Dorota Wellman Żródło: East News

Dorota Wellman poprowadzi nowy program. Chce inspirować kobiety

25 Kwiecień 2021 Katarzyna AugustyniakKatarzyna Augustyniak

Dorota Wellman jest znana szerszej publiczności z programu "Dzień dobry TVN", który od lat prowadzi w duecie z Marcinem Prokopem. Okazuje się, że przed dziennikarką wkrótce kolejne wyzwanie. Poprowadzi nowy program o kobietach.

  • Dorota Wellman jest jedną z najbardziej popularnych polskich dziennikarek. Od wielu lat razem z Marcinem Prokopem prowadzi poranny program Dzień dobry TVN.
  • Okazuje się, że już wkrótce Dorota poprowadzi nowy program na TVN Style.
  • Inspirujące kobiety będzie można oglądać już od 26 kwietnia.

Dorota Wellman jest jedną z najbardziej popularnych polskich dziennikarek. Od wielu lat razem z Marcinem Prokopem prowadzi poranny program Dzień dobry TVN. Oboje stali się ulubieńcami widzów. Jak się okazuje, przed panią Dorotą kolejne dziennikarskie wyzwanie. Tym razem poprowadzi program o niezwykłych kobietach. Znamy szczegóły.

Dorota Wellman poprowadzi nowy program

Inspirujące kobiety to nowy program, który już wkrótce poprowadzi Dorota Wellman. Jak zapowiada dziennikarka, będzie on opowiadał o niezwykłych kobietach, które zmieniają świat. Co ciekawe, jego bohaterkami nie będą celebrytki.

Jak stwierdziła Wellman, celebrytki nie inspirują nikogo do niczego: chyba, że do kupienia nowego kostiumu kąpielowego i nowych kosmetyków, firmowanych znanym nazwiskiem.

Produkcja programu poszukuje uczestniczek, które na razie nie są znanymi twarzami, ale na co dzień robią wiele niezwykłych rzeczy i mają wpływ na innych.

Vlogerka Pantinka wyznała, że została oszukana przez polską celebrytkę. Fani typują Julię Wieniawę, jest komentarz aktorkiVlogerka Pantinka wyznała, że została oszukana przez polską celebrytkę. Fani typują Julię Wieniawę, jest komentarz aktorkiCzytaj dalej

- Potrzebni nam się bohaterowie w naszym otoczeniu, a niekoniecznie znane twarze z telewizji- powiedziała Wellman w wywiadzie z agencją Newseria.

Pani Dorota chciałaby, by świat poznał bohaterki, o których nie mówi się głośno w mediach, a ich działania nie są powszechnie znane. Ekipa programu będzie przedstawiać tzw. zwykłe, normalne kobiety, które tak naprawdę są niezwykłe i robią wiele wartościowych rzeczy.

Cel programu: inspirowanie kobiet

Program będzie miał na celu inspirowanie kobiet i pokazywanie ich osiągnięć. Jak twierdzi Wellman, mimo iż do tej pory częściej mówiło się o wybitnych dokonaniach mężczyzn, powoli zaczyna się to zmieniać.

Dziennikarka chciałaby w ten sposób udowodnić, że kobiety coraz bardziej się rozwijają i działają sprawnie w swoich dziedzinach. Co więcej, nie potrzebują do tego pomocy mężczyzn, są zaradne i wciąż rosną ich kompetencje.

Nie mamy wątpliwości, że program z pewnością przyciągnie wiele widzów i zyska dużą popularność.

Program Inspirujące kobiety będzie emitowany na kanale TVN Style już od 26 kwietnia.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Wprost

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Następny artykuł