Kasia Cichopek Żródło: instagram.com/katarzynacichopek

Kasia Cichopek wraca pamięcią do czasów udziału w "Tańcu z gwiazdami". Archiwalne nagranie rozpaliło internautów do czerwoności

25 Kwiecień 2021 Katarzyna AugustyniakKatarzyna Augustyniak

Kasia Cichopek na początku swojej kariery wzięła udział w "Tańcu z gwiazdami". Program ten wiele zmienił w jej życiu, nie tylko zawodowym. Teraz aktorka wspomina udział w show na swoim Instagramie.

  • Kasia Cichopek w 2005 roku wystąpiła w Tańcu z gwiazdami.
  • Cichopek w duecie z Marcinem Hakielem okazali się najlepszą parą edycji i wygrali kryształową kulę.
  • Para do dzisiaj jest szczęśliwym małżeństwem. Kasia pochwaliła się na Instagramie sentymentalnym nagraniem z programu.

Kasia Cichopek w 2005 roku wystąpiła w Tańcu z gwiazdami. Aktorka była w tamtym czasie znana głównie z serialu M jak miłość. Już wtedy cieszyła się ogromną sympatią widzów. Na planie programu poznała swojego partnera tanecznego Marcina Hakiela, który bardzo szybko stał się jej partnerem życiowym. Cichopek wrzuciła do sieci sentymentalne nagranie.

Kasia Cichopek w Tańcu z gwiazdami

Jesienią 2005 roku pojawiła się na planie Tańca z gwiazdami Kasia Cichopek, która od razu zyskała uznanie nie tylko widzów, ale też jurorów. Gwiazda w parze z Marcinem Hakielem brylowała na parkiecie od pierwszego odcinka. Bardzo szybko okazało się, że razem stanowią jeden z najlepszych tanecznych duetów edycji.

Wkrótce okazało się, że między partnerami powoli rozkwita prawdziwe uczucie. I tak już w trakcie ostatnich odcinków byli nie tylko parą na parkiecie, ale też w życiu prywatnym.

Ich finałowy taniec zapadł w pamięci wielu fanom. Kasia i Marcin zatańczyli mambo do utworu z filmu Dirty Dancing. Jak stwierdził jeden z jurorów, Piotr Galiński, ich występ był godny mistrzów. Galiński nie mylił się. Para zwyciężyła edycję.

„Ślub od pierwszego wejrzenia”: kolejne kłótnie Igi i Karola. Powody były kuriozalne„Ślub od pierwszego wejrzenia”: kolejne kłótnie Igi i Karola. Powody były kuriozalneCzytaj dalej

Chociaż oboje starali się trzymać swoje uczucia na wodzy, coraz więcej widzów zaczęło zauważać, że między tą dwójką coś musi być na rzeczy. Fani nie mylili się. Już w 2008 roku zakochani stanęli na ślubnym kobiercu.

Teraz Kasia Cichopek pochwaliła się na Instagramie nagraniem z jednego z odcinków Tańca z gwiazdami. Filmik zachwycił internautów.

Cichopek wrzuciła do sieci nagranie z Tańca z gwiazdami, które zachwyciło internautów

W jednym z ostatnich wpisów Kasia opublikowała krótki filmik, na którym razem z Marcinem Hakielem tańczą ognistą sambę. Aktorka podpisała nagranie bardzo wymownie:

- Gorączka sobotniej nocy...

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Wiele obserwatorów przyznało, że pamięta występ pary z telewizji. Do dzisiaj widać, że Kasia i Marcin mieli wielu fanów i kibiców. Internauci nie kryli zachwytu.

- Aaa pamietam ten Wasz taniec uwielbiam - czytamy w komentarzach.

Zobacz filmik:

Zobacz zdjęcie:

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:


Źródło: Viva!, Instagram

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Następny artykuł