Swiatgwiazd.pl
Grzegorz Hyży odpowiada na zarzuty byłej żony

TRICOLORS/East News

Grzegorz Hyży zareagował na wpis byłej żony. W sieci pojawiło się oświadczenie muzyka

24 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Barbara Bujar

Udostępnij:

Grzegorz Hyży odpowiedział na wpis byłej żony, w którym ta oskarżyła go o nękanie i prześladowanie. Wokalista zamieścił w sieci oficjalne oświadczenie w tej sprawie. "Konsekwencje takich działań mogą być tragiczne" – napisał w soc

  • Najnowszy wpis Mai Hyży rozpętał burzę w sieci

  • Wokalistka oskarżyła swojego byłego męża o nękanie

  • Grzegorz Hyży odpowiedział na jej zarzuty

  • Muzyk zaapelował o niepowielanie fałszywych informacji

Choć w najnowszym wpisie Mai Hyży nie padło nazwisko jej byłego męża, w sieci aż huczy od spekulacji, że to właśnie Grzegorz Hyży jest adresatem zarzutów o prześladowanie. W końcu głos w sprawie oskarżeń postanowił zabrać sam zainteresowany.

Maja Hyży nie przebierała w słowach

Przypomnijmy, że w miniony czwartek na instagramowym profilu Mai Hyży pojawiło się nowe zdjęcie piosenkarki. Czarno-biała fotografia była jednak wyłącznie pretekstem do opublikowania wymownego wpisu. Była żona Grzegorza Hyżego oskarżyła go o prześladowanie.

- Jestem nękana i prześladowana od lat, krytykowana i obwiniana o wszytko. Ciągle dostaje wykłady jak powinnam żyć, postępować i przede wszystkim, jaką jestem złą matką – napisała pod zdjęciem (więcej TUTAJ).

Grzegorz Hyży odpowiedział na zarzuty

Na odpowiedź Grzegorza Hyżego internauci nie musieli długo czekać. Wokalista podszedł jednak do sprawy nieco inaczej. W przeciwieństwie do swojej żony opublikował zdjęcie oficjalnego oświadczenia. Uznał, że oskarżenia Mai Hyży są jej reakcją na pozew sądowy.

Jak wyjaśnił Grzegorz Hyży, zarówno on, jak i jego była żona, od dawna nie potrafią dojść do porozumienia w sprawie opieki nad dziećmi. Przypomnijmy, że eksmałżonkowie są rodzicami dwóch synów – Wiktora i Aleksandra. O prawo do regularnego widywania się z nimi wokalista wystąpił do sądu.

Muzyk zaznaczył, że od zawsze starał się być jak najlepszym ojcem. Nie naruszał też prywatności swoich dzieci i nie publikował ich wizerunku w sieci. Teraz też nie ma zamiaru upubliczniać swoich problemów i toczyć medialnej batalii ze swoją byłą żoną.

- Jestem wstrząśnięty i zasmucony treścią tego kłamliwego i oszczerczego wpisu, który od razu stał się przedmiotem licznych komentarzy oraz artykułów w mediach. (…) Tak poważne i intymne sprawy nie mogą toczyć się w social mediach i w tabloidach, bowiem konsekwencje takich działań w realnym życiu mogą być tragiczne – napisał.

Mówiąc o konsekwencjach wspomnianych informacji, muzyk miał na myśli swoich najbliższych, którzy od czwartku otrzymują wulgarne wiadomości i groźby. Aby zapobiec dalszemu rozprzestrzenianiu się tej nieprzyjemnej burzy, Grzegorz Hyży zaapelował o nierozprzestrzenianie fałszywych i niesprawdzonych informacji.

- Nikt z moich bliskich nie zasługuje na medialny lincz – dodał.

źródło: screen/instagram.com/grzegorzhyzy

Przypomnijmy, że Maja i Grzegorz Hyży zasłynęli dzięki programowi „X-Factor”. Ich małżeństwo rozpadło się zaledwie kilka miesięcy po finałowym odcinku show. Rozprawa rozwodowa odbyła się w 2013 roku.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Instagram, Super Express

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Barbara Bujar

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl. Prywatnie wielbicielka górskich wędrówek, sportów zimowych i dobrej książki. Lubi podejmować się nowych wyzwań i ceni sobie możliwość rozwoju.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Plotki

Nie żyje John Challis. Rodzina potwierdziła smutne wieści

Czytaj więcej >

Plotki

Ewa Chodakowska szczerze o dzieciach. Nie chce zostać mamą

Czytaj więcej >
Zbigniew Zamachowski

Plotki

Zbigniew Zamachowski ze swoją koleżanką przyłapani na ratowaniu ślimaka

Czytaj więcej >
Tadeusz Sznuk

Plotki

Tadeusz Sznuk odpowiedział, co znajduje się w kuferkach finalistów "Jeden z dziesięciu"

Czytaj więcej >
Barbara Sienkiewicz

Plotki

Co obecnie słychać u Barbary Sienkiewicz? Doniesienia niepokoją

Czytaj więcej >
Robert Makłowicz

Plotki

Wiemy, kim z wykształcenia jest żona Roberta Makłowicza

Czytaj więcej >