Grzegorz Hyży odpowiada na zarzuty byłej żony Żródło: TRICOLORS/East News

Grzegorz Hyży zareagował na wpis byłej żony. W sieci pojawiło się oświadczenie muzyka

24 Kwiecień 2021 Barbara BujarBarbara Bujar

Grzegorz Hyży odpowiedział na wpis byłej żony, w którym ta oskarżyła go o nękanie i prześladowanie. Wokalista zamieścił w sieci oficjalne oświadczenie w tej sprawie. „Konsekwencje takich działań mogą być tragiczne” – napisał w social mediach. Wystosował też krótki apel.

  • Najnowszy wpis Mai Hyży rozpętał burzę w sieci
  • Wokalistka oskarżyła swojego byłego męża o nękanie
  • Grzegorz Hyży odpowiedział na jej zarzuty
  • Muzyk zaapelował o niepowielanie fałszywych informacji

Choć w najnowszym wpisie Mai Hyży nie padło nazwisko jej byłego męża, w sieci aż huczy od spekulacji, że to właśnie Grzegorz Hyży jest adresatem zarzutów o prześladowanie. W końcu głos w sprawie oskarżeń postanowił zabrać sam zainteresowany.

Maja Hyży nie przebierała w słowach

Przypomnijmy, że w miniony czwartek na instagramowym profilu Mai Hyży pojawiło się nowe zdjęcie piosenkarki. Czarno-biała fotografia była jednak wyłącznie pretekstem do opublikowania wymownego wpisu. Była żona Grzegorza Hyżego oskarżyła go o prześladowanie.

- Jestem nękana i prześladowana od lat, krytykowana i obwiniana o wszytko. Ciągle dostaje wykłady jak powinnam żyć, postępować i przede wszystkim, jaką jestem złą matką– napisała pod zdjęciem (więcej TUTAJ).

Grzegorz Hyży odpowiedział na zarzuty

Na odpowiedź Grzegorza Hyżego internauci nie musieli długo czekać. Wokalista podszedł jednak do sprawy nieco inaczej. W przeciwieństwie do swojej żony opublikował zdjęcie oficjalnego oświadczenia. Uznał, że oskarżenia Mai Hyży są jej reakcją na pozew sądowy.

Jak dziś wygląda grób księżnej Diany?Jak dziś wygląda grób księżnej Diany?Czytaj dalej

Jak wyjaśnił Grzegorz Hyży, zarówno on, jak i jego była żona, od dawna nie potrafią dojść do porozumienia w sprawie opieki nad dziećmi. Przypomnijmy, że eksmałżonkowie są rodzicami dwóch synów – Wiktora i Aleksandra. O prawo do regularnego widywania się z nimi wokalista wystąpił do sądu.

Muzyk zaznaczył, że od zawsze starał się być jak najlepszym ojcem. Nie naruszał też prywatności swoich dzieci i nie publikował ich wizerunku w sieci. Teraz też nie ma zamiaru upubliczniać swoich problemów i toczyć medialnej batalii ze swoją byłą żoną.

- Jestem wstrząśnięty i zasmucony treścią tego kłamliwego i oszczerczego wpisu, który od razu stał się przedmiotem licznych komentarzy oraz artykułów w mediach. (…) Tak poważne i intymne sprawy nie mogą toczyć się w social mediach i w tabloidach, bowiem konsekwencje takich działań w realnym życiu mogą być tragiczne – napisał.

Mówiąc o konsekwencjach wspomnianych informacji, muzyk miał na myśli swoich najbliższych, którzy od czwartku otrzymują wulgarne wiadomości i groźby. Aby zapobiec dalszemu rozprzestrzenianiu się tej nieprzyjemnej burzy, Grzegorz Hyży zaapelował o nierozprzestrzenianie fałszywych i niesprawdzonych informacji.

- Nikt z moich bliskich nie zasługuje na medialny lincz – dodał.

Grzegorz Hyży - oświadczenieźródło: screen/instagram.com/grzegorzhyzy

Przypomnijmy, że Maja i Grzegorz Hyży zasłynęli dzięki programowi „X-Factor”. Ich małżeństwo rozpadło się zaledwie kilka miesięcy po finałowym odcinku show. Rozprawa rozwodowa odbyła się w 2013 roku.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Instagram, Super Express

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Następny artykuł