Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Dorota Wellman tak udowodniła, kto jest prawdziwą królową TVN? Jedno zdjęcie mówi więcej niż tysiąc słów
Martyna Pałka
Martyna Pałka 23.08.2023 17:19

Dorota Wellman tak udowodniła, kto jest prawdziwą królową TVN? Jedno zdjęcie mówi więcej niż tysiąc słów

Dorota Wellman urzekła swoim wyglądem
Dorota Wellman urzekła swoim wyglądem, fot.

Dorota Wellman jest jedną z najjaśniejszych gwiazd TVN-u. Fani uwielbiają ją zarówno podczas jej szczerych wywiadów z zaproszonymi gośćmi, jak i w kultowym duecie z Marcinem Prokopem. Teraz gwiazda po raz kolejny udowodniła, że nie ma sobie równych. Zdetronizowała dotychczasową królową?

Dorota Wellman od zawsze zachwyca fanów

Nie da się ukryć, że dziennikarka jest jedną z najbardziej lubianych gwiazd stacji. Większość internautów bezapelacyjnie przyznaje, że to właśnie prezenterka i towarzyszący jej Marcin Prokop są najzabawniejszym duetem prowadzących “Dzień dobry TVN”.

Oprócz tego Dorota Wellman wielokrotnie udowodniła telewidzom, że zna się na swoim fachu, a w rozmowach z zaproszonymi do studia gośćmi odnajduje się jak ryba w wodzie. Nic więc dziwnego, że fani wyczekują każdego odcinka z gwiazdą, a po nim zasypują ją komplementami. Nie inaczej było tym razem.

Dorota Wellman 2.jpg
Dorota Wellman od zawsze zachwyca fanów, fot. KAPIF
Sopot 2023. Zmasakrowali wielki hit, ale to nie wszystko. Lawina krytyki po drugim dniu festiwalu

Dorota Wellman zachwyciła w Sopocie

Nic więc dziwnego, że to właśnie doświadczonej dziennikarce przypadło w udziale poprowadzenie dzisiejszego koncertu w ramach Top of the Top Sopot Festival. Dorota Wellman pojawi się dzisiaj na scenie razem z koleżanką z porannego show – Agnieszką Woźniak-Starak, a fani już nie mogą doczekać się ich wspólnego występu.

Gwiazda już teraz stawiła się w Sopocie, aby móc na spokojnie przygotować się do swojego wieczornego wystąpienia, a także wziąć udział w konferencji ramówkowej stacji. Przy okazji zwróciła też uwagę swoją stylizacją, w której zaprezentowała się na słynnym molo. Nie da się ukryć, że robi ona wrażenie!

Dorota Wellman 3.jpg
Dorota Wellman zachwyciła fanów, fot. KAPIF

Dorota Wellman zaskoczyła elegancką kreacją

Dziennikarka znana jest ze swojego gustownego i skromnego stylu ubioru, który nie tylko podkreśla jej urodę, ale też dodaje szyku i elegancji każdemu jej wystąpieniu. Nie inaczej było dzisiaj. Dorota Wellman zaprezentowała się na sopockim molo w klasycznej dopasowanej czarnej sukience.

Kreacja prezenterki sięga do kostek i jest wykonana z gładkiego, swobodnie układającego się materiału. Do całości gwiazda dzisiejszego koncertu Top of the Top Sopot Festival dobrała klasyczne czarne japonki, idealne na trwające upały. Trzeba przyznać, że dziennikarka prezentuje się naprawdę fenomenalnie!

Udowodniła, kto jest prawdziwą królową TVN?

Dorota Wellman 1.jpg
Dorota Wellman zachwyciła swoją kreacją, fot. AKPA