Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Sopot 2023. Agnieszka Chylińska z nową fryzurą i tatuażem na twarzy. Jeżeli tak chce przyćmić Wieniawę, to sukces murowany
Łukasz Ossowski
Łukasz Ossowski 22.08.2023 21:28

Sopot 2023. Agnieszka Chylińska z nową fryzurą i tatuażem na twarzy. Jeżeli tak chce przyćmić Wieniawę, to sukces murowany

Agnieszka Chylińska
Sopot 2023. Agnieszka Chylińska nowa fryzura.jpg

Sopot 2023. Agnieszka Chylińska weszła na scenę i nie tylko zrobiła show, ale też zaskoczyła nową fryzurą i tatuażem na twarzy. Metamorfoza gwiazdy skupiła na sobie całą uwagę. Jak wyglądała?

Sopot 2023: dla kogo Bursztynowy Słowik

Drugi dzień Top of the Top Sopot Festival upływa pod znakiem dobrej muzyki, ale przede wszystkim walki wykonawców o słynną statuetkę Bursztynowego Słowika. Rywalizuje o nią aż siedmioro wykonawców. W zeszłym roku trafiła ona w ręce Michała Szpaka. 

Tym razem o prestiżową nagrodę walczą: Effy, Daria ze Śląska, Aden Foyer, Bovska, Kwiat Jabłoni, Paula Roma oraz Rubens. Kto ją zdobędzie? O tym zdecydują fani. 

Sopot 2023: występ Agnieszki Chylińskiej

Agnieszka Chylińska była jedną z gwiazd , które pojawiły się na scenie drugiego dnia festiwalu w Sopocie. Wystąpiła jako jedna z pierwszych i nieźle rozruszała publiczność. Jej występ miał zapowiedzieć Marcin Prokop, ale zanim jeszcze zdążył cokolwiek powiedzieć, dostrzegli ją zgromadzeni w Operze Leśnej fani i przywitali owacjami na stojąco. 

Później zaczął się jej fantastyczny występ, ale my zwróciliśmy uwagę na metamorfozę artystki. Pojawiła się w nowej fryzurze i z tatuażem na twarzy. 

Sopot 2023: Agnieszka Chylińska z nową fryzurą i tatuażem na twarzy

Agnieszka Chylińska wykonała trzy piosenki ze swojego repertuaru w nieco lżejszej aranżacji. Postawiła jednak na mocny wizerunek. Zaskoczyła odważną fryzurą. Postawiła na czarny kolor włosów i prostą krótką grzywkę. Boki głowy natomiast wygoliła na krótko. To kolejna odważna metamorfoza w jej wykonaniu. 

Uwagę zwrócił też pokaźny tatuaż na twarzy. Nad lewą brwią znalazł się dosyć okazały napis, którego artystka wcześniej nie miała. Przypomnijmy, że niebawem zobaczymy wokalistkę wspólnie z Julią Wieniawą za jurorskim stołem w programie “Mam Talent”. Takim wizerunkiem ma sporą szansę przyćmić młodą artystkę. Zdjęcia z występu Agnieszki Chylińskiej w Sopocie poniżej. 

Agnieszka Chylińska w Sopocie kadr z występu
Agnieszka Chylińska Sopot 2023 fot. kadr z TVN
Agnieszka Chylińska w Sopocie kadr z występu
Agnieszka Chylińska Sopot 2023 fot. kadr z TVN
Agnieszka Chylińska w Sopocie kadr z występu
Agnieszka Chylińska Sopot 2023 fot. kadr z TVN