Swiatgwiazd.pl > Newsy > Duże zmiany w "The Voice Kids". Widzowie się tego nie spodziewali, co za zaskoczenie
Natalia Cieślak
Natalia Cieślak 22.02.2023 10:23

Duże zmiany w "The Voice Kids". Widzowie się tego nie spodziewali, co za zaskoczenie

The Voice Kids
fot. kadr "The Voice Kids 5"/TVP VOD

Już w sobotę 25 lutego rozpocznie się nowa edycja "The Voice Kids". Na scenie swój talent muzyczny zaprezentują dzieci w wieku 8-14 lat. Fani programu muszą przygotować się na kilka zmian. 

Ida Nowakowska i Tomasz Kammel wcielą się w rolę prowadzących i wspierających młodych uczestników telewizyjnego show Dwójki. Nadchodzące zmiany w programie zdecydowanie ucieszą widzów i nie tylko. 

Zmiany w "The Voice Kids 6": nagrody

Już w najbliższą sobotę trenerzy Cleo, Dawid Kwiatkowski oraz Tomson i Baron zasiądą na fotelach 6. edycji programu “The Voice Kids” w poszukiwaniu muzycznych talentów. W tej edycji czeka na uczestników pozytywne zaskoczenie. Po raz pierwszy w historii polskiej edycji nagrodę pieniężną otrzyma nie tylko zwycięzca, ale również uczestnicy, którzy znajdą się na podium wielkim finale.

To tej pory był tylko jeden zwycięzca, który zdobywał 50 tysięcy złotych. Teraz w programie nagrodzone będzie drugie miejsce kwotą w wysokości 30 tysięcy złotych i trzecie miejsce w wysokości 20 tysięcy złotych. 

Katarzyna Cichopek postawiła na ostre cięcie. Odważna decyzja, ta długość nie pasuje każdemu

Zmiany w "The Voice of Kids 6": dłuższy program

Kolejna zmiana na pewno ucieszy widzów popularnego muzycznego show. Najnowsza edycja wydłuży się o jeden odcinek. W programie wystąpi jeszcze większa liczba dzieci, która będzie miała szanse na zaprezentowanie swojego talentu. Decyzja została podjęta ze względu na ogromną popularność programu.

W najbliższą sobotę powraca kolejna edycja przesłuchiwania uczestników w ciemno. W pierwszym etapie trenerzy wybiorą 18-osobowe drużyny, które później będą prezentować się w bitwach. Na dalszym etapie, sześć osób z każdej grupy trafi to etapu sing off. Na koniec wielkim finale zaprezentuję się trzech uczestników z teamu każdego trenera. Decyzje o zwycięstwie podejmą widzowie, wysyłając sms'y.  

"The Voice Kids": największe gwiazdy wszystkich edycji

Program "The Voice Kids" otworzył drzwi do wielkiej kariery niejednej gwieździe. Zwyciężczyni pierwszej edycji show Roksana Węgiel zdecydowanie jest jedną z nich. Po programie wydała wiele muzycznych hitów m.in. "Potrafisz", "Dobrze jest, jak jest" czy "Głośniej". Dziś nastolatka jest jedną za najbardziej rozpoznawalnych osób w polskim show-biznesie. Miała również okazje poprowadzić program "You Can Dance – Nowa generacja".

Viki Gabor jest finalistką 2. edycji programu, pomimo młodego wieku na swoim koncie ma współprace z polskimi gwiazdami muzycznymi. Nagrała utwór "Cute" u boku Margaret oraz "Ramię w ramię" z Kayah. Nastolatka zwyciężyła również  17. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci.

Roksana Węgiel (2).jpg
fot. KAPiF
Viki Gabor.jpg
fot. Viki Gabor

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.