Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Katarzyna Cichopek postawiła na ostre cięcie. Odważna decyzja, ta długość nie pasuje każdemu
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 22.02.2023 09:26

Katarzyna Cichopek postawiła na ostre cięcie. Odważna decyzja, ta długość nie pasuje każdemu

Katarzyna Cichopek
fot. KAPiF

Katarzyna Cichopek jest jedną z gwiazd polskiego show-biznesu, która z chęcią dzieli się z internautami kulisami prywatnego życia. Podczas zmiany fryzury efekty również pokazała w jednej z relacji. Nowe cięcie robi wrażenie.

Aktorka dzięki współpracy ze śniadaniówki TVP stała się jedną z najbardziej czołowych gwiazd stacji. Wiele godzin przed kamerą sprawiło, że prezenterka chce wyglądać przed telewidzami wręcz perfekcyjnie. Nowa fryzura ma w tym pomóc.

Katarzyna Cichopek pochwaliła się ostrym cięciem

Aktorka przez długi czas przyzwyczaiła internautów i widzów do swoich kręconych włosów sięgających jej do ramion. Zazwyczaj to właśnie burza loków charakteryzowała ją na planie "Pytania na śniadanie".

Przyszedł jednak czas na zmiany. Katarzyna Cichopek podczas pakowania się na zimowe szaleństwo z dziećmi i partnerem postanowiła pokazać się internautom w nowej odsłonie. 

W jednej z relacji zdradziła, co zabiera na wyjazd, jednak to jej krótkie, proste włosy przyciągały uwagę. Prezenterka postawiła na diametralne cięcie, a wyprostowane pasma podkreśliły jej urodę.

Joanna Opozda subtelnie dała znać, co sądzi o zatrzymaniu Antka? "Karma"

Katarzyna Cichopek podjęła odważną decyzję

Krótkie, proste włosy są wbrew pozorom bardzo trudną fryzurą do obronienia. Ten rodzaj cięcia zdecydowanie na pierwszy plan wysuwa twarz i wszystkie jej mankamenty. Dodatkowo trzeba zwracać uwagę również na dobór stylizacji, ponieważ takie włosy od razu dodają charakteru.

W przypadku Katarzyny Cichopek uwydatnienie twarzy może okazać się atutem. To przede wszystkim nią pracuje podczas telewizyjnych nagrań. Co do stylu, prezenterka często wybiera kobiece stylizacje lub zupełnie codzienny look. Krótkie włosy mogą więc jeszcze bardziej skupić uwagę fotografów na jej osobie.

Katarzyna Cichopek w nowej odsłonie króluje na stoku

Aktorka wraz z dziećmi i partnerem wybrała się na zimowy urlop w górskim krajobrazie. W mediach społecznościowych chętnie relacjonuje kulisy wyjazdu z bliskimi. Na nagraniach radośnie szusuje na nartach i pozuje do zdjęć.

W takiej sytuacji jej fryzura zyskuje na przydatności. Dłuższe włosy mogłyby przeszkadzać jej podczas zjazdów, tym bardziej, jeśli nie byłyby spięte.

Dzięki nowej fryzurze może cieszyć się sportową aktywnością, jednocześnie wyglądając przy tym zjawiskowo.

Zobacz zdjęcia:

Katarzyna Cichopek .jpg

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.