Swiatgwiazd.pl > Newsy > "Kuchenne rewolucje": Restauracja żegna szefową. "Renata odeszła nagle"
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 20.02.2023 10:51

"Kuchenne rewolucje": Restauracja żegna szefową. "Renata odeszła nagle"

Kuchenne rewolucje
fot. KAPiF, facebook.com/Barbara.Obrochtowka

W sieci pojawiła się druzgocąca informacja. Na oficjalnym profilu Karczmy Obrochtówka opublikowano post, z którego dowiadujemy się, że szefowa lokalu nie żyje. Właścicielka wystąpiła w 3. edycji programu “Kuchenne rewolucje” i zapadła w pamięci widzów na długo. 

W sieci mnożą się kondolencje i wyrazy współczucia dla najbliższych. Nikt nie spodziewał się, że pani Renata odejdzie tak nagle. Miała 51 lat.

Uczestniczka programu "Kuchenne rewolucje" nie żyje

19 lutego w nocy w sieci pojawił się smutny wpis. Na oficjalnym profilu Karczmy Obrochtówka opublikowano czarno-białe zdjęcie właścicielki oraz przejmujący wpis. Jak przekazano, 18 lutego 2023 roku, w wieku 51 lat zmarła pani Renata, szefowa lokalu i uczestniczka programu “Kuchenne rewolucje”.

— Z przykrością chcemy wam przekazać informację, że nasza kochana szefowa Renata odeszła nagle w dniu 18.02.2023. Nasze serca rozpadły się na kawałki, była dla nas ostoją spokoju, szefową, ale i mamą. Każdy, kto miał okazje poznać Renatę, wiedział jakim cudownym i pogodnym człowiekiem była — napisano na Facebooku.

"M jak miłość": To dlatego postać Damiana zniknęła z serialu. Szanse na powrót są nikłe

Udział w programie

Pani Renata wystąpiła w 3. edycji “Kuchennych rewolucji”. Pod okiem Magdy Gessler wraz z pracownikami szkoliła swoje umiejętności, co z czasem przyniosło pozytywne efekty. Lokal uczestniczki programu okazał się miejscem, w którym można dobrze zjeść i miło spędzić czas. Restauracja cieszyła się dużą popularnością w Zakopanem i była często odwiedzana przez znane gwiazdy. 

Karczma Obrochtówka to jeden z najstarszych lokali w całym Zakopanem. Od wielu lat prowadzona była przez jedną rodzinę. Dopiero w latach 90. restauracja została przejęta przez osoby z zewnątrz. Pani Renata wówczas trudniła się tam jako kelnerka. Poznała tam swojego męża - siostrzeńca pierwszej właścicielki. Z czasem objęli pieczę nad karczmą. 

Widzowie i klienci żegnają panią Renatę

Informacja o śmierci pani Renaty spotkała się z ogromną ilością komentarzy. Widzowie programu dobrze zapamiętali właścicielkę karczmy, która dała się poznać jako pracowita i uśmiechnięta osoba. Wielu komentujących to również klienci karczmy, którzy regularnie odwiedzali lokal. To dla nich wielka strata.

Niestety nie poznałam osobiście, ale pamiętam z kuchennych rewolucji wyrazy współczucia.

— Bardzo mi przykro i aż trudno uwierzyć, współczuję i myślami jestem z Wami.

— Wyrazy współczucia! Jeszcze we wrześniu ugotowała nam smaczną zupę — czytamy w komentarzach.

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.