Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Chciała tylko złapać go za rękę. Księżna Kate i William nagrani w niezręcznej sytuacji
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 20.02.2023 09:21

Chciała tylko złapać go za rękę. Księżna Kate i William nagrani w niezręcznej sytuacji

Księżna Kate i książę William
fot. CHRIS JACKSON/AFP/East News

19 lutego odbyła się uroczysta gala rozdania nagród Brytyjskiej Akademii Sztuk Filmowych i Telewizyjnych. Książę William od lat jest patronem BAFTA, dlatego podczas uroczystego wydarzenia nie mogło go zabraknąć. Księżna Kate dumnie brylowała na ceremonii u boku męża. Nieoczekiwanie doszło do zaskakującej sytuacji z udziałem pary.

Księżna Kate i książę William skupili na sobie uwagę nie tylko ze względu na wyjątkowe kreacje, ale również z powodu ich zachowania. Kamery uchwyciły moment, w którym doszło do niezręcznej sytuacji.
 

Księżna Kate i książę William na gali BAFTA

Co roku odbywa się uroczyste rozdanie brytyjskich nagród filmowych BAFTA. Nie było inaczej i w tym roku. 19 lutego w londyńskim The Royal Festival Hall odbyła się 76. ceremonia wręczenia nagród BAFTA. Na wydarzeniu pojawiło się wiele światowych gwiazd kina i nie tylko. 

Wśród uczestników gali możemy wymienić m.in. księżną Kate i księcia Williama, którzy skupi na sobie uwagę iście królewskimi stylizacjami. Przyszła królowa postawiła na śnieżno białą, asymetryczną kreację od Alexandra McQueena, do których dopasowała kontrastujące, długie, czarne rękawiczki. Dopełnieniem okazały się beżowe szpilki, złota biżuteria i czarna kopertówka. 

Stylizacja księcia Williama perfekcyjnie pasowała do kreacji jego partnerki. Syn króla Karola III zaprezentował się w welurowej, połyskującej marynarce, eleganckich spodniach i lakierkach. Biała koszula kontrastująca z ciemną marynarką pasowała do równie kontrastowej stylizacji jego małżonki.
 

Ojcem Grzegorza Daukszewicza jest znany satyryk. Jego dziadkowie byli wybitnymi aktorami

BAFTA: Niezręczna sytuacja na ceremonii rozdania nagród

Księżna Kate oraz książę William nieustannie są bacznie śledzeni przez fanów i fotoreporterów. Niemalże każdy ich ruch jest rejestrowany przez kamery. Nie było inaczej podczas ceremonii BAFTA, podczas której doszło do niezręcznej sytuacji.

W pewnym momencie księżna Kate chciała złapać za rękę swojego małżonka, jednak ten akurat trzymał ją nieco uniesioną, przez co nie udało się jej chwycić dłoni. Nieco zdezorientowana postanowiła następnie objąć swojego partnera, jednak ostatecznie klepnęła go w pośladki i szybko zabrała rękę. 

Internauci skomentowali sprawę

Nagranie przedstawiające księżną Kate i księcia Williama podczas filmowej gali trafiło do sieci i spotkało się z ogromną ilością komentarzy. Między komplementami i zachwytami dotyczącymi stylizacji pojawiły się głosy związane z królewską etykietą. Niektórzy zauważyli, że to nie pierwsza sytuacja, w której William nie odwzajemnia gestów małżonki.  

Uwielbiam księcia Williama, ale jego zachowanie jest krępujące.

— Trzymanie się za ręce na czerwonym dywanie jest niedopuszczalne dla królewskiej pary — komentują sprawę internauci.

Nagranie przedstawiające księżną Kate i księcia Williama zobaczycie poniżej:

Zobacz zdjęcia:

Księżna Kate i książę William
Księżna Kate i książę William na gali BAFTA, fot. fot. CHRIS JACKSON/AFP/East News
Księżna Kate i książę William
Księżna Kate i książę William na gali BAFTA, fot. fot. CHRIS JACKSON/AFP/East News
Księżna Kate i książę William
Księżna Kate i książę William na gali BAFTA, fot. fot. CHRIS JACKSON/AFP/East News

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.