Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Poddani zaniepokojeni stanem księżnej Kate. Na najnowszych zdjęciach nie przypomina siebie
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 12.01.2023 19:13

Poddani zaniepokojeni stanem księżnej Kate. Na najnowszych zdjęciach nie przypomina siebie

Księżna Kate EA
fot. Rex Features/East News

W ostatnich tygodniach wyjątkowo głośno jest o brytyjskiej rodzinie królewskiej. Wszystko za sprawą kolejnych publikacji, zdradzających nieznane do tej pory informacje o royalsach. Tuż po premierze książki Harry'ego fotoreporterom udało uchwycić się przyszłą królową. Księżna Kate na opublikowanych zdjęcia wygląda na zmęczoną i zmartwioną.

W sieci mnożą się kolejne komentarze zaniepokojonych fanów księżnej Kate. Niektórzy z nich obawiają się o stan jej zdrowia zarówno psychiczny i fizyczny. Na twarzy żony księcia Williama rysuje się powaga i smutek.

Księżna Kate na najnowszym zdjęciu

Oczy całego świata skierowane są na brytyjską rodzinę królewską. Nie da się ukryć, że to jedyna rodzina na globie, która cieszy się tak ogromną popularnością, i której tak wiele wykonuje się zdjęć.

Jedną z czołowych postaci rodziny jest księżna Kate, żona księcia Williama, następcy tronu. Przyszła monarchini jest pod stałą obserwacją fanów i oczywiście fotoreporterów, którym na dniach udało się ją uchwycić. Zdjęcia trafiły do sieci i wzbudziły wiele niepokoju.

Na zdjęciach widzimy księżną Kate, prowadzącą samochód. Żona Williama wracała wówczas do domu ze szkoły. Na jej twarzy widać powagę, smutek i zmęczenie. Kate wpatrzona w dal i skupiona na jeździe nie przypomina siebie.

Warto zauważyć, że jest to pierwsze zdjęcie Kate od czasu premiery książki jej szwagra, Harry'ego. Fragmenty książki pojawiły się w sieci, a niektóre z nich oburzyły ogromną ilość czytelników. Harry zdradził nie tylko intymne szczegóły z życia brytyjskiej rodziny królewskiej, ale także wyjawił szokujące i nieznane do tej pory fakty, związane m.in. z zabijaniem Talibów podczas pobytu na misji w Afganistanie, zażywaniem narkotyków, czy kłótniami pomiędzy poszczególnymi członkami rodziny.

Nic więc dziwnego, że poruszanie tak wrażliwych informacji wywołało szereg kontrowersji. Na ten moment nie wiadomo, co o wszystkim myślą royalsi, ale najnowsze zdjęcie Kate nie wróży nic dobrego. Pod zdjęciami mnożą się komentarze niepokojonych fanów.

Ból, który muszą odczuwać, będąc zdradzonym przez Harry'ego, musi być okropny. Kiedyś wydawało się, że naprawdę się dogadują, wszystkie te szczęśliwe chwile były przykrywką dla Harry'ego.

Biedna księżna Kate, nie zasługuje na tę tyradę, to jednostronne, nie może się obronić.

Księżna Kate wygląda na bardzo zamyśloną.

Wyrazy wsparcia dla rodziny królewskiej.

Mam nadzieję, że księżna Walii czuje się dobrze… Wygląda na zdenerwowaną po tych wszystkich dramatach — czytamy w komentarzach.

Zobacz zdjęcia:

Księżna Kate
Księżna Kate, fot. Duchess_of_Cambridge,_16_June_2012.JPG: Carfax2derivative work: Surtsicna, CC BY-SA 3.0 , cropped, via Wikimedia Commons
Księżna Kate
Księżna Kate w Belfaście, fot. Northern Ireland Office, CC BY 2.0 , via Wikimedia Commons
Księżna Kate i książę William
Księżna Kate i książę William, fot. File:Duke and Duchess of Cambridge, Peter Cosgrove and Lady Cosgrove.jpg: Governor General of Australiaderivative work: Minerva97, CC BY 3.0 , via Wikimedia Commons

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby

  2. Uporczywy problem zniknie. Wystarczy zrobić jedną rzecz

  3. Powalające doniesienia na temat byłej żony Macieja Kurzajewskiego. Paulina Smaszcz podjęła decyzję

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Zachęcamy do wsparcia zbiórki, której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie – Nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc.

Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji. Bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!