Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Książę Harry ujawnia nowe fakty, poszło o królową Kamilę. "Zaczęła opracowywać strategię"
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 06.01.2023 16:41

Książę Harry ujawnia nowe fakty, poszło o królową Kamilę. "Zaczęła opracowywać strategię"

Książę Harry i królowa Camilla EA
fot. Rex Features/East News

Książę Harry nie przestaje zaskakiwać swoimi kolejnymi wyznaniami. Wylewny członek brytyjskiej rodziny królewskiej w swojej najnowszej biografii wspomniał o królowej Kamili. Okazuje się, że miał wobec niej wiele obaw.

Premierę książki księcia Harry'ego zaplanowano na 10 stycznia, jednak niektóre jej fragmenty dostępne są już w sieci. Uwagę świata przykuło wspomnienie arystokraty, związane z królową Kamilą i jej "długoterminową strategią".

Książę Harry wyjawił nieznane informacje o królowej Kamili

Zaledwie kilka tygodni temu książę Harry wraz z małżonką wzbudzili szereg emocji i kontrowersji, dzieląc się szokującymi faktami z życia. Mowa oczywiście o serialu "Harry i Meghan", który ukazał się na platformie Netflix. Czas pokazał, że produkcja była zaledwie wstępem do dalszej historii o brytyjskiej rodzinie królewskiej.

Wielkimi krokami zbliża się premiera książki pt. "Spare". Tytuł przetłumaczono na język polski jako "Ten drugi". Opisano ją jako surową, szczerą i przepełnioną miłością, która zwycięża z żalem. Pozycja będzie dostępna w Polsce już od 9 marca.

Fragmenty biografii księcia Harry'ego krążą już w sieci. Jak przekazuje "Daily Mail", głośnym echem odbiła się przytoczona historia, związana z żoną króla, czyli królową Kamilą, wieloletnią kochanką monarchy, z którą zdradzał swoją pierwszą żonę i matkę swoich dzieci - księżnę Dianę.

"Zastanawiałem się, czy stanie się wobec mnie okrutna"

Książę Harry w swojej książce przekazał, że Kamila miała układać długoterminową strategię, dotyczącą małżeństwa z Karolem, a także w dalszej kolejności, koroną Zjednoczonego Królestwa.

Wkrótce po naszych prywatnych spotkaniach z nią, zaczęła opracowywać swoją długoterminową strategię, kampanię skierowaną na małżeństwo, a z czasem na Koronę (z błogosławieństwem ojca, jak przypuszczaliśmy) — napisano w "Spare".

Co więcej, Harry zasugerował, iż Kamila miała kontaktować się z mediami i przekazywać im informacje o rozmowach przeprowadzanych z księciem Williamem.

We wszystkich gazetach zaczęły pojawiać się wiadomości o jej rozmowach z Willym, historie, które opowiadały o wielu drobnych szczegółach, z których żaden nie pochodził oczywiście od mojego brata — dowiadujemy się z książki Harry'ego. Ponadto książę Harry określił królową Kamilę jako "chamską" i "wredną". Tym samym wyraził swoje obawy, jak zmieni się ich życie, kiedy pojawi się w nim Kamila.

Pamiętam, jak zastanawiałem się, czy stanie się wobec mnie okrutna, czy okaże się złym charakterem — wspomniał Harry.

Zobacz zdjęcia:

Królowa Kamila
Królowa Kamila, fot. José Cruz/ABr, CC BY 3.0 BR , via Wikimedia Commons
Królowa Kamila
Królowa Kamila, fot. Carfax2, CC BY-SA 3.0 , via Wikimedia Commons
Książę Harry
książę Harry, fot. Defensie, CC0, via Wikimedia Commons

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby

  2. Uporczywy problem zniknie. Wystarczy zrobić jedną rzecz

  3. Kasia Cichopek opowiedziała o kulisach pracy w "You Can Dance". "Niejednokrotnie dochodzi do spięć"

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Razem ocalmy życie ukraińskich żołnierzy. Iberion zbiera na 30 kamizelek kuloodpornych dla walczących!

Źródło: Daily Mail