Swiatgwiazd.pl > Newsy > Edward Miszczak zadecydował. Jeden z programów zniknie z ramówki Polsatu
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 25.01.2023 21:50

Edward Miszczak zadecydował. Jeden z programów zniknie z ramówki Polsatu

Edward Miszczak
fot. KAPiF

To nie koniec zmian w stacji Polsat. Do niedawna media huczały o kolejnych zwolnieniach w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", a tym razem Edward Miszczak postanowił usunąć z ramówki Polsatu uwielbiany przez widzów program randkowy.

O zmianach w Polsacie mówi się nie od dziś. Nowy prezes, Edward Miszczak, który jeszcze do niedawna pełnił funkcję prezesa konkurencyjnej stacji, zdaje się nie zwalniać tempa. Zapowiada kolejne zmiany.

Edward Miszczak usunął program randkowy z ramówki Polsatu

Jeszcze do niedawna Edward Miszczak spełniał się jako dyrektor stacji TVN. Od 16 stycznia stoi na czele Polsatu, którym niegdyś zarządzała Nina Terentiew. Kiedy wyszło na jaw, że Miszczak obejmie nowe stanowisko, w mediach zaczęto spekulować o poważnych zmianach.

Czas pokazał, że przypuszczenia okazały się trafne, a informacji o zmianach wciąż przybywa. Jednymi z najbardziej kontrowersyjnych roszad okazało się usunięcie czołowych gwiazd z programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Nie zobaczymy już w nim Michała Wiśniewskiego, Katarzyny Skrzyneckiej i Piotra Gąsowskiej.

Widzowie Polsatu nie zobaczą również uwielbianego reality show "Love Island", który od lat emitowany jest w stacji. Format z Karoliną Gilon na czele doczekał się pokaźnego grona fanów. Edward Miszczak ma jednak inny pomysł na program. Znika z Polsatu, ale to nie oznacza, że już go nie zobaczymy.

Gdzie oglądać nową edycję "Love Island"?

Prowadzony przez Karolinę Gilon format "Love Island" znika anteny Polsatu. Pojawi się jednak na innym programie, a mianowicie na "Czwórce". Ten celowy zabieg ma wzmocnić pozycję stacji.

Nowy sezon "Love Island" wzmocni wiosenną ofertę programową Czwórki. Jest to początek zmian zaplanowanych dla tej anteny. Szczegóły będziemy przekazywać wkrótce zacytował słowa Miszczaka serwis pudelek.pl. Przypomnijmy, że do tej pory widzowie obejrzeli 6 edycji "Love Island". Już niebawem będą świadkami kolejnego sezonu, w którym single będą łączyć się w kolejne pary i szukać prawdziwej miłości.

Zobacz zdjęcia:

Edward Miszczak
Edward Miszczak, fot. PISF, CC BY 2.0 , via Wikimedia Commons

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Paulina Smaszcz do kobiet. Mocny przekaz byłej żony Kurzajewskiego

  2. Niesłychane, do kogo należy dom Siary z "Kilera". "Potwierdzam, to jest ten dom"

  3. Królikowska nie spodziewała się, co spotka ją w Dzień Babci. Poruszenie w domu aktorki

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Zachęcamy do wsparcia zbiórki, której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie – Nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc.

Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji. Bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!

Źródło: pudelek.pl