Swiatgwiazd.pl
Pazura

TRICOLORS/East News

Edyta Pazura zaczęła rodzić w restauracji. Nagle została wyrzucona przez kelnera

20 Października 2021

Autor tekstu:

Michał Fitz

Udostępnij:

Cezary Pazura ma ze swoją obecną żoną trójkę dzieci. Jak się okazuje, jedno z nich zaczynało się rodzić w bardzo niedogodnych warunkach. Aktor opowiedział o tym w trakcie nagrywania podcastu z Żurnalistą.

Jak się okazuje, poród zaczął się nie w szpitalu, a w restauracji. Zaskakujące, jak zareagował na to jeden z kelnerów.

Cezary Pazura o porodzie drugiego dziecka

We wspomnianej wyżej rozmowie Pazura wyznał, że jego syn Antek rodził się w niecodziennych okolicznościach. Cezary wraz z żoną byli we włoskiej restauracji. Akurat gdy na ich stoły zdążyło trafić jedzenie, zaczęło się zamieszanie.

Pazura

Cezary Pazura wygadał się na temat swojego małżeństwa. Wspomniał o intercyzie

CZYTAJ DALEJ

Pazura zaniepokoił się tym, że jego żona nie je zupy. Sam już miał zaczynać rozkoszowanie się sezonowym makaronem z owocami morza. Wtedy Edyta powiedziała mu, że chyba odeszły jej wody.

- Zamówiłem makaron sezonowy z owocami morza. Zajebisty taki, we włoskiej knajpie koło nas. Ja mówię: "Edytka, nie jesz zupy?", a ona: "Wiesz co, chyba mi wody odeszły. Ale ty zjedz" - wspominał.

Pazura szybko wziął się do roboty i podbiegł do kelnera, któremu przedstawił, jak wygląda sytuacja. Poprosił o mopa, którym mógłby posprzątać po żonie, ale ten się na to nie zgodził. Gdy dowiedział się, że małżonka aktora zaczęła rodzić, po prostu wygonił ich z restauracji.

- Podchodzę do kelnera i mówię: "Wie pan co, żonie chyba wody odeszły, mogę poprosić mopa?". A on mówi: "Zaczęło się?! Idźcie stąd! Idźcie stąd! (...) Wyrzucił nas z knajpy przerażony. Anek się szybko rodził. Nie zdążyłem zjeść drugiego dania - dodał.

Jak później wspomina aktor, dobrze, że kelner tak postąpił, gdyż jego syn rodził się bardzo szybko. Edyta nie zdążyła nawet przyjąć znieczulenia, bo dziecko trzeba było odbierać natychmiast.

Cezary Pazura i jego rodzina

Antek, który rodził się w przytoczonej wyżej sytuacji, był drugim dzieckiem Edyty i Cezarego. Wcześniej na świat przyszła Amelia, a 3 lata temu Rita.

To jednak nie wszystkie dzieci Pazury. Ma także dorosłą już córkę Anastazję, która jest owocem jego pierwszego małżeństwa.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

1. Tragedia na planie "Świata według Kiepskich". Ukochany gwiazdy zmarł na jej oczach
2. Joanna Jabłczyńska miała poważny wypadek. Wyciekło porażające zdjęcie ze szpitala
3. Michał Wiśniewski usłyszał poważne zarzuty, prokuratura wszczęła śledztwo. Jest pilne oświadczenie

Źródło: Pudelek.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.

Jak dobrze znasz Michała Wiśniewskiego?

Pytanie 1 z 6

Która z nich była pierwszą żoną Michała Wiśniewskiego?

Stylizacje Agaty Dudy, które mogą cię zaskoczyć. Niebywałe, co włożyła Pierwsza dama

Slajd 1 z 3

Kreacja Agaty Dudy

Agata Duda potrafi zadać szyku w każdej sytuacji. Jej kreacje zaskakują, zawsze jednak widać w nich klasę. W tym przypadku postawiła na pastelowe barwy, które sprawiają, że wygląda elegancko i przyjaźnie. Z jakiej okazji założyła tę kreację? "Na Zamku Królewskim w Warszawie rozdano statuetki Lodołamacze 2021. Konkurs, który nagradza pracodawców wspierających aktywizację osób z niepełnosprawnością do pełnoprawnego funkcjonowania w codziennym życiu, od lat odbywa się pod patronatem honorowym Małżonki Prezydenta." - czytamy na Instagramie.

Michał FitzAutor

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuje się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Życie gwiazd

Edyta Górniak zostanie prowadzącą w TVP Nauka?

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Odważne słowa Dody na temat kolejnego małżeństwa. "2022 to będzie mój rok"

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Doda zabrała głos ws. zarzutów

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Dorota R. usłyszała zarzuty. Grozi jej 8 lat więzienia

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Komentarze po odebraniu nagrody przez Lewandowskiego. "Absurd"

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Dorota Gardias szczerze o walce o powrót do zdrowia

Czytaj więcej >