Swiatgwiazd.pl
Elżbieta Jaworowicz

TRICOLORS/East News

Elżbieta Jaworowicz w "Sprawie dla reportera" usłyszała o zatrważającej historii. Nie kryła emocji: "Żartuje pani"

28 Maja 2021

Autor tekstu:

Natalia Niewczas

Udostępnij:

W tym przypadku Elżbiecie Jaworowicz nie udało się ukryć poruszenia. W najnowszym odcinku formatu „Sprawy dla reportera” dziennikarka gościła senator Lidię Staroń. Opowiedziała prowadzącej o tym, co spotkało ją w życiu parę lat temu. Jak wyznała Lidia Staroń, w pewnym momencie lekarze spisali ją na straty.

  • Elżbieta Jaworowicz gościła panią senator Lidię Staroń

  • Działaczka społeczna opowiedziała o tym, co spotkało ją parę lat temu

  • W mediach krążyły ostatnio plotki o odejściu Elżbiety Jaworowicz z TVP

Elżbieta Jaworowicz gości w domach telewidzów stacji TVP od wielu lat. Jest autorką i prowadzącą programu interwencyjnego „Sprawa dla reportera”. W swoim studiu opowiadała o wielu szokujących historiach rodaków. W ostatnim odcinku formatu podjęła trudny temat pewnej osobistej, rodzinnej tragedii.

Elżbieta Jaworowicz nie kryła poruszenia

W najnowszym odcinku „Sprawy dla reportera” Elżbieta Jaworowicz przytoczyła telewidzom tragiczną historię matki czworga dzieci. Serce kobiety nagle się zatrzymało. Po 30 minutach lekarzom udało się przywrócić pacjentkę do życia.

Medycy nie dawali jednak 27-latce większych szans na powrót do sprawności. Za sprawą uporu i determinacji bliskich pacjentki kobiecie udało się wrócić do zdrowia. To właśnie ta historia poruszyła gościa dziennikarki.

Gościem Elżbiety Jaworowicz była tego dnia senator Lidia Staroń. Działaczka społeczna postanowiła niespodziewanie podzielić się własnymi osobistymi doświadczeniami, które pod pewnymi względami przypominają te, przez jakie przeszła 27-letnia pacjentka. Parę lat temu stan zdrowia Lidii Staroń nagle się pogorszył.

Klaudia Halejcio

Klaudia Halejcio miała skurcze. Musiała szybko jechać do szpitala. Okazało się jednak, że to nie poród

CZYTAJ DALEJ

Pani senator miała wówczas udar mózgu. Jak wyznała, jej uszu dobiegły słowa lekarzy. Medycy mówili o tym, że nie dają pacjentce większych szans na powrót do funkcjonowania sprzed udaru. Uznali, że „nic już z niej nie będzie”.

- Żartuje pani! - zdziwiła się na słowa pani senator Elżbieta Jaworowicz.

Po chwili Lidia Staroń dodała, że lekarze przewidywali między innymi, iż już nigdy nie będzie mogła mówić. Tak się jednak nie stało, a pani senator czuje się dziś dobrze. Co warto dodać, wkrótce być może zostanie Rzecznikiem Praw Obywatelskich.

Dziennikarka zakończy współpracę z TVP?

Ostatnie medialne nowiny mogą być dla sympatyków Elżbiety Jaworowicz zaskakujące. Donoszono, iż w Telewizji Polskiej coraz częściej mówi się w kontekście dziennikarki o zmianach. Niektóre źródła przekonywały, że prowadząca „Sprawy dla reportera” myśli o zakończeniu współpracy z TVP.

Powodem tego miałoby być przejście Elżbiety Jaworowicz na emeryturę. Dziennikarze Rewii zainteresowali się tematem i postanowili zasięgnąć szczegółowych informacji. Informator tygodnika wyjawił, że prowadząca program „Sprawa dla reportera” obecnie nie zamierza kończyć kariery (więcej >tutaj<).

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Pomponik

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.

Podobne artykuły

Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >
TVP

Plotki

Tancerze protestują przeciwko "Dance Dance Dance". Petycję podpisało tysiące osób

Czytaj więcej >
Dorota Wellman

Plotki

Dorota Wellman szczerze o menopauzie. „To naturalny czas”

Czytaj więcej >