Swiatgwiazd.pl
Elżbieta Jaworowicz odejdzie z TVP?

TRICOLORS/East News

Elżbieta Jaworowicz odejdzie z TVP?

24 Marca 2021

Autor tekstu:

Barbara Bujar

Udostępnij:

Według doniesień medialnych na korytarzach TVP coraz częściej plotkuje się o emeryturze Elżbiety Jaworowicz. Gdyby spekulacje okazały się prawdą, prowadząca "Sprawę dla reportera" byłaby kolejną osobą, która w ostatnim czasie pożegnała

  • Elżbieta Jaworowicz od blisko 40 lat prowadzi „Sprawę dla reportera” na antenie TVP1

  • Autorski program dziennikarki cieszy się sporą popularnością

  • W mediach coraz częściej spekuluje się o przejściu Jaworowicz na emeryturę

  • Według nieoficjalnych informacji dziennikarka nie planuje odejścia z pracy

Elżbieta Jaworowicz od blisko czterdziestu lat nie znika z telewizyjnej Jedynki. Pierwszy odcinek jej autorskiego programu „Sprawa dla reportera” został wyemitowany w 1983 roku. Nieprzerwanie do dziś każda odsłona formatu cieszy się imponującą liczbą zainteresowanych widzów.

Elżbieta Jaworowicz w „Sprawie dla reportera”

„Sprawa dla reportera” jest niekwestionowanym dziennikarskim hitem Telewizji Polskiej. Elżbieta Jaworowicz wraz z ekipą programu od czterdziestu lat jeździ po Polsce, by bliżej przyjrzeć się problemom, z którymi zmagają się Polacy. Przed kamerami często podejmuje trudne społeczne tematy.

W rozwiązywaniu poruszanych problemów Elżbieta Jaworowicz korzysta z pomocy doświadczonych ekspertów, których zaprasza do swojego telewizyjnego studia. Za każdym razem staje po stronie bohaterów odcinka. Jak twierdzi, ich losy są często dramatyczne.

- Każdy program jest premierą, którego scenariusz piszą ludzkie losy. Często dramatyczne, a nawet tragiczne – mówiła niegdyś Jaworowicz cytowana przez Super Express.

Elżbieta Jaworowicz nie chce rezygnować z pracy

Mimo ogromnych pokładów energii i zaangażowania w prowadzenie „Sprawy dla reportera” media coraz częściej donoszą o rzekomej emeryturze Elżbiety Jaworowicz. Jak pisze Pomponik, na korytarzach TVP robi się w tej sprawie coraz głośniej.

W związku z coraz częstszymi spekulacjami dotyczącymi odejścia prezenterki z Telewizji Polskiej sprawą zainteresowali się dziennikarze „Rewii”. Po rozmowie z przyjaciółką Elżbiety Jaworowicz, mogli oni uspokoić fanów „Sprawy dla reportera”. Okazuje się, że jego prowadząca nie planuje zakończenia kariery.

- Dopóki zdrowie dopisuje, ma mnóstwo energii i chęci do pracy, chce prowadzić swój program. To daje jej radość i pozwala wierzyć, że trzeba walczyć o sprawiedliwość. Ona to robi, a ludzie są jej bardzo wdzięczni. Co tydzień dostaje setki listów i chce nieść tę pomoc jak najdłużej – wyjawiła informatorka „Rewii”.

Kolejne zwolnienia z TVP

Gdyby plotki o odejściu Elżbiety Jaworowicz z pracy okazały się prawdą, dziennikarka byłaby kolejną osobą, z którą w ostatnim czasie Telewizja Polska rozwiązała umowę. Przypomnijmy, że w poniedziałek władze stacji zrezygnowały ze współpracy z Arturem Orzechem (więcej TUTAJ). W niepewnej sytuacji jest także Andrzej Piaseczny (więcej TUTAJ).

Na szczęście fani Elżbiety Jaworowicz mogą odetchnąć z ulgą. Kolejne odcinki „Sprawy dla reportera” z jej udziałem już niebawem pojawią się na antenie telewizyjnej Jedynki.

Kadr z programu „Sprawa dla reportera” (Źródło: vod.tvp.pl)

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Pomponik, Super Express

Podobne artykuły

DDTVN

Plotki

Barbara Pasek przerywa pracę w "Dzień dobry TVN". "Witajcie w moim nowym etapie"

Czytaj więcej >
Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Filip_Chajzer

Plotki

Filip Chajzer opowiedział dokładnie o traumie po śmierci syna

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >