Borys Szyc - jak mieszka? Żródło: Instagram.com/borys.szyc

Jak mieszka Borys Szyc?

24 Marzec 2021 Barbara BujarBarbara Bujar

Borys Szyc wiedzie szczęśliwe życie u boku Justyny Nagłowskiej. Aktor wraz z żoną i synem mieszka na warszawskiej Saskiej Kępie. Wnętrza ich domu robią ogromne wrażenie. Szczególną uwagę zwraca salon, w którym nie brakuje oryginalnych elementów dekoracyjnych. Zobaczcie sami!

  • Borys Szyc jest szczęśliwym mężem i ojcem
  • Żona aktora często chwali się życiem rodzinnym w social mediach
  • Zdjęcia prezentujące wnętrza domu wzbudzają podziw internautów

Borys Szyc jest jednym z najpopularniejszych polskich aktorów. Niestety, mimo ogromnych sukcesów zawodowych jego życie prywatne przez wiele lat nie było usłane różami. Prawdziwe szczęście artysta odnalazł dopiero u boku Justyny Nagłowskiej.

Rodzina Borysa Szyca

Borys Szyc próbował ułożyć sobie życie z wieloma kobietami. Aktor spotykał się między innymi z projektantką Kają Śródką, stylistką Zosią Ślotałą oraz aktorką Anną Wendzikowską. Jednym z jego najgłośniejszych związków był ten z Anną Bareją. Choć ich miłość nie przetrwała próby czasu, agentka ubezpieczeniowa urodziła Szycowi córeczkę Sonię.

Rozterki miłosne nie były jedynym problemem znanego aktora. Borys Szyc przez wiele lat borykał się bowiem z uzależnieniem od alkoholu. Po wielu próbach udało mu się wygrać z nałogiem, a na jego drodze stanęła Justyna Nagłowska. Kobieta dała aktorowi ogromną siłę, stając się miłością jego życia.

Pod koniec 2019 roku Borys Szyc i Justyna Nagłowska stanęli na ślubnym kobiercu. Niedługo po tym wydarzeniu, a dokładnie 21 marca 2020 roku, para powitała na świecie swojego pierwszego syna, Henia. Rodzina mieszka we wspólnym gniazdku na Saskiej Kępie w Warszawie. W ich domu często gości Sonia, starsza córka aktora.

Jest akt oskarżenia przeciwko Mariuszowi P.Jest akt oskarżenia przeciwko Mariuszowi P.Czytaj dalej

Gustowne mieszkanie Borysa Szyca

Przyjście na świat małego Henia wywróciło życie Borysa Szyca i Justyny Nagłowskiej do góry nogami. Szczęśliwi rodzice poświęcają dziecku jak największą ilość czasu i chętnie dzielą się jego zdjęciami w social mediach. Przy okazji kawałek po kawałku odsłaniają przepiękne wnętrza swojego domu.

Wspólne gniazdko Szyca i Nagłowskiej zostało urządzone w bardzo przytulnym i urokliwym klimacie. W pomieszczeniach ich domu dominuje biel przełamana gustownymi drewnianymi dodatkami. Taki widok goście rodziny aktora mogą zastać między innymi w kuchni.

Uwagę zwraca także kącik małego Henia. Jesienią ubiegłego roku chłopiec spał jeszcze w sypialni swoich rodziców. Jak twierdziła Justyna, przeznaczona dla niego strefa przestawała być jednak kącikiem, a zaczynała być „pokojem w pokoju”. Trzeba przyznać, niezwykle przemyślanym i urządzonym ze smakiem.

Bez wątpienia największe wrażenie w domu Borysa Szyca robi salon z kominkiem pośrodku. Wnętrza pokoju wypełniają oryginalne dodatki i obrazy, które tworzą w nim niezwykły klimat. Internauci są oczarowani.

- Bardzo fajna inspiracja jak stworzyć klimatyczne wnętrze – pisze jedna z użytkowniczek Instagrama.

- Pięknie i klimatycznie – dodaje kolejna.

Na Instagramie Justyny Nagłowskiej przyjrzeć można się także łazience:

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Instagram, Jastrząb Post, Gala

Następny artykuł