Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Elżbieta Romanowska wstawiła zachwycające zdjęcia z wyjazdu do USA. Tak ubrana chodziła po Nowym Jorku
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 06.06.2023 08:45

Elżbieta Romanowska wstawiła zachwycające zdjęcia z wyjazdu do USA. Tak ubrana chodziła po Nowym Jorku

Elżbieta Romanowska
KAPiF

Elżbieta Romanowska opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcia ze swojego wyjazdu do Stanów Zjednoczonych. Z Ameryki gwiazda przyniosła wiele cudownych wspomnień, którymi postanowiła podzielić się z fanami.

O wyprawie do Ameryki marzy z pewnością wielu z nas. Elżbieta Romanowska miała to szczęście, by móc na własne oczy zobaczyć zachwycające i nowoczesne budowle, a także pooddychać nowojorskim powietrzem.

Elżbieta Romanowska na ustach wszystkich

Elżbieta Romanowska to w ostatnich tygodniach jedno z najgłośniejszych nazwisk w polskim show-biznesie. Wszystko za sprawą przejęcia roli gospodyni programu “Nasz nowy dom”, który do tej pory przez 10 lat prowadziła Katarzyna Dowbor.

Nowa prowadząca jest bardzo podekscytowana udziałem w show i wielokrotnie zapewniała, że da z siebie wszystko. Niestety, gwiazda musi mierzyć się z hejtem części fanów formatu, którzy nie do końca pogodzili się ze zmianą obsadową w przeboju Polsatu.

Roztrzęsiona Doda wydała komunikat. Ledwo z siebie wydusiła: „Ja tego nie przeżyję teraz”

Elżbieta Romanowska w Ameryce

Na szczęście, w przerwie pomiędzy nagraniami nowych odcinków “Naszego nowego domu” Elżbieta Romanowska odnalazła czas, by odpocząć nieco od polskiego “piekiełka” i wyjechała na wycieczkę do Stanów Zjednoczonych.

Gwiazda nie ukrywała, że pobyt w Nowym Jorku oznaczał spełnienie jej marzeń. Podkreśliła jednak, że nie wszystko odpowiadało jej wizji o Ameryce, jaką miała, wybierając się w tę niesamowitą podróż.

Elżbieta Romanowska zwiedza Nowy Jork

- Już po pierwszym dniu wiem, że obok tego miasta nie można przejść obojętnie. Są dzielnice, które zachwycają, ale są i takie, które odstraszają (np. dla mnie Chinatown - mega dużo ludzi na wąskich przestrzeniach plus smród i wszędzie wiszące martwe ptactwo to zdecydowanie nie mój klimat). Cenowo, cóż, nie ma co ukrywać, tanio nie jest. Widoki przy Brooklyn Bridge zdecydowanie należą do tych, które warto zachować w pamięci - relacjonowała Elżbieta Romanowska.

W swoich wpisach w mediach społecznościowych gwiazda udzieliła też wielu praktycznych wskazówek dla osób, które podobnie jak ona, zechcą odwiedzić magiczne miasto Nowy Jork. Z pobytu w Ameryce prezenterka “Naszego nowego domu” z pewnością powróci z nowymi pokładami sił do sprostania zarówno hejtowi jak i ciężkiej roli, jaką przyszło jej pełnić w programie Polsatu.

Zobacz zdjęcia: