Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Tylko u nas > Elżbieta Romanowska zadała szyku na ściance. Zaskoczyła odważną stylizacją
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 21.03.2023 11:07

Elżbieta Romanowska zadała szyku na ściance. Zaskoczyła odważną stylizacją

Elżbieta Romanowska
fot. KAPiF

Elżbieta Romanowska była jedną z gwiazd, które zjawiły się na rozdaniu nagród Perfect SPA Awards 2023. Aktorka przykuła uwagę fotografów ze względu na odważną stylizacją. W tak kobiecym wydaniu już dawno jej nie widzieliśmy.

Największą popularność zyskała dzięki komediowemu serialowi "Ranczo". Tam jako niepozorna Jola bawiła zabawnymi wpadkami i relacją z charyzmatycznym Pietrkiem. Prywatnie aktorka potrafi pokazać kobiecy pazur.

Elżbieta Romanowska zachwyca odważną stylizacją

Aktorka zjawiła się przed fotografami w garniturze w czarnym kolorze. Dopasowany strój uwydatniał figurę gwiazdy, jednak to element, który był pod marynarką, skradł największą uwagę.

Elżbieta Romanowska zdecydowała się na bardzo kobiecy koronkowy gorset. W takim wydaniu aż trudno było oderwać od niej wzrok. Odważny element kreacji nie został na szczęście przytłoczony przez równie wyraziste dodatki.

Zarówno makijaż, jak i fryzura nie były przesadzone, a wręcz zachowane w delikatnym tonie, przez co aktorka wyglądała niczym sławna gwiazda filmowa. Już na pierwszy rzut oka dało się zauważyć, że czuje pewność siebie w takiej stylizacji.

Żona Dawida Kubickiego trafiła do szpitala. "Jej stan jest ciężki"

Jeden dodatek przełamał monotonnię

Czarna stylizacja Elżbiety Romanowskiej już na pierwszy rzut oka przywołuje ponadczasową elegancję, jednak szybko mogłaby się znudzić. Na szczęście aktorka postanowiła urozmaicić strój dodatkami.

Świetną decyzją był dobór do ciemnego garnitury czerwonych szpilek. Dzięki temu cała kreacja zyskała na charakterze, a dodatkowo obuwie podkreśliło kobiecy strój aktorki. Dobrze z całością komponowała się również czarna kopertówka, która dzięki złotym elementom nie "wtopiła" się w resztę ciemnej stylizacji.

Wydarzenie przyciągnęło inne gwiazdy show-biznesu

Oprócz Elżbiety Romanowskiej na rozdaniu nagród można było zobaczyć inne znane gwiazdy dużego i małego ekranu. Wśród zaproszonych panowała przede wszystkim ponadczasowa czerń, jednak kilka osób postanowiło wyłamać się z tego schematu.

Katarzyna Glinka również wybrała opcję z garniturem, jednak w przypadku gwiazdy "Barw szczęścia" wygrał jasno kremowy kolor wraz ze zwykłym czarnym podkoszulkiem pod spodem.

Na kolorową stylizację zdecydowała się Lucyna Malec, która przed fotografami zaprezentowała się w jasnoniebieskiej marynarce z delikatnymi piórkami przy rękawach. Takie dodatki będą bardzo modne w tym sezonie.

Zobacz zdjęcia:

Elżbieta Romanowska (5).jpg
fot. KAPiF
Elżbieta Romanowska (6).jpg
fot. KAPiF
Katarzyna Glinka (4).jpg
fot. KAPiF
Lucyna Malec.jpg
fot. KAPiF