Swiatgwiazd.pl
Elżbieta Zapendowska EA

TRICOLORS/East News

Elżbieta Zapendowska ma problemy ze wzrokiem. W sieci pojawiły się jej najnowsze zdjęcia

3 Sierpnia 2021

Autor tekstu:

Barbara Bujar

Udostępnij:

Kilka lat temu Elżbieta Zapendowska wycofała się ze świata show-biznesu. Choć nie występuje już w telewizji, wciąż prowadzi warsztaty muzyczne. Niestety zmaga się też z poważnymi problemami ze wzrokiem. Niedawno najpopularniejsza trenerka głosu w Polsce pojawiła się w Opolu.

  • Elżbieta Zapendowska ma coraz większe problemy ze wzrokiem

  • Do sieci wyciekły zdjęcia z jej niedawnej wizyty w Opolu

  • Trenerka głosu nie wygląda już tak, jak jeszcze kilka lat temu

Elżbieta Zapendowska to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych nauczycielek śpiewu w Polsce. Ekspertka od emisji głosu najpierw zasiadała w jury programu „Idol”, a później zasilała skład sędziów „Must Be the Music. Tylko Muzyka”. Od kilku lat widzowie nie oglądają jej już na ekranach telewizorów.

TVP

Nieoczekiwane zmiany w czołówce „Klanu”. Jacek Cygan o niczym nie wiedział

CZYTAJ DALEJ

Problemy zdrowotne Elżbiety Zapendowskiej

Kariera Elżbiety Zapendowskiej sięga lat 70. ubiegłego wieku. To właśnie wtedy jako nauczycielka zaczęła wykładać swoim podopiecznym grę na fortepianie. Z czasem poznała ją cała Polska – przypomnijmy, że ekspertka pojawiła się w składzie jury „Idola”, a później mogliśmy oglądać ją w „Must Be the Music. Tylko Muzyka”.

Mimo zyskania ogromnej popularności Elżbieta Zapendowska od kilku lat nie pojawia się jednak w telewizji. Okazuje się, że ceniona specjalistka od emisji głosu zmaga się z poważnymi problemami na tle zdrowotnym. Jak wynika z doniesień mediów, z jej wzrokiem jest coraz gorzej.

O swoich problemach ze wzrokiem Elżbieta Zapendowska informowała już jakiś czas temu w rozmowie dla serwisu Plejada. Zdradziła wówczas, że nauczyła się żyć z chorobami, które jej towarzyszą – krótkowzrocznością, zaćmą i jaskrą. Nie jest to jednak takie łatwe.

- Nie widzę na jedno oko i pogodziłam się z tym. (…) Gdy traci się wzrok, wszystko jest trudne. (…) To, że nie widzę twarzy osób, które śpiewają, jest dla mnie potwornym problemem, bo nie widzę emocji, mogę je tylko usłyszeć – mówiła.

Elżbieta Zapendowska na warsztatach w Opolu

Mimo pogarszających się problemów ze wzrokiem Elżbieta Zapendowska nie zamierza rezygnować z ukochanej pracy. Choć od kilku lat nie widać jej już na ekranach telewizorów, wciąż prowadzi warsztaty muzyczne. Niedawno pojawiła się w Opolu, a zdjęcia z wydarzenia trafiły do sieci.

- Za nami pierwszy dzień warsztatów „Konkursu dla wokalistów. Przeboje al'dęte” z Elżbietą Zapendowską i Narodową Orkiestrą Dętą w Lubinie. Dziś laureaci naszego konkursu pracują nad scenariuszem koncertu, który będzie towarzyszył „Kawiarenkom z gwiazdami” w trakcie tegorocznego festiwalu – czytamy na stronie Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu na Facebooku.

Na zdjęciach z opolskich warsztatów można zauważyć, że Elżbieta Zapendowska nie wygląda już tak, jak jeszcze kilka lat temu. Specjalistka wyraźnie podupadła na zdrowiu. Warto zaznaczyć, że jakiś czas temu postanowiła zamieszkać na wsi, gdzie wiedzie spokojne życie, wciąż spełniając się zawodowo.

Pani Elżbiecie życzymy dużo zdrowia!

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Zdrowa opalenizna jak u gwiazd? Bez solarium, bez „smażenia się na słońcu”

  • Co zrobić, żeby na zdjęciach z wakacji wyglądać jak gwiazda?

  • Przecieramy oczy, widząc ceny biletów na koncert Beaty Kozidrak

źródło: Super Express, Facebook

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Barbara BujarAutor

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl. Prywatnie wielbicielka górskich wędrówek, sportów zimowych i dobrej książki. Lubi podejmować się nowych wyzwań i ceni sobie możliwość rozwoju.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Życie gwiazd

"Mam Talent!": w programie wystąpił wnuk Daniela Olbrychskiego

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

"Wodzianka" Wojewódzkiego szczerze wypowiedziała się o pracy w programie

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

"The Voice of Poland": zachowanie Sylwii Grzeszczak nie spodobało się widzom

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Przemek Kossakowski zaliczył wpadkę na Instagramie

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Anna Wendzikowska od lat nie utrzymuje kontaktu z rodzicami. Opowiedziała o dzieciństwie

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Joanna Opozda wywołała burzę w sieci. Wystarczył krótki wpis o paznokciach hybrydowych

Czytaj więcej >