Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Gwiazda "Królowych życia" trafiła do szpitala! Niedobre wieści płyną od Laluny Unique
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 21.11.2023 19:42

Gwiazda "Królowych życia" trafiła do szpitala! Niedobre wieści płyną od Laluny Unique

Królowe życia
Gwiazda "Królowych życia" w szpitalu, fot.

Laluna Unique, czyli Katarzyna Alexander z programu „Królowe życia” ma poważne kłopoty. Celebrytka trafiła do szpitala, jednak tym razem nie z powodu kolejnej operacji plastycznej, lecz problemów ze zdrowiem. Czeka ją operacja, pokazała nagranie i zdjęcia z placówki.

Gwiazda programu "Królowe życia" w szpitalu

Laluna jest jedną z niekwestionowanych gwiazd programu TTV, równie popularną co Dagmara Kaźmierska czy Gabriel Seweryn. Katarzyna Alexander prowadzi dziś sklep z perukami. Jeszcze kilka dni temu z radością chwaliła się, że otworzyła kolejny butik ze swoimi wytworami w Krakowie.

Celebrytka słynie z licznych operacji plastycznych i zabiegów medycyny estetycznej. Jak wyznała w jednym z wywiadów, na wszystkie zmiany w swoim ciele wydała już około 2 milionów złotych. Tym razem jednak nie miała dla fanów dobrych wiadomości. Wylądowała w szpitalu i to zupełnie niespodziewanie. Co jej dolega? Szczegóły poniżej.

Szokujące wyznanie Laluny po wypadku syna Sylwii Peretti: "Też tak zapie***lałam samochodem. Reanimowali mnie" Kasia z "Królowych życia" znowu zmieniła sobie twarz. Po serii operacji poddała się kolejnemu zabiegowi

Co się dzieje z Laluną Unique? Trafiła do szpitala

20 listopada Laluna Unique nagrała wyjątkowo smutny film na TikToka. Ogłosiła w nim, że jest w szpitalu. Pokazała na nagraniu swoją rękę z wkłutym wenflonem oraz cały pokój szpitalny. Ujawniła też, że przeszła bardzo wiele poważnych bada, w tym gastroskopię. Niestety to nie koniec.

Jestem po gastroskopii i wszelkich badaniach, jutro kolejne badania, środa rano operacja – ogłosiła na Instagramie.

W relacji na Instastories podzieliła się też szczegółami tego, co dzieje się w szpitalu. W jakim jest obecnie stanie?

Laluna Unique jest szpitalu, z jakego powodu?

Melduję się dzisiaj od 7 rano. Jestem już w szpitalu, robią mi bardzo dużo badań. Znaleźli przyczynę mojego przytycia. Nie jest dobra, ale wiem, że można to wyleczyć. Jutro będę wiedziała więcej. Badajcie się, kochani. To jednak prawda co mi zawsze mówili: im częściej się badasz, tym lepiej – czytamy słowa Laluny w sieci.

Na TikToku Laluny pokazała nagranie z pokoju w szpitalu, w jakim przebywa, z kolei na Instagramie zapewniła, że zamierza bardzo o siebie dbać w przyszłości. Pokazała też śniadanie szpitalne i podkreśliła, że przebywa w prywatnej, profesjonalnej placówce. Zdjęcia i nagranie znajdziecie poniżej.

Laluna w szpitalu
Laluna w szpitalu, fot. instagram.com/lala_laluna_officia
Laluna w szpitalu
Laluna w szpitalu, fot. instagram.com/lala_laluna_officia
Laluna w szpitalu
Laluna w szpitalu, fot. instagram.com/lala_laluna_officia
Laluna w szpitalu
Laluna w szpitalu, fot. instagram.com/lala_laluna_officia