Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Gwiazda TVN pracowała jako kelnerka w pizzerii. Dziś występuje w najpopularniejszym programie stacji
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 05.04.2024 13:42

Gwiazda TVN pracowała jako kelnerka w pizzerii. Dziś występuje w najpopularniejszym programie stacji

"Dzień dobry TVN"
Gwiazda TVN pracowała w pizzeri, fot. KAPiF

Jedna z gwiazd właśnie wyznała, że zanim pojawiła się telewizji, pracowała jako… kelnerka! Aktualnie jej życie całkowicie się zmieniło i występuje w najpopularniejszym programie TVN.

Zmiany w "DDTVN"

Niedawno doszło do znaczących zmian w składzie gospodarzy “Dzień Dobry TVN”. Kilka znanych twarzy, w tym Małgorzata Rozenek, Agnieszka Woźniak-Starak i Andrzej Sołtysik, pożegnało się z porannymi wydaniami programu. Jednakże ich "bezczynność" nie trwała długo. Małgorzata Rozenek, znana z roli "Perfekcyjnej Pani Domu", szykuje się do udziału w nowym telewizyjnym projekcie dla TVN, podczas gdy Agnieszka Woźniak-Starak już zagościła jako prowadząca w programie "Mam Talent!". Andrzej Sołtysik kontynuuje swój rozwój zawodowy jako dziennikarz w portalu Świat Gwiazd, gdzie przeprowadza trafne wywiady z przedstawicielami show-biznesu. 

Widzowie programu "Dzień Dobry TVN" mogą teraz cieszyć się czterema różnymi parami prowadzących, co z pewnością wprowadza świeży powiew w poranne audycje.

Coraz więcej mówi się o kolejnych nowych twarzach w programie. 

Mieszkanie gwiazdy TVN to wehikuł czasu! Meble rodem z PRL, dewocjonalia... Mamy zdjęcia Gwiazdor TVN o włos od tragedii. Nagranie z miejsca wypadku mrozi krew w żyłach. "Celowo we mnie wjechał"

Czy zobaczymy nowy duet na antenie TVN?

Wkrótce na antenie TVN z tego co donosi portal “Wirtualne media” pojawi się nowy duet, którego widzowie mogą być bardzo ciekawi. Maciej Dolega, znany z pracy dla TVP Info oraz jako prowadzący "Teleserwis" w TVN24, tym razem wystąpi jako korespondent relacjonujący istotne wydarzenia w śniadaniówce. Jego zadaniem będzie dostarczanie widzom na żywo najważniejszych informacji z różnych dziedzin.  

Do grona gwiazd porannego programu dołączyła także znana modelka Edyta Zając. Po latach spędzonych na wybiegach polskich i światowych przenosi się teraz przed kamery, aby jako część działu "show-biznes" wspólnie z Mateuszem Hładkim i Olą Rogowską relacjonować najnowsze wydarzenia ze świata celebrytów. 

ZOBACZ: Edyta Zając już po debiucie w "DDTVN". Skrajne opinie widzów: "Elokwencja i klasa" vs. "Dramat"

Widzowie mogli ostatnio zauważyć Zając w publiczności programu "Drag Me Out", gdzie jej partner, Mikołaj Mikołajczyk, brał udział jako uczestnik premierowej edycji.  Produkcja programu na razie nie ujawniła planów dotyczących poszerzenia zespołu prowadzących "Dzień Dobry TVN", jednak zapewne będą one również przedmiotem zainteresowania widzów.

Jedna z gwiazd właśnie wyjawiła szczegóły dotyczące swojej przeszłości. 

Gwiazda TVN kiedyś była kelnerką

Milena Sadowska wystąpiła ostatnio w “Dzień Dobry TVN”. Jak sama wyznała, było to spełnienie jej marzeń. Kiedyś jednak nie miała tak łatwo. Z okazji świąt wielkanocnych pojawiła się na antenie stacji i opublikowała rolkę na swoim Instagramie. Wyznała, że kiedyś pracowała w pizzerii jako kelnerka. Sadowska pojawiła się w programie jako dekoratorka wnętrz. W tamtym wydaniu gościły motywy wielkanocne. 

Od dziecka chciałam występować w telewizji i gdy pracowałam jak kelnerka w pizzerii, nie sądziłam, że się to uda! – napisała Milena Sadowska. 

Warto wspomnieć, że Milena Sadowska została Miss Polonia 2018. Oprócz tego zajmuje się dekorowaniem wnętrz, ma własną markę biżuterii i aktywnie prowadzi konta na mediach społecznościowych. 

 

Milena Sadowska, fot. KAPiF
Milena Sadowska, fot. KAPiF
Milena Sadowska, fot. KAPiF
Milena Sadowska, fot. KAPiF
Milena Sadowska, fot. KAPiF
Milena Sadowska, fot. KAPiF