Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Gwiazdy wspierają Paulinę Smaszcz. Poruszony Marcin Bosak: "Bardzo mi przykro, że tego doświadczasz"
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 06.12.2022 11:43

Gwiazdy wspierają Paulinę Smaszcz. Poruszony Marcin Bosak: "Bardzo mi przykro, że tego doświadczasz"

Paulina Smaszcz
KAPiF

Paulina Smaszcz zamieściła wczoraj w mediach społecznościowych przejmujące wideo. Pokazała ogoloną na krótko głowę i zwróciła się do hejterów. Teraz zbiera głosy poparcia od innych gwiazd. Zareagowali między innymi Marcin Bosak i Małgorzata Kożuchowska.

Ostatnio w mediach nie cichną doniesienia na temat Smaszcz. Szczególnie głośno stało się po tym, kiedy Maciej Kurzajewski zgłosił byłą żonę na policję. Teraz Paulina zwróciła się bezpośrednio do krytykujących ją internautów oraz przedstawicieli prasy, którzy według niej piszą artykuły oparte na nieprawdziwych plotkach.

Paulina Smaszcz o hejterach i dziennikarzach

Smaszcz opublikowała wczoraj na Instagramie nagranie, w którym odniosła się zarówno do hejterskich komentarzy w sieci, jak i działalności portali rozrywkowych. Skomentowała też wczorajszą wizytę na policji, gdzie musiała złożyć wyjaśnienia związane z wizytą w domu Kurzajewskiego.

Jeśli dziennikarze mają wątpliwości, to proszę, żeby zadzwonili do komendy policji w Wesołej. Mama Maćka, pani Teresa Kurzajewska, potwierdziła moją wersję wydarzeń, w trakcie przesłuchania. Rozmawiałyśmy bardzo mile – życzyłyśmy sobie zdrowia i pożegnałyśmy się – słyszymy na nagraniu Smaszcz.

Poza tym oświadczeniem Paulina odniosła się też do "kłamstw, powielanych przez portale plotkarskie". "To, co piszecie to kłamstwa, pomówienia, insynuacje, niesprawdzone i niepotwierdzone informacje. To wy piszecie i tworzycie sami albo na zlecenia, albo dla pensji, która jest wypłatą wstydu dla was, za kopanie i dobijanie leżącej kobiety" mówiła.

Jesteście ślepi i brutalni wymyślając kolejne bzdury, pomówienia i kłamstwa każdego dnia. Piszecie, że się przestraszyłam i boję się konsekwencji swoich słów. Niestety to też wasza manipulacja. [...] Nie boję się nikogo, a szczególnie ludzi, którzy kłamią dla mamony i zasięgów – zaznaczyła.

Gwiazdy reagują na emocjonalny post Pauliny Smaszcz

Nagranie wywołało wiele emocji. Pojawiły się wspierające reakcje. Nie brakuje gwiazd, które dodały kilka słów od siebie. Agnieszka Kaczorowska-Pela, Adrianna Bierzyńska i Małgorzata Kożuchowska zostawiły "serduszko", czyli formę polubienia na Instagramie, co zdecydowanie można odczytać jako głos poparcia. Dużo obszerniej wypowiedział się inny aktor:

To wyciąganie z kontekstu fragmentów zdań i tworzenie wokół nich, krzywdzących historii jest okropne i niedopuszczalne. Podobnie jak powoływanie się na rzekomo istniejących "bliskich znajomych", którzy znają jakąś tajemnicę, która okazuje się fikcją stworzoną w celach sprzedażowych. [...] Bardzo mi przykro, że tego doświadczasz. Bardzo Ci współczuję i wspieram w twojej odwadze mówienia o tym – napisał Marcin Bosak.

Wsparcie dla Smaszcz wyraziła też aktorka Sandra Staniszewska-Herbich, gwiazda "Barw Szczęścia". "Przykro mi, że tyle cierpienia na Was spadło. W takich sytuacjach człowiek docenia, że jednak chroni swojej prywatności. [...] Współczuje i mam nadzieję, że tylko Cię to wzmocni, i niedługo będziesz mogła zasypiać i budzić się z uśmiechem i spokojem".

Zobacz zdjęcia i film:

Paulina Smaszcz
Gwiazdy wspierają Paulinę Smaszcz, fot. instagram.com/paulina.smaszcz
Paulina Smaszcz
Gwiazdy wspierają Paulinę Smaszcz, fot. instagram.com/paulina.smaszcz
Paulina Smaszcz
Gwiazdy wspierają Paulinę Smaszcz, fot. instagram.com/paulina.smaszcz
Paulina Smaszcz
Paulina Smaszcz, fot. KAPiF
Paulina Smaszcz
Małgorzata Kożuchowska, fot. KAPiF
Paulina Smaszcz
Marcin Bosak, fot. KAPiF

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby

  2. Anna Lewandowska: "Najważniejsze, że spędzimy najbliższe dni razem". Pierwsze słowa po przegranym meczu z Francją

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].