Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Paulina Smaszcz znowu apeluje do fanów. "Zawsze mamy siedzieć cicho"
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 18.11.2022 18:06

Paulina Smaszcz znowu apeluje do fanów. "Zawsze mamy siedzieć cicho"

Paulina Smaszcz EA (8)
TRICOLORS/East News

Paulina Smaszcz nie spuszcza z tonu. Na jej Instagramie właśnie zawitał bardzo wymowny wpis i choć nie pojawiły się w nim imiona ani nazwiska, nie ma żadnych wątpliwości co do tego, że znów uderzyła w byłego męża i jego partnerkę. Zwróciła się do wszystkich kobiet z poważnym apelem.

Choć wydaje się, że "Kobieta petarda" obecnie koncentruje się na własnej karierze, trudno nie odnieść wrażenia, że jej ostatni wpis jest kolejną, mocną szpilą wbitą w byłego męża i Katarzynę Cichopek. Paulina Smaszcz nie żałowała ostrych słów, zwracając się z gorącym apelem do wszystkich fanek.

Szykuje się kolejna afera? Paulina Smaszcz zaapelowała do fanów

Jak na ironię, można powiedzieć, że Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek zawdzięczają byłej żonie dziennikarza oszałamiający skok popularności. To właśnie jej komentarz zmusił ich do wcześniejszego ujawnienia związku, niż mieli to w planach.

W ostatnich tygodniach media żyły kolejnymi wypowiedziami "Kobiety petardy" — najpierw po wywiadach, w których jasno dała do zrozumienia, że ma żal do eksmęża i wkrótce potem, kiedy w mocnych słowach podsumowała Iwonę Pavlović oraz Izabelę Janachowską. Na tym jednak zdecydowane działania prezenterki się nie zakończyły.

Paulina Smaszcz wyciągnęła na światło dzienne kolejną sprawę związaną z byłym mężem. Chodziło o psa, którego dziennikarz miał kilka miesięcy temu oddać w niewłaściwe ręce, a następnie, pod wpływem jej interwencji, przygarnąć z powrotem, a nawet zabrać go na plan "Pytania na śniadanie". Kobieta osobiście skontaktowała się nawet z matką gospodarza TVP i przekazała, że stan owczarka pozostawia wiele do życzenia.

– Dopóki Pinokio nie przestanie kłamać i nie przeprosi moich synów, będę ujawniać jego kłamstwo za kłamstwem – zagroziła w komentarzach. Teraz "Kobieta petarda" znów dała do zrozumienia, że nie zamierza opuszczać posterunku.

Kurzajewski nie będzie zachwycony. Paulina Smaszcz o "krzywdzie, zdradzie, kłamstwach i oszustwach".

W centrum zainteresowań byłej żony Kurzajewskiego od lat znajduje się sytuacja kobiet w kraju. W ostatnich wywiadach i podcastach poważnie koncentrowała się na tematach związanych z losem tych, które własnymi siłami i ambicjami pracują na swój sukces. Teraz jednak uderzyła w inny ton, a inspiracją do wpisu miały być liczne wiadomości, które otrzymała od internautek.

Paulina Smaszcz zaczęła od podziękowań za te mnogie wyrazy wsparcia i zrozumienia, zaś kolejne słowa były niezwykle wymowne.

– W polskim społeczeństwie to schemat. On urządza sobie życie na Waszej krzywdzie, zdradzie, kłamstwach i oszustwach. Ta nowa, często młodsza u jego boku, z przyklejonym uśmiechem, głupiutko zakochana daje poklask jego obrzydliwym zachowaniom wobec byłej żony i jego dzieci – czytamy.

Wspomniała także o zupełnie innym stosunku do nowej partnerki i jej dzieci niż do własnej rodziny i z pełnym współodczuwaniem zwróciła się do wszystkich "byłych":

– Wy, te byłe żony i matki, jesteście najgorsze, złe, psychiczne [...] W tych wszystkich historiach to powtarzalne, że byłe żony to te okropne, bez serca, zołzy, wiedźmy, psychiczne, które oczekują szacunku za wiele lat spędzonych razem, kiedy pomagały mu w karierze i wychowywały dzieci, często opiekując się również nim przez kilkanaście, dwadzieścia, trzydzieści lat, aż tu nagle z jego narracji wynika, że te dzieci to przez przypadek, a te spędzone, wspólne lata to z zasiedzenia. Nowe partnerki określiła zaś, jako naiwne, ślepo zapatrzone, przekonane o miłości i oddaniu mężczyzny i jego przemianie. Nie kryła też oburzenia tym, że od byłych żon wymaga się milczenia i pełnego pogodzenia ze swoim losem.

– Zawsze mamy siedzieć cicho, nic nie mówić i akceptować, przełykać wszystkie oszczerstwa, kłamstwa, manipulacje, bo nie wypada, bo po co, bo i tak przegramy, bo co ludzie powiedzą, bo on ma pieniądze, a wy nie, bo on ma na prawników, a wy nie, bo to nic nie da – stwierdziła i mocno dała do zrozumienia, że kobiety zmagające się z podobnymi sytuacjami mogą na nią liczyć.

Paulina Smaszcz EA (8)
fot. TRICOLORS/East News

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Twoje dziecko ciągle choruje? Może popełniasz jeden błąd

  2. Nie jedz tego wieczorem. Jeśli się zapomnisz, możesz mieć problemy ze snem

  3. Wybitny aktor przebywa w odosobnieniu, jest z nim coraz gorzej. Nigdy nie zobaczymy go już na ekranach

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].