Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > "Moi synowie nie mogą przyjść do domu, jak jest pani Katarzyna". Smaszcz mówi, jak dzieci zareagowały na medialną burzę
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 08.11.2022 12:45

"Moi synowie nie mogą przyjść do domu, jak jest pani Katarzyna". Smaszcz mówi, jak dzieci zareagowały na medialną burzę

Kasia Cichopek i Paulina Smaszcz EA
fot. TRICOLORS/East News,

Paulina Smaszcz w rozmowie z Anną Zejdler opowiedziała, co spotkało ją oraz jej synów, kiedy Maciej Kurzajewski związał się z Kasią Cichopek. Padło wiele zaskakujących wyznań oraz opowiadań, co dzieje się, kiedy aktorka odwiedza jej byłego męża.

Z każdym dniem na jaw wychodzą kolejne fakty związane z życiem prywatnym Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Tym razem o kulisach opowiedziała Paulina Smaszcz, która odczuwa skutki ich związku. Konsekwencje dotyczą również ich synów.

Paulina Smaszcz wyjawiła, co dzieje się, gdy Kasia odwiedza Macieja

Paulina Smaszcz udzieliła Annie Zejdler wywiadu, w którym trudno było ominąć temat rozstania z Maciejem Kurzajewskim oraz rozpoczęcia związku z Kasią Cichopek. Temat ten wraca do mediów jak bumerang, a każda rozmowa sprawia, że poznajemy nowe fakty w sprawie.

Tym razem Paulina postanowiła opowiedzieć o konsekwencjach, wynikających ze związku Kasi i Macieja. Mentorka kobiet wyznała, że jej synowie rzekomo nie mogą odwiedzać taty, kiedy w jego domu jest Katarzyna Cichopek. Wówczas ze ścian mają znikać nawet ich zdjęcia.

Moi synowie nie mogą przyjść do domu, jak jest pani Katarzyna. Znikają zdjęcia naszych synów ze ścian, gdy przychodzi pani Katarzyna. Maciek wydał naszego psa, który był psem naszych dzieci i naszym psem. Jest jakaś granica, do której można się posunąć — powiedziała Paulina Smaszcz.

Paulina Smaszcz o działaniach Macieja Kurzajewskiego

Anna Zejdler postanowiła poruszyć temat, związany z medialną burzą wokół życia Pauliny i Macieja. Zapytała, czy nie można było całej sprawy załatwić prywatnie, po cichu, bez publikacji wrażliwych informacji. Jak się okazuje, Paulina próbowała, jednak nie dało się. Ponadto wymieniła szereg wydarzeń, które sprawiły, że zechciała publicznie opowiedzieć o kulisach ich życia. Podobno synowie bardzo ją w tym wspierają.

Okres obłudy, robienia z gęby cholewy, ucieczki od odpowiedzi, okłamywania naszych synów, okłamywania naszych rodzin, unikanie odpowiedzi, chowania samochodu — powiedziała Paulina.

Rozmowa Anny z Pauliną wzbudziła szereg emocji i kontrowersji. W temacie udzielonego wywiadu głos zabrała również wywołana do tablicy Izabela Janachowska, która opublikowała prywatne rozmowy z Pauliną. Wydaje się, że życie prywatne Pauliny i Macieja skrywa jeszcze wiele tajemnic.

Zobacz zdjęcia:

Paulina Smaszcz
Paulina Smaszcz, fot. instagram.com/paulina.smaszcz
Paulina Smaszcz
Paulina Smaszcz, fot. instagram.com/paulina.smaszcz
Paulina Smaszcz
Paulina Smaszcz, fot. instagram.com/paulina.smaszcz
Paulina Smaszcz
Paulina Smaszcz, fot. instagram.com/paulina.smaszcz

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Twoje dziecko ciągle choruje? Może popełniasz jeden błąd

  2. Lenka Klimentova nigdy nie poznała biologicznych rodziców. Szukanie ich nawet nie przyszło jej do głowy

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].