Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Klaudia Halejcio i jej partner milioner o 500 plus. Wydało się, czy korzystają z pomocy państwa. Nie gryźli się w język
Karolina Kurek
Karolina Kurek 14.02.2024 09:17

Klaudia Halejcio i jej partner milioner o 500 plus. Wydało się, czy korzystają z pomocy państwa. Nie gryźli się w język

Klaudia Halejcio
Klaudia Halejcio, fot. KAPiF

Klaudia Halejcio jest w związku milionerem. Aktorka często chwali się w mediach społecznościowych, jakimi luksusami się otacza i na co może sobie pozwolić. W wywiadzie powiedziała więcej o majątku, jakim dysponuje jej partner. Zabrała też głos na inne tematy. Padły mocne słowa.

Klaudia Halejcio na ekranie

Klaudia Halejcio zadebiutowała na ekranie jako czterolatka. Popularność i sympatię widzów przyniosła jej kreacja Andżeliki Kwaśniewskiej w serialu TVP “Złotopolscy”. Aktorka zagrała w wielu popularnych produkcjach telewizyjnych. Należą do nich m.in. “Hotel 52”, “Przepis na życie”, “To nie koniec świata” czy “Pierwsza miłość”.

Młoda artystka brała też udział w “Tańcu z gwiazdami”. Przypomnijmy, że wystąpiła w pierwszej edycji po przejęciu formatu przez telewizję Polsat. Partnerował jej Tomasz Barański. Halejcio pojawiła się także w 2019 roku w show “Dance Dance Dance”.

Klaudia Halejcio z partnerem zatrzymani za przemyt. Służby na lotnisku nie miały wątpliwości Klaudia Halejcio pokazała zaokrąglony brzuch, a fani ruszyli z gratulacjami. Rodzina się powiększy?

Halejcio zaręczona z milionerem

Aktorka w latach 2014-2016 była związana z tancerzem Tomaszem Barańskim, którego poznała podczas “Tańca z gwiazdami”. W 2020 roku Klaudia Halejcio związała się z przedsiębiorcą Oskarem Wojciechowskim. Rok później doczekali się córki, Nel, a w minionym roku para się zaręczyła.

Najlepsze co może Ci się w życiu przytrafić, to spotkać osobę, która ma tak samo nie po kolei w głowie jak Ty. Możecie wreszcie wszystko razem robić nie po kolei. Prawidłowa kolejność powinna być taka: Ślub, wspólne mieszkanie, dziecko. My robimy dokładnie odwrotnie! Będzie ślub! - napisała wtedy aktorka na Instagramie.

Klaudia Halejcio z narzeczonym o pieniądzach i 500 plus

Halejcio oraz jej partner Oskar Wojciechowski byli gośćmi podcastu Żurnalisty. Jest to jeden z najpopularniejszych podcastów na platformie Spotify. Gospodarz zadał parze wiele pytań, m.in. o pieniądze. 

Korzystacie z wszystkich programów rządowych, jak 500 plus i tak dalej? - zapytał Żurnalista.

Wojciechowski, który jest milionerem i właścicielem kilku firm, odpowiedział:

No właśnie to jest coś, co wywołuje zawsze uśmiech na naszej twarzy, ponieważ postanowiliśmy nigdy nie brać 500 plus i nie mamy zamiaru. Jakby ludzie zawsze pytają: “Ale dlaczego? Dają, to trzeba brać” - oznajmił.

W dalszej części wypowiedzi Oskar wyjaśnił, jakie mają z Klaudią podejście do programów socjalnych.

No jakby nasz mindset jest na to zupełnie prosty. No bo, jeżeli uważamy, że te 500 zł jakoś nic w naszym życiu nie zmieni i na pewno inni potrzebują tych pieniędzy bardziej, to dlaczego mamy nadwyrężać budżet państwa na rzeczy “bo nam się należy, to weźmiemy, bo wszyscy biorą”. To nie jest dla mnie odpowiedź - wyjaśnił.

Klaudia Halejcio wtórowała narzeczonemu:

Ten system jakby dla nas uważam jest.. nie podoba nam się. Jeśli potrzebujesz, powinno państwo Ci zapewnić tak, żebyś miał ten komfort. A jeśli masz na tyle, to dla Ciebie nie.

Zgadzacie się z ich opinią?

Klaudia Halejcio i Oscar Wojciechowski, fot. KAPiF
Klaudia Halejcio i Oskar Wojciechowski, fot. KAPiF
Klaudia Halejcio, fot. KAPiF
Klaudia Halejcio, fot. KAPiF
Klaudia Halejcio, fot. KAPiF
Klaudia Halejcio, fot. KAPiF
Klaudia Halejcio, fot. KAPiF
Klaudia Halejcio, fot. KAPiF