Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Klaudia Halejcio pokazała zaokrąglony brzuch, a fani ruszyli z gratulacjami. Rodzina się powiększy?
Łukasz Ossowski
Łukasz Ossowski 26.12.2023 08:40

Klaudia Halejcio pokazała zaokrąglony brzuch, a fani ruszyli z gratulacjami. Rodzina się powiększy?

Klaudia Halejcio
Klaudia Halejcio, fot. Instagram @klaudiahalejcio

Klaudia Halejcio zaskoczyła świątecznym zdjęciem. Fani nie spodziewali się zobaczyć krągłości. Od razu zasypali gwiazdę gratulacjami. 

Klaudia Halejcio w social mediach

Klaudia Halejcio to aktorka, którą fani znają doskonale od dziecka. Gdy była małą dziewczynką zaczęła grać w serialu “Złotopolscy” i podbiła serca widzów. Od tamtej pory robi karierę i występuje regularnie w kolejnych produkcjach, ale też na kabaretowej scenie. Cechuje ją wyjątkowe poczucie humoru, co skutkuje także zabawnymi filmikami w sieci. 

Gwiazda prężnie prowadzi kanał w social mediach, gdzie regularnie pojawiają się kolejne posty i nagrania. Zabawne wideo to jej specjalność. Potrafi przede wszystkim śmiać się z samej siebie, czym zdobyła uznanie swoich obserwatorów. 

Fantastycznie układa się także jej życie prywatne. 

Klaudia Halejcio o godzeniu macierzyństwa z innymi obowiązkami: "Mam komfort". Wspomniała, że jej córka NIE JEST jedynaczką Klaudia Halejcio wyjawiła, od czego jest uzależniona. Z podobnym problemem mierzy się wielu Polaków

Związek Klaudii Halejcio

Klaudia Halejcio ma za sobą kilka medialnych relacji, ale od kilku lat jest naprawdę szczęśliwa. Aktora jest w związku z przystojnym przedsiębiorcą Oskarem. Para wspólnie kupiła piękną willę, którą w social mediach mogą oglądać fani, a nieco wcześniej zostali rodzicami uroczej Nel. 

Dziewczynka również jest już małą gwiazdą social mediów, ponieważ Klaudia nie ukrywa jej wizerunku i chętnie pokazuje kolejne zdjęcia i nagrania, na których można zobaczyć jej córeczkę. Również w czasie świąt aktorka opublikowała piękną sesję zdjęciową, pod którą składa życzenia swoim obserwatorom. Na fotografiach pozuje właśnie ze śliczną dwulatką. 

Właśnie pod tym postem pojawiło się sporo gratulacji i pytań o kolejne dziecko. Wszystko przez jedno zdjęcie. 

Klaudia Halejcio pokazała zaokrąglony brzuch. Będzie drugie dziecko?

Klaudia Halejcio święta spędza w rodzinnym gronie. Do domu zaprosiła swoich rodziców i najbliższych. Zdjęciami i nagraniami chętnie dzieli się z fanami. Wiadomo, że nie zabrakło prezentów i wspólnego biesiadowania przy stole. Obserwatorów zaskoczyło jedno zdjęcie. Gwiazda na relacji pokazała sporo zaokrąglony brzuszek. Pod ostatnim z jej postów w związku z tym zaczęły pojawiać się gratulacje i pytania o drugą ciążę. 

  • Gratuluję kolejnej ciąży. Który to miesiąc?
  • Gratulacje. 
  • Gratuluję - piszą obserwatorzy.

Inny fani natomiast ostudzili emocje z tym związane. 

  • To chyba kolacja wigilijna - napisała jedna z fanek.

Pod fotografią, która opublikowała Klaudia w sieci, widnieje jedynie, krótki napis:

Już widać.

Brzuszek Klaudii na zdjęciu jest wyraźnie zaokrąglony, ale sama gwiazda nie zadeklarowała jeszcze, czy jest to efekt nadmiernej ilości wigilijnych przysmaków, czy może jednak rodzina się powiększy, jak sugerują fani w sieci.

Klaudia Halejcio z zaokrąglonym brzuchem, fot. Instagram @klaudiahalejcio
Klaudia Halejcio z zaokrąglonym brzuchem, fot. Instagram @klaudiahalejcio
Klaudia Halejcio, fot. KAPiF
Klaudia Halejcio, fot. KAPiF
Klaudia Halejcio, fot. KAPiF
Klaudia Halejcio, fot. KAPiF
Klaudia Halejcio, fot. KAPiF
Klaudia Halejcio, fot. KAPiF