Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Tragiczne doniesienia z rodziny Piotra Kukulskiego. Od miesiąca ukrywano śmierć gwiazdy
Kamil Kozłowski
Kamil Kozłowski 25.09.2023 17:41

Tragiczne doniesienia z rodziny Piotra Kukulskiego. Od miesiąca ukrywano śmierć gwiazdy

Piotr Kukulski i Natalia Kukulska, fot. KAPIF
Piotr Kukulski i Natalia Kukulska, fot. KAPIF

Przykre doniesienia na temat rodziny Piotra Kukulskiego. Przyrodni brat Natalii jest w żałobie. Miesiąc temu doszło do zdarzenia, do którego “Super Express” dotarł dopiero teraz. 

Kim jest Piotr Kukulski?

Natalia Kukulska ze światem show-biznesu związana jest od najmłodszych lat i cieszy się opinią jednej z najbardziej lubianych piosenkarek w kraju. Na próżno szukać jakichkolwiek skandali w jej przeszłości. Utożsamiana jest przede wszystkim z dobrej jakości muzyką oraz bardzo zdolnymi dziećmi, które poszły jej śladami. Swego czasu swoje 5 minut w mediach miał jej przyrodni brat, syn kompozytora Jarosława Kukulskiego i piosenkarki Moniki Borys – Piotr Kukulski.

Pikej – bo taki pseudonim przybrał, gdy walczył o uwagę słuchaczy – debiutował jako raper. Do przesady epatował luksusowym stylem życia. Na stołeczne imprezy starał się przemycić styl Ushera czy 50 Centa – nosił ogromne, złote łańcuchy i dresowe stylizacje. Efekt był raczej komiczny niż piorunujący. Podobnie jak w przypadku jego twórczości. Fani rapu uznali jego piosenki za karykaturę tego gatunku muzyki.

Piotr Kukulski na salonach, fot. KAPIF
Piotr Kukulski na salonach, fot. KAPIF
"Jest mi niezmiernie przykro". Natalia Kukulska poinformowała o problemach zdrowotnych Trudne chwile w domu Natalii Kukulskiej: "To jest strasznie smutna rolka". Już nigdy nie będzie tak samo

Piotr Kukulski w żałobie. Kto zmarł?

Natalia bardzo ostrożnie wypowiadała się na temat poczynań brata, chociaż prasa brukowa wielokrotnie próbowała ich ze sobą skłócić. Sugerowano, że piosenka “Miau”, którą wokalistka wydała krótko po wkroczeniu Pikeja do świata mediów, jest właśnie o nim. 

Obecnie relacja Kukulskiej z przyrodnim bratem ma się dobrze. O pojednaniu z Piotrem wspomniała w rozmowie z “Na żywo”:

Nasza relacja miała swoje trudne momenty. Nasza relacja jest pozamedialną. Będziemy się wspierać. Nawet, jeśli są trudne momenty, żeby starać się je prostować. Jest nam w życiu łatwiej, kiedy wybaczamy. Szybko zapominam i wybaczam. Wiem, że się o coś kłóciliśmy, ale nie pamiętam, o co.

Z czasem Piotr usunął się w cień. Teraz znów zrobiło się o nim głośno, a wszystko za sprawą tragicznych doniesień “Super Expressu”. Dziennik poinformował, że rodzina Kukulskiego przeżywa smutne chwile.

KAPIF_oryginal_K353006F.jpg
Piotr Kukulski z mamą Moniką Borys, fot. KAPIF

Zmarła Halina Ossowska-Borys. Nie żyje babcia Piotra Kukulskiego

Według ustaleń tabloidu miesiąc temu Piotr Kukulski stracił babcię. Zmarła Halina Ossowska-Borys – mama Moniki Borys, wokalistka zespołu Mazowsze znana jako “Lala”, która przede wszystkim kojarzona jest przez publiczność z utworem wykorzystanym w trzykrotnie nagrodzonym Oscarem filmie “Zimna wojna” – “Dwa serduszka”. 

Niedawno zasłynęła także jako jedna ze współzałożycielek dziecięcego Zespołu Pieśni i Tańca „Varsovia” zwanego "Mini Mazowszem". Tak wyglądała w 2013 roku:

Halina Ossowska-Borys nie żyje, fot. Mazowsze
Halina Ossowska-Borys nie żyje, fot. Mazowsze

Media przemilczały wiadomość o śmierci Ossowskiej-Borys. Dopiero niedawno fani Mazowsza zauważyli grób artystki, która została pochowana jest tuż obok Janusza Weissa w nowej Alei Zasłużonych. 

Jak dodaje portal zlotascena.pl:

W miejscu pochówku wciąż znajdowały się wieńce po uroczystości pożegnalnej oraz zdjęcia artystki.

“Super Express” informuje, że na grobie Ossowskiej-Borys widnieje nie tylko data śmierci, ale także jej dwa zdjęcia – jedno z ostatnich oraz starsze, z czasów, gdy występowała w słynnym, oklaskiwanym na całym świecie zespole.

 

KAPIF_oryginal_K472721F.jpg
Piotr Kukulski i Natalia Kukulska na pogrzebie Jarosława Kukulskiego, fot. KAPIF
KAPIF_oryginal_K951998F.jpg
Piotr Kukulski i Natalia Kukulska w Opolu, fot. KAPIF
KAPIF_oryginal_K176890F.jpg
Piotr Kukulski i Natalia Kukulska, fot. KAPIF