Swiatgwiazd.pl
Hanna Lis

Fot. Gazeta Wyborcza / Facebook

Hanna Lis poinformowała, że zaginęły jej koty. Prosi internautów o pomoc

6 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Udostępnij:

Hanna Lis opublikowała w mediach społecznościowych bardzo ważny dla niej post. Dziennikarka jest w trakcie przeprowadzki, która rozpoczęła się dla niej fatalnie. Zaginęły jej dwa ukochane koty. Prosi internautów, by pomogli jej w poszukiwaniach i błaga o udostępnianie informacji.

  • Hanna Lis jest w trakcie przeprowadzki

  • Na początku przenosin zaginęły jej dwa koty

  • Poprosiła internautów o pomoc w ich odnalezieniu

Kojarzona z wielkim profesjonalizmem dziennikarskim i elegancją Hanna Lis opublikowała zdjęcia jej kotków, oraz zdradziła ich imiona.

Hanna Lis szuka kotów

Hanna Lis bardzo aktywnie prowadzi swoje media społecznościowe, w których zamieszcza przede wszystkim swoje opinie na temat bieżących wydarzeń politycznych w Polsce i za granicą.

Nigdy nie bała się wyrażać opinii na dane tematy, co sprawiło, że przypięto jej łatkę profesjonalnej i bardzo rzetelnej dziennikarki. Była małżonka Tomasza Lisa słynie również z elegancji, która jest elementem jej codzienności.

W życiu Hanny Lis rozpoczął się właśnie nowy etap. Zdecydowała się przeprowadzić na warszawskie Zawady, gdzie ma nowe mieszkanie. Niestety przeprowadzka ze starych czterech kątów rozpoczęła się dla niej gorzej niż mogłaby się spodziewać.

Olga Borys - ea

Olga Borys pojawiła się z córką w "Dzień dobry TVN". Mira jest piękną dziewczyną

CZYTAJ DALEJ

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:Dziennikarka opublikowała w swoich mediach społecznościowych ogłoszenie o zaginięciu jej dwóch ukochanych kotów: Felka i Toyoty i zaapelowała do fanów o pomoc. Poprosiła także o udostępnianie informacji w celu znalezienia jej pupili:

- Kochani! Fatalnie zaczęła się moja przeprowadzka na Zawady. Zginęły moje ukochane koty: Felek (blondyn) i Toyota (dachowica). Okolice ulicy Bruzdowej. Ktokolwiek widział, ogromna prośba o kontakt - apeluje Hanna Lis.

Sama dziennikarka również nie zamierza próżnować w poszukiwaniach kotków i udostępnia swoje ogłoszenie w wielu grupach na Facebooku oraz sama przeszukuje okolice starego mieszkania z nadzieją, że Felek i Toyota się odnajdą.

Hanna Lis apeluje o pomoc w odnalezieniu kotów

Nie można dziwić się dziennikarce, że jest to dla niej ogromny cios i chciałaby odnaleźć swoje pupile. Na swoim InstaStories wygłosiła przemówienie, w którym po raz kolejny poprosiła swoich obserwujących o pomoc.

- Ja już jestem przeprowadzona i w nowym mieszkaniu, ale niestety ta przeprowadzka zaczęła się dla mnie dość traumatycznie, bo mimo że wydawało mi się to niemożliwe, z ogródka, w którym są takie mini przęsła w płocie, uciekły oba moje koty - słuchamy.

Mamy szczerą nadzieję, że kotki się odnajdą!

Zobacz zdjęcia:

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Sara Müldner z "Na dobre i na złe"

Życie gwiazd

Jak dziś wygląda Sara Müldner? Była gwiazdą "Na dobre i na złe"

Czytaj więcej >
Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Zdzisław pokazał ukochaną

Życie gwiazd

„Sanatorium miłości”: Zdzisław pochwalił się ukochaną

Czytaj więcej >
Iga Krefft Teresa Lipowska

Życie gwiazd

Iga Krefft opowiedziała o depresji. "Stałam się więźniem samej siebie"

Czytaj więcej >
Grażyna Torbicka

Życie gwiazd

Grażyna Torbicka zaopiekowała się sławną matką. Zrezygnowała z ważnych planów

Czytaj więcej >