Swiatgwiazd.pl
Hanna Lis

East News / JAN BIELECKI

Hanna Lis regularnie dostaje groźby. Nie mogła dłużej milczeć

9 Lipca 2021

Autor tekstu:

Katarzyna Augustyniak

Udostępnij:

Hanna Lis poinformowała na swoim Instagramie, że dostaje groźby śmierci. Udostępniła wiadomości z pogróżkami. Okazało się, że co niektórzy tak źle jej życzą, ponieważ propaguje ona szczepienia. Dziennikarka ostrzegła, że nie zamierza zostawić tej sprawy.

  • Hanna Lis jest jedną z najbardziej uznanych dziennikarek w Polsce.

  • Gwiazda bardzo często dzieli się różnymi przemyśleniami na Instagramie.

  • Tym razem na swoim Instastory udostępniła wiadomości z pogróżkami, które dostaje od pewnego czasu. To głównie przez propagowanie szczepień co niektórzy życzą jej śmierci.

Hanna Lis jest jedną z najbardziej aktywnych celebrytek na Instagramie. Temat, który podjęła ostatnio na swoim Instastory nie należał do przyjemnych. To, co powiedziała, może napawać przerażeniem. Okazuje się, że dziennikarka dostaje groźby śmierci.

Hanna Lis dostaje groźby

Hanna Lis na swoim Instagramie bardzo często publikuje różne wpisy, w których zdradza szczegóły swojego życia zawodowego oraz prywatnego. Celebrytkę obserwuje w sieci już ponad 100 tys. internautów.

Okazuje się, że nie wszyscy śledzący dziennikarkę internauci życzą jej dobrze. Na swoim Instastory gwiazda podzieliła się ostatnio przerażającym odkryciem. Udostępniła wiadomości z pogróżkami, które dostaje od dłuższego czasu.

Hejterzy w wiadomościach otwarcie grożą jej śmiercią i okaleczeniem. Skąd w nich tyle nienawiści? Jak piszą, przeszkadza im, że Hanna namawia ludzi do szczepień.

Artur Barciś

Artur Barciś w żałobie. Po śmierci przyjaciela zwrócił się do fanów z ostrzeżeniem

CZYTAJ DALEJ

Hanna Lis nie tylko udostępniła wiadomości, ale także zaznaczyła, że nie ma zamiaru dłużej być tak pobłażliwa wobec tego rodzaju hejtu.

Hanna Lis ma dość. Nie odpuści hejterom

-Ty telewizyjny kur******** (...) Co ci za to fundnęli? - czytamy fragment jednej z udostępnionych przez Hannę wiadomości.

- Proszę przekazać Lisowej, że googlam ją w Wawie. Przerysuje jej gębę ostrym nożem. Przyda jej się parę szwów na twarz! - brzmiała kolejna.

To tylko dwie z udostępnionych przez dziennikarkę gróźb. Jak zaznaczyła na koniec gwiazda, nie zamierza przejść obok tego obojętnie. Uznała bowiem, że nadawcy podobnych wiadomości mogą stanowić ogromne niebezpieczeństwo.

- Dotkliwie przekonałam się, jak bardzo mogą być niebezpieczni. (...) To już nie przejdzie. Uprzedzam. Uprzejmie - skwitowała.

Zobacz post:


Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

źródło: Radiozet.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Sara Müldner z "Na dobre i na złe"

Życie gwiazd

Jak dziś wygląda Sara Müldner? Była gwiazdą "Na dobre i na złe"

Czytaj więcej >
Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Zdzisław pokazał ukochaną

Życie gwiazd

„Sanatorium miłości”: Zdzisław pochwalił się ukochaną

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Cezary Pazura prezentuje umięśnioną klatę na Instagramie żony. Fani zaniemówili

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Cezary Pazura świętuje 12 urodziny córki. Pokazał urocze zdjęcia

Czytaj więcej >