Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke zostali rodzicami. Pokazali zdjęcie z porodu i ujawnili imię
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 07.10.2022 17:35

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke zostali rodzicami. Pokazali zdjęcie z porodu i ujawnili imię

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke
fot. instagram.com/hannazudziewicz

Hanna Żudziewcz podzieliła się w mediach społecznościowych radosnymi nowinami. Choreografka i była tancerka programu "Taniec z gwiazdami", wraz z Jackiem Jeschke właśnie zostali rodzicami. Pokazali pierwsze zdjęcie z noworodkiem.

W życiu tancerzy już dawno zaszły ogromne zmiany. Ich obserwatorzy w mediach społecznościowych byli świadkami zaręczyn, ich przeprowadzki, a także przygotowań do powitania na świecie pierwszego wspólnego dziecka. Teraz już wszystko jest jasne.

Hanna Żudziewcz i Jacek Jeschke zostali rodzicami

Tancerka ze zniecierpliwieniem oczekiwała pojawienia się pierwszego dziecka. W mediach często pokazywała rosnący brzuszek, a także opisywała swoje podekscytowanie nową rolą. Niedawno para przekazała internautom niemały powód do radości.

Narzeczeni udostępnili w mediach społecznościowych wspólne zdjęcie ze szpitala, niedługo po porodzie. W komplecie przedstawili internautom córeczkę, Różę.

Najpiękniejszy moment w naszym życiu. Róża Jeschke, 6.10.2022. Jesteś najpiękniejszym cudem — napisali świeżo upieczeni rodzice.

Internauci nie mogli powstrzymać się przed gratulacjami. Wśród ciepłych słów nie mogło zabraknąć również gwiazd, które doskonale znają duet z udziału w programie "Taniec z gwiazdami".

Cudowna, gratulacje dla rodziców — napisała Ilona Krawczyńska, która występuje w najnowszej edycji tanecznego programu Polsatu.

Jacuś! Gratulacje! — skomentował Jacek Jelonek.

Połączyła ich wspólna pasja do tańca

Oboje od młodzieńczych lat startowali w najbardziej prestiżowych konkursach tanecznych, jednak to udział w telewizyjnym show pozwolił im uzyskać rozpoznawalność. Pod okiem profesjonalistów przewinęło się wiele gwiazd, a duet ma za sobą nawet zwycięskie edycje.

Hanna Żudziewicz dwukrotnie zwyciężyła "Taniec z gwiazdami", mając pod opieką Roberta Wabicha i Piotra Mroza. Jej narzeczony ma na koncie jedną Kryształową Kulę. Świetnie dogadują się również w swoim towarzystwie.

W 2018 roku wystąpili w telewizyjnym programie "World of Dance Polska", gdzie zajęli drugie miejsce. Być może córka również podzieli pasję roztańczonych rodziców. Na razie gratulujemy tancerzom nowej roli i życzymy dużo zdrowia oraz szczęścia całej trójce. Zobacz zdjęcia:

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke
fot.instagram.com/hannazudziewicz/
Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke
fot.instagram.com/hannazudziewicz/

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Iwona Pavlović może mieć kłopoty? Detektyw Rutkowski nie odpuszcza nawet po "Tańcu z gwiazdami"

  2. Nadchodzi pełnia księżyca w Baranie. To idealny czas na uwolnienie się od złych emocji

Zapraszamy na naszego Instagrama Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.