Swiatgwiazd.pl

TRICOLORS/East News

Iwona Pavlović może mieć kłopoty? Detektyw Rutkowski nie odpuszcza nawet po "Tańcu z gwiazdami"

6 Października 2022

Autor tekstu:

Katarzyna Derda

Krzysztof Rutkowski nie rezygnuje ze sporu z Iwoną Pavlović? Detektyw ogłosił w mediach społecznościowych konferencję prasową, związaną ze sprawą tzw. "Wojtka z Zanzibaru". Poruszył też temat jurorki "Tańca z gwiazdami".

Konferencja odbyła się przed Komendą Wojewódzką Policji w Gdańsku. Rutkowski przekazał na niej nowe informacje, dotyczące Wojciecha Ż., który miał wyłudzić ogromne kwoty od inwestorów, oraz innych osób, związanych z "aferą zanzibarską". Rutkowski twierdzi, że w sprawę zaangażowana była właśnie Pavlović.

Krzysztof Rutkowski zorganizował konferencję: afera zanzibarska i gwiazdy

Warto w tym miejscu dodać, że konflikt pomiędzy Rutkowskim a Pavlović zaczął się w programie "Taniec z gwiazdami", gdzie jurorka "nagrodziła" Krzysztofa zaledwie jednym punktem już w pierwszym odcinku. Spór pomiędzy nimi eskalował, a detektyw pisał w mediach społecznościowych, że według niego rzekoma "złośliwość" kobiety wynikała z innych kwestii, niż jego talent taneczny.

Rutkowski ogłosił wcześniej na przykład, że nie chciałby, żeby "Interpol nie wywlókł Pavlović zza jurorskiego stołu". Czy jego aktualne działania to dalszy ciąg i efekt wcześniejszych deklaracji? Detektyw twierdzi bowiem, że Iwona miała być zaangażowana w działalność wspomnianego Wojciecha Ż.

Przekażemy również informacje o innych osobach związanych z tą sprawą, m. in. o Iwonie P., która miała udzielać na Zanzibarze lekcji tańca, a mogła doprowadzić do niekorzystnego rozporządzenia mieniem poszkodowanych, którzy zgłosili się do Biura Rutkowski – ogłosił na Instagramie detektyw.

Krzysztof Rutkowski oskarża Iwonę Pavlović?

Na portalu Patriot.net pojawiły się materiały, przekazane przez Rutkowskiego . Możemy w nich na przykład przeczytać słowa niejakiego Sebastiana, który miał zgłosić się do detektywa o pomoc, ponieważ podobno stracił on 147 tysięcy dolarów:

Podczas jednej z rozmów z Iwoną, bo przeszliśmy już na "TY" pochwaliła się, że kupiła dwie wille w wyżej wymienionej inwestycji natural i to ona powiedziała, że to świetna inwestycja. [...] Był to nowo oferowany obiekt pod nazwą Pilipili Orient Beach Resort, w którym to kupiliśmy (zaliczkowaliśmy) apartament w drugim rzędzie od plaży. No i jak się później okazało to była błędna decyzja – czytamy.

Czy jurorka "Tańca z gwiazdami" będzie miała kłopoty? Wygląda na to, że Rutkowski nie rezygnuje. Na portalu Patriot.net pojawiły się też nagrania, na których widać Iwonę, uczącą tańca na Zanzibarze. Pavlović miała tam też prowadzić animacje wakacyjne.

Zobacz film i zdjęcia:

Krzysztof Rutkowski EA
Krzysztof Rutkowski, fot. TRICOLORS/East News
Iwona Pavlović EA
Iwona Pavlović, fot. TRICOLORS/East News

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Gwiazda "TzG" ma poważne problemy ze zdrowiem. Usłyszała kolejną diagnozę, lekarze nie mają wątpliwości

  2. Małgorzata Socha z bandażem na głowie i raną na twarzy. Niepokojące zdjęcie w sieci

Zapraszamy na naszego Instagrama Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]

Tagi:

Podobne artykuły

Życie Gwiazd

Paulina Smaszcz komentuje odwiedziny Kurzajewskiego u wnuczki. "Nareszcie zrozumiał"
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Księżna Kate świętuje swój ważny dzień. Pokazała wyjątkowe zdjęcie
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Martyna Wojciechowska przeszła metamorfozę? Na najnowszym zdjęciu próżno szukać blond włosów
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Bartłomiej Nowosielski z "M jak miłość" ma za sobą poważną operację. Przeszedł ogromną metamorfozę
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

"Azja Express". Spektakularna wpadka uczestników. Sami nie mogli w to uwierzyć
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Internauci zadrwili z Pauliny Smaszcz. Są pewni, co teraz czeka Kasię Cichopek i Maćka Kurzajewskiego
Czytaj więcej >
Katarzyna Derda

Filmoznawczyni, redaktorka, fotografka. Wielbicielka mediów wizualnych, śledząca z uwagą nowinki ze świata kina i seriali.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]