Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Hanna Żudziewicz pokazała figurę 9 dni po porodzie. Nie możemy się napatrzeć
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 16.10.2022 07:53

Hanna Żudziewicz pokazała figurę 9 dni po porodzie. Nie możemy się napatrzeć

Hanna Żudziewicz (2)
instagram.com/hannazudziewicz

Niewiele ponad tydzień temu media obiegła radosna wiadomość. Na świat przyszła córka Jacka Jeschke, maleńka Róża. Teraz Hanna Żudziewicz pokazała, jak wygląda jej figura po ciąży. Aż trudno uwierzyć, że zaledwie 9 dni temu wydała na świat dziecko.

Uwielbiana para trenerów z "Tańca z gwiazdami" kilka dni temu została szczęśliwymi rodzicami. Różyczka Jeschke przyszła na świat 6 października, a zdjęcie wykonane tuż po porodzie lotem błyskawicy obiegło media. Hanna Żudziewicz do tej pory regularnie chwaliła się ciążowym brzuszkiem. Teraz pokazała, jak jej figura wygląda 9 dni po porodzie.

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke zostali rodzicami

Na ten moment czekali zarówno przyszli rodzice, jak i cała rzesza fanów oraz przyjaciół. 6 października Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke po raz pierwszy zostali rodzicami. Na świat przyszła maleńka Róża, a ponieważ tancerz kilka dni wcześniej rozstał się z programem "Taniec z Gwiazdami", mógł spokojnie powitać córeczkę i spędzić czas z nią i ukochaną.

Był to z pewnością jeden z najbardziej wyczekiwanych porodów ostatnich miesięcy, a ciekawość już od samego początku podsycały piękne fotografie rosnącego brzuszka tancerki. Narzeczoną trenera niejednokrotnie nazywano najpiękniejszą przyszłą mamą w polskim show-biznesie. I nie bez powodu.

Wysportowana i zgrabna, Hania z każdym kolejnym zdjęciem zachwycała coraz bardziej, prezentując ciążowe kształty. Brała udział w kilku sesjach i nie stroniła od komentarzy odnośnie swojego stanu. Z upodobaniem obalała mity na temat ciężarnych, zaprzeczając, jakoby, nawet w finalnej fazie, nie mogła zasznurować sobie butów, czy ogolić nóg, jednak podkreślała, że każde ciało reaguje inaczej.

Także po porodzie nie zaprzestała regularnych relacji. Po tym, jak media obiegło zachwycające zdjęcie szczęśliwych, młodych rodziców z porodówki, fani mogli zobaczyć pierwsze dni życia maluszka. Hanna Żudziewicz olśniewała na każdym zdjęciu, jednak kiedy pokazała figurę, aż odebrało nam mowę.

Po ciążowym brzuszku nie ma śladu. Hanna Żudziewicz pokazała figurę po porodzie

W przeciwieństwie do twardej postawy Dominiki Gwit, promieniejąca Hanna Żudziewicz nie miała nic przeciwko temu, by zaprezentować fanom maleńką Różyczkę. W ciągu kilku ostatnich dni internauci niejednokrotnie wpadali w zachwyt, a pod każdym zdjęciem pojawiał się także pełen miłości komentarz od dumnego taty.

Teraz młoda mama postanowiła sama zaprezentować się w obiektywie. Z dumą pokazała, jak jej figura wygląda 9 dni po porodzie. Nie odsłoniła co prawda skóry, jednak cienka bokserka idealnie uwidoczniła wcięcie w talii i idealnie płaski brzuch. Zdradziła też, jak czuje się w tej nowej, fascynującej roli.

– Minęło 9 dni od porodu, a już potrafię odnaleźć się w "nowym grafiku" i wygospodarować sporo czasu dla siebie przyznała i zwróciła uwagę na przykry fakt, że wiele kobiet po urodzeniu dziecka zapomina o własnych potrzebach.

Post Hani spotkał się z masą komentarzy. Internautki z niedowierzaniem patrzą na smukłą figurę świeżo upieczonej mamy.

Chciałabym tak wyglądać 2 lata po porodzie. – Przepiękna! – Hania gdzie ten brzuch? Super figura – piszą zachwyceni fani.

Zobacz zdjęcia:

Hanna Żudziewicz (3)
fot. instagram.com/hannazudziewicz

Hanna Żudziewicz
Hanna Żudziewicz w ciąży, fot. instagram.com/hannazudziewicz

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Meghan i Harry mają aż piątkę dzieci? Książę właśnie się wygadał, zaskakujące słowa

Zapraszamy na naszego Instagrama