Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Ida Nowakowska pokazała, jak wraz z mężem kąpie synka. „To domena tatusia”
Alicja Czepli
Alicja Czepli 24.03.2022 09:26

Ida Nowakowska pokazała, jak wraz z mężem kąpie synka. „To domena tatusia”

Ida_Nowakowska_maz
east news / TRICOLORS

Ida Nowakowska to świeżo upieczona mama, która jednak nie zdecydowała się spocząć na laurach po porodzie. Szybko wróciła do pracy w telewizji, a chwile spędzane w domu z mężem i dzieckiem uwiecznia i publikuje w social mediach.

  • Prezenterka ,,Pytania na śniadanie" od miesiąca jest szczęśliwą mamą.

  • Nowakowska łączy pracę z macierzyństwem.

  • Lubi się dzielić nawet intymnymi chwilami spędzanymi z synkiem. Ostatnio opublikowała nagranie z kąpieli.

Ida Nowakowska ostatnio budzi wiele kontrowersji. Wszystko za sprawą jej błyskawicznego powrotu do pracy po porodzie. Dziennikarka jednak udowadnia na swoich social mediach, że może liczyć na pomoc męża.

Ida Nowakowska urodziła

Gwiazda TVP niecały miesiąc temu została mamą. W czasie ciąży lubiła publicznie opowiadać o szczegółach ze swojego życia, dzieląc się w Internecie przygotowaniami. Nie inaczej stało się po narodzinach. Ida Nowakowska nie zniknęła z mediów, szybko wróciła do pracy, zaś na Instagramie na bieżąco relacjonuje szczegóły z życia młodej mamy.

Szybko też wróciła do pracy w telewizji - możemy ją regularnie oglądać w roli prowadzącej ,,Pytanie na śniadanie". Jej decyzja wzbudziła niemałe kontrowersje, wywołując lawinę nieprzychylnych komentarzy pod adresem młodej mamy (więcej tutaj).

Ida Nowakowska jednak zdaje się nie przejmować krytyką. Na jej Instagramie możemy obserwować relacje z pracy przeplatane ze zdjęciami i nagraniami z synkiem i mężem. Ostatnio opublikowała nagranie przedstawiające... kąpiel synka.

Ida Nowakowska dzieli się nagraniem kąpieli syna

Dziennikarka udostępniła na swoim profilu nietypowe nagranie. Przedstawia ono szczegółowo proces kąpieli noworodka z pomocą rodziców. Nowakowska podkreśla, że kąpiele zazwyczaj nie należą do jej zadań.

- Kąpiele mają w sobie taką magię. Wszyscy tak mówili, a ja nigdy nie wiedziałam o co chodzi... i nadal nie jestem w stanie tego wytłumaczyć... ale będziemy na zawsze pamiętać te wspólne chwile! Kąpu, kąpu! 🤍🤍 U nas to domena Tatusia 😉☺️- rozczula się gwiazda TVP.

Tematowi kąpieli Nowakowska poświęciła także dużo czasu na Insta story. Można zauważyć, że zarówno w story jak i w poście pojawia się reklama żelu micelarnego.

Czyżby tancerka planowała pójść w ślady influencerek reklamujących produkty dla dzieci?

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Jastrząb Post, Instagram / Ida Nowakowska

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]