Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Ida Nowakowska szczerze o pracy Kasi Cichopek i Maćka Kurzajewskiego. "Wszystko wygląda trochę inaczej"
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 31.10.2022 08:37

Ida Nowakowska szczerze o pracy Kasi Cichopek i Maćka Kurzajewskiego. "Wszystko wygląda trochę inaczej"

Ida Nowakowska, Kasia Cichopek, Maciej Kurzajewski
fot. Świat Gwiazd, kadr z programu "Pytanie na Śniadanie"

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski tworzą parę nie tylko jako prowadzący poranny program "Pytanie na śniadanie", ale również prywatnie łączy ich silne uczucie. Jak udaje im się łączyć życie zawodowe oraz miłosne? Ida Nowakowska, jako koleżanka z pracy, zabrała głos w sprawie.

Ida Nowakowska od lat spełnia się w roli prowadzącej. Miała również przyjemność zapowiedzieć Kasię i Macieja, kiedy ci rozpoczynali dopiero swoją przygodę ze śniadaniówką. Po ogłoszeniu związku również poprowadziła rozmowę z zakochanymi. Jak teraz ocenia ich pracę na planie?

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski pobijają rekordy oglądalności

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski dołączyli do ekipy "Pytania na śniadanie" we wrześniu 2020 roku. Swoim duetem niemalże od razu podbili serca widzów, którzy ochoczo śledzili odcinki z ich udziałem. Para świetnie się dogadywała, stąd z czasem zaczęły pojawiać się pogłoski o ich rzekomym romansie.

Nagłe i niespodziewane rozstanie Kasi z Marcinem Hakielem sprawiło, że dyskusje na temat związku Kasi i Maćka rosły w siłę. Prowadzący przez długi czas nie odnosili się do sprawy, skupiając się na pracy.

Dopiero w dzień 40. urodzin Kasi Cichopek para prowadzących zamieściła w sieci zdjęcie ze wspólnego wyjazdu do Izraela, który był symbolicznym rozpoczęciem nowego etapu w życiu. Tym samym potwierdzili swój związek. Informacja ta odbiła się szerokim echem w mediach, a fani wyczekiwali ich powrotu do Polski, by zobaczyć program prowadzony przez parę.

Jak wykazały statystyki, zainteresowanie było tak ogromne, że program pobił rekord oglądalności. 18 października Kasia i Maciej po raz pierwszy od potwierdzenia związku poprowadzili wspólnie "Pytanie na śniadanie". Niedługo później w sieci pojawił sie oficjalny komunikat stacji:

We wtorek, 18 października 'Pytanie na śniadanie' TVP2 było najliczniej oglądanym programem śniadaniowym i wygrało z konkurencją we wszystkich grupach wiekowych zarówno pod względem widowni, jak i udziałów — poinformowało Centrum Informacji TVP.

Ida Nowakowska szczerze o pracy Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego

Ida Nowakowska, Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski wspólnie pracują w jednym programie. Są kolegami z branży, a więc doskonale wiedzą, jak wygląda ich współpraca. Warto wspomnieć, że w momencie ogłoszenia związku, to właśnie Ida Nowakowska wraz z Tomaszem Wolnym prowadzili program.

W tamtym czasie połączyli się również z Kasią i Mackiem, którzy przebywali wówczas w Izraelu. Byli więc pierwszymi świadkami oficjalnego występu prezenterów w telewizji jako para. Reporterka serwisu Jastrząb Post postanowiła zapytać Idę o komentarz związany z pracą popularnego duetu.

Są parą prowadzących, są profesjonalistami. Ich debiut był wtedy, kiedy zaczynali i jako dwójka ludzi prowadzili razem. A szczerze mówiąc tego odcinka, o którym mówisz, nawet nie miałam okazji obejrzeć — powiedziała Ida. W dalszej części rozmowy Ida wspomniała również o predebiucie Kasi i Maćka w programie.

— Ja pamiętam, jak debiutowali, ponieważ mieli jeszcze taki predebiut, kiedy ja z Tomkiem Wolnym prowadziliśmy PnŚ i oni weszli, mieliśmy okazję ich zapowiedzieć. Oni weszli na chwilę i poprowadzili kawałek programu, czy zakończyli ten nasz program. Ale z naszej perspektywy wszystko wygląda trochę inaczej — dodała Ida.

Zobacz zdjęcia:

Ida Nowakowska
Ida Nowakowska, fot. Serecki, CC BY-SA 4.0 , via Wikimedia Commons
Ida Nowakowska
fot. instagram.com/idavictoria/
Ida Nowakowska
fot. instagram.com/idavictoria/
Kasia Cichopek
Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski, fot. instagram.com/maciejkurzajewski
Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski
Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski w Izraelu, fot. instagram.com/katarzynacichopek

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Żadne operacje plastyczne, jest lepszy sposób. 60-latka może wyglądać na 35 lat

3. "To już przesada". Rozenek-Majdan zdobyła się na apel i rozwścieczyła fanów, wszystko przez zdjęcie

Zapraszamy na naszego Instagrama

Źródło: jastrzabpost.pl