Swiatgwiazd.pl > Newsy > Nowe zdjęcie Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Obok nich jest ktoś jeszcze
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 30.10.2022 11:39

Nowe zdjęcie Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Obok nich jest ktoś jeszcze

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski EA
fot. Tomasz Zukowski/East News, TRICOLORS/East News

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski tworzą parę nie tylko jako prowadzący program "Pytanie na śniadanie". Prywatnie są w związku, o czym poinformowali zaledwie kilka tygodni temu. Fani z niecierpliwością wyczekują nowych zdjęć zakochanych. Kasia faktycznie pokazała w sieci kolejną fotografię z ukochanym, jednak obok pojawił się ktoś jeszcze.

Poranny program "Pytanie na śniadanie" może pochwalić się pokaźną oglądalnością. Wszystko dzięki Kasi i Maćkowi, którzy swoją relacją wzbudzili ogromne zainteresowanie wśród widzów. Na planie produkcji zdecydowali się wykonać wspólne zdjęcie.

Katarzyna Cichopek pokazała nowe zdjęcie z Maciejem Kurzajewskim

Jeszcze do niedawna cała Polska spekulowała na temat rzekomego romansu między Kasią Cichopek i Maciejem Kurzajewskim. Para w 2020 roku dołączyła do grona prowadzących program "Pytanie śniadanie". Widzowie zauważyli, że duet wyjątkowo dobrze się dogaduje, co z kolei przełożyło się na wzmożone plotki.

Rozstanie Kasi z byłym już mężem, Marcinem Hakielem, jedynie podbudowało widzów, że między prezenterami faktycznie zrodziło się namiętne uczucie. Na potwierdzenie domysłów para kazała nam długo czekać. Dopiero w dzień 40. urodzin Kasi Cichopek, czyli 7 października, oficjalnie poinformowali o swoim związku.

Zakochani przekazali radosne wieści prosto z Izraela, gdzie udali się w podróż rozpoczynająca nowy etap w życiu. Wówczas na ich profilach w mediach społecznościowych pojawiło się wspólne selfie. Od tamtej pory para oszczędnie publikowała wspólne zdjęcia czy fragmenty z programu. Tym jednak razem Katarzyna Cichopek zdecydowała się pokazać nowe zdjęcie.

Fotografia Kasi i Maćka została wykonana podczas prowadzenia jednego z ostatnich odcinków programu "Pytanie na śniadanie". Przypomnijmy, że format składa się z kilku cykli, wśród których jednym z głównych jest kącik kulinarny.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski niezwykle przykładają się do swojej pracy. Aktywnie uczestniczą w rozmowach z ekspertami, a także ochoczo próbują potraw, które przygotowali goście programu.

Podczas ostatniego odcinka para prezenterów postanowiła zrobić sobie zdjęcie z Jolą Kleser, która regularnie gotuje w „Pytaniu na śniadanie". Uzdolniona kobieta prowadzi również warsztaty i pokazy kulinarne, a także jest autorką licznych książek. Zdjęcie całej trójki trafiło do sieci.

Zobacz zdjęcia:

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski, fot. instagram.com/katarzynacichopek
Kasia Cichopek
Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski, fot. instagram.com/maciejkurzajewski
Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski
Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski w Izraelu, fot. instagram.com/katarzynacichopek
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski
fot. instagram.com/pytanienasniadanie/

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Żadne operacje plastyczne, jest lepszy sposób. 60-latka może wyglądać na 35 lat

3. Szykuje się kolejny skandal w rodzinie królewskiej? Miliony widzów zobaczą śmierć księżnej Diany

Zapraszamy na naszego Instagrama