Swiatgwiazd.pl
Ida Nowakowska

TRICOLORS/East News

Ida Nowakowska urodziła. Sieć obiegło wzruszające nagranie

11 Maja 2021

Autor tekstu:

Natalia Niewczas

Udostępnij:

Właśnie spełniło się jedno z marzeń Idy Nowakowskiej - prezenterka TVP została matką. Syn tancerki i jej małżonka, Jacka Herdona, przyszedł na świat parę dni temu. Wczoraj w mediach społecznościowych Idy Nowakowskiej pojawiło się wyjątkowe nagranie, dokumentujące jedną z pierwszych wspólnych chwil rodziny.

  • Ida Nowakowska ogłosiła, że zostanie matką podczas emisji „Pytania na Śniadanie”

  • Parę dni temu syn tancerki przyszedł na świat

  • Prezenterka opublikowała w social mediach rodzinne nagranie z dzieckiem

Ida Nowakowska obecnie należy do grona najpopularniejszych prezenterek telewizyjnych. Wielu rodaków zna ją przede wszystkim z show TVP „Dance Dance Dance”, gdzie tancerka występuje w roli jurorki. To właśnie na antenie Telewizji Polskiej Ida Nowakowska postanowiła ogłosić ważną nowinę.

Ida Nowakowska przekazała wieść o ciąży na antenie

Wieść o ciąży Idy Nowakowskiej spłynęła do mediów w niespodziewany sposób. Prawda wyszła na jaw, gdy prezenterka współprowadziła magazyn śniadaniowy TVP „Pytanie na Śniadanie”.

Na początku stycznia 2021 roku telewidzowie TVP byli świadkiem niecodziennej sytuacji w studiu. Ida Nowakowska zapytana o to, jak chciałaby ogłosić światu, że zostanie matką, wstała i przyłożyła do brzucha dłonie układające się w kształt serca. Stało się jasne, że tancerka wkrótce spełni swoje marzenie o macierzyństwie.

- To jest wielka miłość i wielkie szczęście i nowy etap w życiu, który się zaczyna - mówiła na antenie Ida Nowakowska.

Wydało się również, że Ida Nowakowska była wówczas w szóstym miesiącu ciąży. W ręce prezenterki trafiły przygotowane przez współpracowników kwiaty, posypały się również gratulacje. Wielu fanów przecierało oczy ze zdumienia - zaledwie kilka tygodni wcześniej Ida Nowakowska występowała bowiem na scenie podczas 18. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci, gdzie zaprezentowała układ taneczny.

Tancerka pokazała nagranie ze szpitala

Wczoraj media powiadomiły o szczęśliwym rozwiązaniu. Ida Nowakowska i jej małżonek Jack Herdon zostali rodzicami. Sama tancerka podała więcej szczegółów dotyczących przyjścia dziecka na świat za pomocą mediów społecznościowych.

Ida Nowakowska przyznała, że jej synek urodził się zgodnie z przewidywaniami lekarzy dnia 7 maja. Małżonkowie powitali go na świecie w środku nocy, dziecko ważyło prawie 4 kilogramy. Prezenterka nie wyjawiła jednak, jakie imię dostanie jej pociecha.

- Jakby to ująć... o godz. 1:04 mój świat obrócił się do góry nogami. A tutaj chwilka po porodzie... Jack nie mógł się rozstać ze swoim przyjacielem… - czytamy w social mediach.

W dalszej części wpisu prezenterka podziękowała personelowi medycznemu ze Szpitala Specjalistycznego im. Świętej Rodziny w Warszawie. Na opublikowanym na profilu nagraniu widać, jak świeżo upieczony ojciec wpatruje się w ukochanego syna; filmik powstał jeszcze w szpitalu. W sekcji komentarzy nie zabrakło gratulacji od fanów, a także znanych osobistości polskiego show-biznesu. Parę słów od serca napisała między innymi znana z serialu „M jak Miłość" Anna Mucha.

- Aaaaa!!!!! gratulacje !!!! Ida będziesz wspaniała Matka! tak jak jesteś cudowna i ciepła istota ! Gratuluje narodzin MIŁOŚCI (zachowano pisownię oryginalną - przypis red.) - napisała aktorka Anna Mucha.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Mąż Bogumiły Wander przekazał smutne wieści o żonie

  • Magda Gessler przez karierę zaprzepaściła kontakt z synem

  • Na pogrzebie Bronisława Cieślaka pojawiła się wyjątkowa osoba

Źródło: Plejada, Instagram, YouTube, Gazeta

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Sara Müldner z "Na dobre i na złe"

Życie gwiazd

Jak dziś wygląda Sara Müldner? Była gwiazdą "Na dobre i na złe"

Czytaj więcej >
Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Zdzisław pokazał ukochaną

Życie gwiazd

„Sanatorium miłości”: Zdzisław pochwalił się ukochaną

Czytaj więcej >
Iga Krefft Teresa Lipowska

Życie gwiazd

Iga Krefft opowiedziała o depresji. "Stałam się więźniem samej siebie"

Czytaj więcej >
Grażyna Torbicka

Życie gwiazd

Grażyna Torbicka zaopiekowała się sławną matką. Zrezygnowała z ważnych planów

Czytaj więcej >