Swiatgwiazd.pl > Newsy > Internauci nie pomagają rodzicom Mateusza Murańskiego. Każdego dnia zostawiają im przykre komentarze
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 23.02.2023 10:48

Internauci nie pomagają rodzicom Mateusza Murańskiego. Każdego dnia zostawiają im przykre komentarze

Rodzice Mateusza Murańskiego
fot. facebook.com/joanna.godlewskamuranska.1/https://www.facebook.com/mateusz.muranski/

Śmierć młodego sportowca poruszyła światem MMA, ale również branżą filmową. Nagłe odejście budzi żal i smutek, jednak internauci nie potrafią uszanować prywatnego czasu żałoby. Rodzice Mateusza Murańskiego muszą mierzyć się z hejtem.

Nagłe i tajemnicze odejście wstrząsnęło sympatykami sportowca. Swoje słowa kondolencji przekazywały tysiące internautów i gwiazdy show-biznesu. Niestety bliscy muszą mierzyć się z nieprzyjemnymi słowami skierowanymi w ich stronę.

Rodzice Mateusza Murańskiego nie mogą spokojnie przeżyć żałoby

Zarówno ojciec, jak i matka sportowca są aktywni w mediach społecznościowych. To właśnie tam internauci pozostawiali wyrazy kondolencji po śmierci ich syna, ale również nie brakowało słów krytyki, a nawet obrazy.

Rodzice Mateusza Murańskiego od czasu tragedii znacznie wycofali się z mediów społecznościowych, a ojciec nawet ustawił swój instagramowy profil na prywatny. Dwa tygodnie po śmierci Mateusza pod zdjęciem jego matki nadal można zauważyć "świeże" komentarze internautów.

Ekspert od mowy ciała ocenia Małgorzatę Rozenek w "Dzień Dobry TVN". To dlatego "łapie się za paluszek"

Kłótnie w komentarzach nie mają końca

Pod ostatnim zdjęciem Joanny Godlewskiej-Murańskiej pojawiają się nowe komentarze, a internauci "przekrzykują się" w przekazywanych racjach. Część z nich uderza w bliskich sportowca, którzy obecnie przeżywają smutny czas żałoby.

Zachowanie niektórych użytkowników sprawiło, że część komentujących stanęła w obronie rodziców Mateusza Murańskiego. Niestety kolejne wiadomości tylko nakręcają niepotrzebną dyskusję.

Wy nie macie co robić w życiu tylko prowadzić dyskusje hejtować u kogoś na profilu? […] Żenujące.

— Tego się już czytać nie da, dajcie mu odejść w spokoju, chłopaka jeszcze nie pochwali, już go nie ma, a wy dalej się pastwicie nad nim! Dajcie jego rodzinie w spokoju ciszy przeżyć, że stracił syna!

— Dajcie Mu odejść w spokoju, nic i nikt już Mu życia nie przywróci. […] Rodzina i bliscy przeżywają dramat, uszanujcie to — broniono bliskich zmarłego 29-latka.

Rodzice Mateusza Murańskiego nie przekazali jeszcze informacji o pogrzebie

Informacja o śmierci 29-latka została przekazana 8 lutego bieżącego roku. Mężczyzna nie tylko świetnie radził sobie w ringu, ale również przed kamerą. Film "IO" z jego udziałem został nominowany do tegorocznych Oscarów. Odejście gwiazdora było ogromnym szokiem.

Nic nie wskazywało na pogorszenie się jego stanu zdrowia, a nagłe odejście było jeszcze większą tajemnicą. Podobnie przedstawia się kwestia ostatniego pożegnania.

Na chwilę obecną nie zostały publicznie przekazane informacje o dacie ani o miejscu pogrzebu 29-latka. Rodzice Mateusza Murańskiego na razie pozostawiają tę kwestię z dala od mediów społecznościowych. 

Zobacz zdjęcia:

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.