Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Do rodziców Mateusza Murańskiego nieustannie napływają słowa wsparcia. Poruszające komentarze
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 16.02.2023 16:33

Do rodziców Mateusza Murańskiego nieustannie napływają słowa wsparcia. Poruszające komentarze

rodzice Mateusza Murańskiego
Fot. Jacek Murański/Facebook

Jak obecnie czują się rodzice Mateusza Murańskiego? Ze zrozumiałych powodów zamilkli w mediach społecznościowych. Mogą jednak liczyć na wsparcie fanów, którzy zasypują ich słowami otuchy. Komentarze internautów pokazują, jak wielkim ciosem dla środowiska była śmierć sportowca.

Mateusz Murański był lubianym aktorem i zawodnikiem, o którym słyszał każdy wielbiciel walk MMA. Poza tym wszystkim był też synem, którego z rodzicami łączyła bardzo głęboka więź. Co wiadomo teraz o jego rodzicach?

Kim są rodzice Mateusza Murańskiego?

29-letni gwiazdor urodził się w Wałczu, w 1994 roku, jako jedyny syn Jacka i Joanny Murańskich. Na pierwszy rzut oka było widać, że mężczyzna był z rodzicami niezwykle blisko. Często zamieszczał w mediach społecznościowych posty im poświęcone oraz wspólne zdjęcia.

To Jacek Murański sprawił, że syn zainteresował się zarówno sportem, jak i aktorstwem. Mało tego, często towarzyszył Mateuszowi na planie. Razem występowali bowiem w produkcji "Lombard. Życie pod zastaw". Ojca 29-latka mogliśmy też zobaczyć w "Klanie" i "Barwach szczęścia".

Monika Olejnik pokazała serię zdjęć z partnerem. Po dwóch rozwodach zakochała się w znanym dziennikarzu

Mateusz Murański o rodzicach

"Wychowały mnie Twoje słowa, dziś to ja chce być podporą" pisał z kolei Mateusz do mamy Joanny na Facebooku. Z okazji Dnia Matki dwa lata temu opublikował poruszający wpis, w którym złożył jej życzenia: "Mamusiu moja kochana. Setki słów wdzięczności nie wyrażają moich emocji i uczuć do ciebie. Kocham cię nad życie, moja lwico o gołębim sercu".

Teraz to właśnie Jacek i Joanna mierzą się z największą stratą, jaka może kogokolwiek spotkać. Utrata syna musi być niezwykle bolesna. Internauci, którzy wielokrotnie wcześniej zawiedli, jeżeli chodzi o słowa wypowiadane o ich synu, obecnie pokazują się od jak najlepszej strony.

Komentarze na profilach rodziców Mateusza Murańskiego

"Panie Jacku, moje kondolencje. Nie mogę przestać płakać" czytamy w komentarzach, jakie pojawiają się na profilu w mediach społecznościowych ojca sportowca. "Znałem Mateusza z czasów młodzieńczych i razem imprezowaliśmy. Jest mi tak smutno, że nie jestem w stanie tego opisać, a co pan musi przechodzić" dodaje jeden z internautów.

"Wobec ciosu, który spadł na was, niełatwo znaleźć słowa otuchy", "Składam najszczersze kondolencje całej rodzinie oraz najbliższym. Pamięć o nim na zawsze pozostanie z nami" piszą inni. "Cały Wrocław jest smutny dzisiaj. Wychowali państwo wspaniałego syna", "Wyrazy współczucia dla pani i całej rodziny. Tak bardzo mi przykro. Proszę być silną" to z kolei komentarze pod wpisami pani Joanny.

Zobacz zdjęcia:

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].