Swiatgwiazd.pl
świat gwiazd PILNE

Fot. tvn programy / Instagram

Iza i Kamil ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” rozstali się. „Próbowaliśmy, nie wyszło”

12 Września 2021

Autor tekstu:

Barbara Bujar

Udostępnij:

Iza Juszczak i Kamil Węgrzyn to jedna z nielicznych par, którym udało się pozostać w małżeństwie zawartym w programie „Ślub od pierwszego wejrzenia”. Para szybko zyskała liczne grono fanów i chętnie dzieliła się swoim uczuciem w social mediach. Dziś Iza niespodziewanie ogłosiła, że oboje postanowili się rozstać.

Przykre wieści dla fanów „Ślubu od pierwszego wejrzenia”. W momencie, kiedy Agnieszka z Wojtkiem wyczekują narodzin swojego pierwszego dziecka, Iza z Kamilem postanowili się rozstać. Uczestniczka telewizyjnego eksperymentu przekazała tę smutną wiadomość za pośrednictwem social mediów.

katarzyna-skrzynecka

Mąż Katarzyny Skrzyneckiej zabrał córkę na salony. 10-letnia Alikia zachwyca urodą

CZYTAJ DALEJ

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Iza i Kamil ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” podjęli decyzję o rozstaniu

Iza Juszczak i Kamil Węgrzyn byli uczestnikami piątej edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia”. Choć początkowo widzowie nie rozumieli, dlaczego eksperci postanowili ich połączyć, szybko okazało się, że był to strzał w dziesiątkę. Małżeństwo opuściło program wspólnie, chcąc pracować nad uczuciem, które zakiełkowało w programie.

Przez cały ten czas Iza i Kamil chętnie dzielili się swoim życiem w social mediach. Ona zgromadziła na Instagramie ponad 130 tysięcy obserwujących, on natomiast prawie 65 tysięcy. To właśnie za pośrednictwem konta społecznościowego uczestniczka telewizyjnego eksperymentu poinformowała fanów o nagłym rozstaniu.

- Czasem w życiu przychodzi moment, w którym musisz podjąć ważną decyzję. Mając nadzieję, że zmieni Twoje życie na lepsze. Wspólnie podjęliśmy decyzję o rozstaniu. Próbowaliśmy, nie wyszło – napisała.

Fani małżeństwa z pewnością są wstrząśnięci informacją, którą w niedzielny poranek przekazała im Iza. Swojego żalu nie mogą jednak wyrazić w sekcji komentarzy, ponieważ uczestniczka „Ślubu od pierwszego wejrzenia” zablokowała tę opcję. Jednocześnie zaapelowała do swoich obserwatorów o bardzo istotną dla niej rzecz.

- Prosimy o uszanowanie naszej prywatności – dodała we wpisie.

Zobacz post:

Oszałamiająca przemiana Izy

Przypomnijmy, że podczas małżeństwa z Kamilem Iza przeszła ogromną metamorfozę. Kilka miesięcy temu spostrzegawczy fani zaczęli zauważać, że kobieta traci na wadze. Na swoim InstaStory potwierdziła ona wówczas, że rzeczywiście udało się jej zrzucić kilka kilogramów i chce iść za ciosem.

- Tak, kochane, osiem kilogramów – wyjawiła wówczas uczestniczka (więcej TUTAJ).Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Instagram

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Barbara BujarAutor

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl. Prywatnie wielbicielka górskich wędrówek, sportów zimowych i dobrej książki. Lubi podejmować się nowych wyzwań i ceni sobie możliwość rozwoju.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Życie gwiazd

"Mam Talent!": w programie wystąpił wnuk Daniela Olbrychskiego

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

"Wodzianka" Wojewódzkiego szczerze wypowiedziała się o pracy w programie

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

"The Voice of Poland": zachowanie Sylwii Grzeszczak nie spodobało się widzom

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Przemek Kossakowski zaliczył wpadkę na Instagramie

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Anna Wendzikowska od lat nie utrzymuje kontaktu z rodzicami. Opowiedziała o dzieciństwie

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Joanna Opozda wywołała burzę w sieci. Wystarczył krótki wpis o paznokciach hybrydowych

Czytaj więcej >