Swiatgwiazd.pl
katarzyna-skrzynecka

TRICOLORS/East News

Mąż Katarzyny Skrzyneckiej zabrał córkę na salony. 10-letnia Alikia zachwyca urodą

12 Września 2021

Autor tekstu:

Barbara Bujar

Udostępnij:

Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki są małżeństwem z ponad dwunastoletnim stażem. Owocem ich miłości jest długo wyczekiwana córka, Alikia Ilia, która w listopadzie tego roku skończy dziesięć lat. Wczoraj po raz pierwszy pojawiła się na salonach. Towarzyszył jej ukochany tata.

Katarzyna Skrzynecka jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek, która w ostatnim czasie nie może narzekać na brak propozycji zawodowych. Aktorka po raz kolejny pojawiła się w kontynuacji kultowego filmu „Kogel-mogel”, zasiada w jury programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” i wciąż wciela się w postać doktor Aliny Fisher w „Na dobre i na złe”.

Podobnie jest w teatrze. Wczoraj odbyła się premiera spektaklu „Wieczór panieński plus”, w którym główną rolę gra właśnie Katarzyna Skrzynecka. Aktorce podczas występu kibicował ukochany mąż, który na widowni pojawił się z ich wspólną córką, Alikią Ilią. Dziewczynka przyciągnęła uwagę wielu fotoreporterów.

grażyna-wolszczak

Metamorfoza Grażyny Wolszczak. Aktorka zaszalała z fryzurą

CZYTAJ DALEJ

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Córka Kasi Skrzyneckiej w błysku fleszy

Kasia Skrzynecka i Marcin Łopucki są małżeństwem od 2009 roku. Prawie dekadę temu, bo w listopadzie 2011 roku, na świat przyszła ich wyczekiwana córka Alikia Ilia. Dziewczynka właśnie zaliczyła debiut na salonach. Trzeba przyznać, że podczas premiery spektaklu, w którym gra jej mama, prezentowała się naprawdę uroczo.

Dziesięcioletnia Alikia pojawiła się na wydarzeniu w zwiewnej dziewczęcej sukience, do której dobrała jasnofioletową kurtkę i sandałki. Uroku jej stylizacji dodawała kwiecista opaska, która zdobiła głowę dziewczynki. Zdjęcia, na których słodko wtula się w towarzyszącego jej ojca, już pojawiły się w sieci.

Zobacz:

EN 01492744 0145

Marcin Łopucki z córką (źródło: TRICOLORS/East News)

Alikia nie planuje iść śladami sławnej mamy

Mimo debiutu na salonach medialna przyszłość Alikii Ilii jest bardzo niepewna. Jak wspominała kiedyś Kasia Skrzynecka podczas rozmowy z reporterką Jastrząb Post, córka czasem przychodzi z nią do pracy, jednak nie ciągnie jej do świata show-biznesu.

- Córeczka mi bardzo serdecznie kibicuje. Bardzo docenia moją pracę. Czasem mi w tej pracy towarzyszy, czasami – jeśli nie jest to dzień szkoły, lubi przychodzić ze mną do studia, oglądać jak powstaje taki program, ile jest tu pracy charakteryzacyjnej przede wszystkim, a to ją chyba interesuje najbardziej, bo mojej córki, póki co nie ciągnie na scenę i przypuszczam, że ona w tym pozostanie – mówiła aktorka.

Przypomnijmy, że rodzina Katarzyny Skrzyneckiej jest ze sobą mocno związana. Dziesięcioletnia Alikia jest oczkiem w głowie swoich rodziców i często gości na ich  Instagramach. Ostatnio mogliśmy zobaczyć ją w identycznej stylizacji co jej sławna mama (więcej TUTAJ).

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Jastrząb Post

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Barbara Bujar

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl. Prywatnie wielbicielka górskich wędrówek, sportów zimowych i dobrej książki. Lubi podejmować się nowych wyzwań i ceni sobie możliwość rozwoju.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Plotki

Agata Młynarska w środku tłumu na warszawskim lotnisku bije na alarm: "Sytuacja zagrożenia"

Czytaj więcej >

Plotki

Aleksandra Kwaśniewska namawia do "normalizowania" bezdzietności. Ważny apel

Czytaj więcej >

Plotki

Ania Lewandowska apeluje o zwiększenie aktywności fizycznej u dzieci

Czytaj więcej >

Plotki

Donald Tusk pokazał zdjęcie z przeszłości. Wspomina słowa mamy

Czytaj więcej >

Plotki

Wyjątkowy sezon "Nasz nowy dom". Produkcja pokaże znacznie więcej, niż dotychczas

Czytaj więcej >

Plotki

Niepokojące wieści o Zbigniewie Zamachowskim. Jest przytłoczony mieszkaniem samotnie

Czytaj więcej >