Najpopularniejszy serwis showbiznesowy w social mediach
Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto Film i TV kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Izabella Krzan pożegna się z TVP? "Czas się ewakuować". Ma inne plany na przyszłość
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 21.09.2023 08:15

Izabella Krzan pożegna się z TVP? "Czas się ewakuować". Ma inne plany na przyszłość

Izabella Krzan
Izabella Krzan zrezygnuje z pracy w TVP?, fot. KAPiF

Izabella Krzan jest jedną z czołowych gwiazd Telewizji Polskiej. Oprócz "Pytania na śniadanie" występuje w wielu popularnych hitach stacji. Wszystko jednak w końcu ma swój kres. Prezenterka zdradziła, że i na jej pożegnanie przyjdzie czas. Co wtedy zrobi? 

Izabella Krzan i jej kariera w TVP

Po zwycięstwie w konkursie Miss Polonia 2016, o pięknej Olsztyniance mówiła cała Polska. Szybko zainteresowała się nią także telewizja. Do TVP dołączyła w 2017 roku jako jedna z prezenterek segmentu "Lajk!" w "Pytaniu na śniadanie".

Izabella Krzan podbiła sera widzów, a produkcja zaczęła angażować ją w kolejne projekty. Widzieliśmy ją już w programie "Koło fortuny", "Czar par", a o poranku budzi widzów TVP w towarzystwie Tomasza Kammela. 

Izabella Krzan (20).jpg
Izabella Krzan zrezygnuje z pracy w TVP?, fot. KAPiF
Izabella Krzan (21).jpg
Izabella Krzan zrezygnuje z pracy w TVP?, fot. KAPiF

W telewizji nic jednak nie jest przesądzone. Prezenterka niedawno otworzyła się na temat rezygnacji z show-biznesu.

Izabella Krzan na ramówce TVP. Na pierwszym planie umięśniony brzuch i torebka warta kilka tysięcy złotych Filip Chajzer zniknął z "DDTVN". Teraz tak chce zarabiać na życie. To koniec z telewizją?

Izabella Krzan pożegna się z telewizją?

W ostatnim czasie w "Pytaniu na śniadanie" doszło do wielu zmian. Widzowie powitali dwóch nowych prowadzących, a także musieli pożegnać Łukasza Nowickiego. Choć rozstania są trudne z takim rozwiązaniem musi się zmierzyć także Izabella Krzan.

Gwiazda wyznała, że zaczyna myśleć już o dniu, w którym na zawsze opuści czerwony dywan i ścianki. 

Trudne, by cały czas przez 20, 30 lat, być cały czas gdzieś pierwszym i w czołówce prowadzących w różnych stacjach. Prędzej czy później przyjdzie taki moment naturalnie, że wyczuję, że to jest ten moment, że czas się ewakuować.

Izabella Krzan nie ubolewa nad tym, że kiedyś będzie musiała zejść z anteny. W rozmowie z Plotkiem przyznała, że ma ambitny plan na przyszłość. W grę wchodzi nowa działalność i adopcja.

Izabella Krzan o planach na przyszłość

Prezenterka należy do gwiazd, które pomimo obecnego szczytu popularności, planują przejście na "medialną emeryturę". Za kilkanaście lat możemy wcale nie słyszeć o niej pod kątem telewizyjnych produkcji. Izabella Krzan chce skupić się na innej pasji.

Ja gdzieś docelowo chyba marzę, żeby mieć 40-50 lat i swoją agroturystykę. Mnóstwo adoptowanych zwierząt i totalnie przenieść się na wieś. To jest moje marzenie, aby wrócić znowu na Mazury.

Musimy doceniać prezenterkę, póki pojawia się jeszcze na ekranach. Fani z pewnością będą poruszeni informacją o jej rezygnacji z TVP. Jednak jak na razie nie muszą się o to martwić. Iza bowiem ciągle jest jedną z czołowych gwiazd Telewizji Publicznej, a do emerytury jeszcze długa droga. 

Izabella Krzan (23).jpg
Izabella Krzan zrezygnuje z pracy w TVP?, fot. KAPiF
Izabella Krzan (22).jpg
Izabella Krzan zrezygnuje z pracy w TVP?, fot. KAPiF

Źródło: Plotek