Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Jacek Braciak ma dość aktorstwa? Podzielił się poruszającym wyznaniem
Michał Fitz
Michał Fitz 04.10.2021 02:00

Jacek Braciak ma dość aktorstwa? Podzielił się poruszającym wyznaniem

Braciak
Piotr Molecki/East News

Jacek Braciak jest aktorem, który przez lata występował w najbardziej oglądanych przez Polaków serialach. Swoimi rolami zaskarbił sobie sympatię tysięcy telewidzów, ale jak się okazuje, ci będą go teraz rzadziej oglądali.

Aktor wyznał bowiem, że ma dość kręcenia seriali, więc w nadchodzących produkcjach raczej nie ma się go co spodziewać.

Jacek Braciak i przerwa od seriali

W rozmowie z Faktem Braciak wyjawił, że nie chce już zajmować się pracą przy serialach. Tłumacząc, dlaczego zdecydował się na odrzucanie propozycji związanych z takimi produkcjami, nie przebierał w słowach.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

- Seriali unikam jak ognia, bo całe życie się po nich wycierałem jak szmata i już mi się nie chcę - stwierdził aktor.

Braciak przyznał się też do tego, że pomimo swojej niechęci do planów serialowych, decydował się na kolejne role z powodów finansowych. Teraz jednak zmienił podejście.

- Dalej mam plany filmowe, ale przestałem się wyzyskiwać i ograbiać. Teraz wolę siedzieć w domu, palić papierosy, drzemać, czytać książki niż latać za robotą - tłumaczy aktor

Jacek Braciak - kariera

W pełni można zrozumieć, dlaczego Braciak ma dość seriali. Zagrał w końcu już w bardzo dużej ilości takich produkcji, których najlepszymi przykładami są: Rodzinka.pl, BrzydUla, Druga Szansa czy Magda M.

Braciak ma też na koncie role w poważnych i uznanych filmach. Występował w Pod Mocnym Aniołem, Drogówce oraz Róży. Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

1. Grzegorz Markowski z córką proszą o pomoc. Niepokojące wieści 2. Zrobili zdjęcie Rozenek. Fani porażeni widokiem: "Aż człowieka odrzuca" 3. Pamiętacie Wioletkę z "Rancza"? Zrobili jej zdjęcia, ale się zmieniła

Źródło: Fakt.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].