Swiatgwiazd.pl
Jacek Jelonek

Kadr z: "Dzień dobry TVN" (2022)

Jacek Jelonek i Oliwer Kubiak znaleźli miłość w programie. Czy planują ślub? "Dostałem pierścionek"

24 Listopada 2022

Autor tekstu:

Katarzyna Derda

Jacek Jelonek i jego ukochany Oliwer Kubiak poznali się w programie telewizyjnym. Pomimo nietypowych okoliczności ich związek trwa w najlepsze. Niedługo minie rok, odkąd są razem: z tej okazji pojawili się w programie "Dzień dobry TVN", w którym musieli odpowiedzieć na pewne zaskakujące pytanie.

Finalista ostatniej edycji "Tańca z gwiazdami" i jego partner poznali się na planie show "Prince Charming" stacji TTV. Od tego czasu mija właśnie rok. Uczucie pojawiło się już podczas zdjęć, a kiedy te dobiegły końca, wszystko w ich relacji potoczyło się bardzo szybko.

Jacek Jelonek i Oliwer Kubiak: miłość w programie

Zdjęcia do programu "Prince Charming" kręcone były w malowniczej Hiszpanii. To tam uczestnicy walczyli o względy "księcia", który po kolei musiał eliminować uczestników. Oliwer od początku wpadł w oko Jackowi. Kubiak za to powiedział otwarcie, że zakochał się w Jelonku.

Zamieszkali razem po czterech miesiącach od powrotu z Hiszpanii. Po roku od zakończenia zdjęć widać wyraźnie, że zwyczajna, szara codzienność nie miała wpływu na siłę ich uczucia. Nie zmienił go nawet fakt, że musieli ukrywać swój związek aż do emisji finału w telewizji w grudniu 2021 roku.

Jakiś czas temu zdecydowali się nawet na posiadanie wspólnego psa. Suczkę Fluff pieszczotliwie nazywają córką. Teraz wraz z nią z okazji rocznicy planują odwiedzić Malagę. "Tam się poznaliśmy i tam się wszystko zaczęło, mamy zamiar zabrać naszego psa, spędzić trochę czasu i powspominać początki" wyznał Jelonek w "Dzień dobry TVN".

Katar EA

Lista zakazów w Katarze dotyczy także partnerek polskich piłkarzy. Czego nie może robić Ania Lewandowska?

CZYTAJ DALEJ

Jacek Jelonek i Oliwer Kubiak w "Dzień dobry TVN"

Para zakochanych opowiedziała w "DDTVN" o tym, jak minęły ostatnie miesiące, kiedy Jelonek walczył w programie TVN "Taniec z gwiazdami". "Jacek był wykończony, ale zleciało szybko i było warto" wyznał Kubiak, patrząc z dumą na partnera.

Panowie wyznali też, że do tej pory nie było momentu, w którym by się pokłócili. Ostatni okres, w których Jacek trenował taniec był trudny, więc powodów do kłótni było dużo, jednak nic takiego się nie zdarzyło. Prowadzący Damian Michałowski zapytał w związku z tym, czy planują pójść krok dalej w rozwoju ich związku. Goście byli wyraźnie zmieszani.

Nie narzucamy sobie żadnej presji. Ja dostałem teraz pierścionek od Jacka, ale to było na urodziny, nie wybiegamy w przyszłość pod tym względem, nie mówimy sobie: "Dobra, do tego roku weźmiemy ślub", tylko spokojnie. Co ma być, to będzie – wyznał Kubiak.

"Wydaje mi się, że wszystko w naszym związku wychodzi naturalnie i jeżeli przyjdzie ten moment, że stwierdzimy, że czas na krok dalej, to pewnie się o tym dowiecie" dodał Jelonek. Warto dodać, że to nie pierwszy raz, kiedy prowadzący "DDTVN" zadają bardzo wścibskie pytania.

Zobacz zdjęcia:

Jacek Jelonek

Jacek Jelonek i Oliwier Kubik, kadr z: "Dzień dobry TVN" (24.11.22)

Jacek Jelonek

Jacek Jelonek i Oliwier Kubik, kadr z: "Dzień dobry TVN" (24.11.22)

Jacek Jelonek

Jacek Jelonek, kadr z: "Dzień dobry TVN" (24.11.22)

Jacek Jelonek

Jacek Jelonek i Oliwier Kubik, kadr z: "Dzień dobry TVN" (24.11.22)

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Twoje dziecko ciągle choruje? Może popełniasz jeden błąd

  2. Powrócisz do żywych w moment. Genialny sposób na pozbycie się bólu gardła

  3. Ostra dyskusja w "Dzień Dobry TVN". Krupińska i Michałowski stanowczo zareagowali na słowa eksperta

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.

fot. TRICOLORS/Jan Bielecki/East News

Te polskie gwiazdy wspierają (i wspierały) osoby LGBT+. Numer 10 to wielkie zaskoczenie

16 listopada obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Tolerancji. Z tej okazji prezentujemy galerię polskich gwiazd, które otwarcie wspierały i dziś także wspierają środowisko LGBT+. Wiele z nich osobiście pojawiało się na marszach oraz paradach równości.

Zobacz galerię >

Co wiesz o związkach polskich gwiazd? Test wiedzy na temat znanych małżeństw

Pytanie 1 z 7

Ewa Ku­ry­ło i Piotr Prę­gow­ski tworzą jedno z najdłuższych małżeństw polskiego show-biznesu. Ile czasu trwa ich związek?

Źródło: Dzień dobry TVN

Tagi:

Katarzyna DerdaAutor

Filmoznawczyni, redaktorka, fotografka. Wielbicielka mediów wizualnych, śledząca z uwagą nowinki ze świata kina i seriali.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Katarzyna Grochola, Dorota Szelągowska

Życie Gwiazd

Katarzyna Grochola pokazała list do Mikołaja autorstwa kilkuletniej Szelągowskiej. "Nawet błędy są słodkie"

Czytaj więcej >
fot. TRICOLORS/East News

Życie Gwiazd

Kalczyńska wbiła szpileczkę Cichopek i Kurzajewskiemu? "Para prezenterów zawieszona po tym, jak na jaw wyszedł romans"

Czytaj więcej >
fot. Olaf Lubaszenko, "Festiwal Gwiazd - konferencja", 2015/06/16, KAPiF/Anna Mucha, "Niewidzialna wojna - premiera filmu", 2022/09/29, KAPiF, Jan Nowicki, "Jan Nowicki - Serca gwiazd", 2019/09/30, KAPiF

Życie Gwiazd

Gwiazdy żegnają Jana Nowickiego: Adrianna Biedrzyńska, Anna Mucha, Cezary Pazura, Olaf Lubaszenko i inni

Czytaj więcej >
fot. Rodzina zastępcza,"Gwiazdy z Polsatem", 2007/02/22, / Aleksandra Szwed, Misheel Jargalsaikhan, "Gala jubileuszowa 30 lat Telewizji Polsat", 2022/12/06, KAPiF

Życie Gwiazd

Siostry z "Rodziny zastępczej" znowu razem. Aleksandra Szwed i Misheel Jargalsaikhan na wspólnym zdjęciu

Czytaj więcej >
fot. Jan Nowicki, Łukasz Nowicki, Halina Mlynkowa,  "książka Droga do domu - Jan Nowicki", 2009/12/08, KAPiF

Życie Gwiazd

Był "zupełnie niestandardowym" dziadkiem jej syna. Halina Mlynkowa żegna Jana Nowickiego: "Ach Tato"

Czytaj więcej >
fot. J.Krzywdziński - Konrad Gruda (1968). "4 x 100 dla Polski", p.97, Warszawa: Sport i Turystyka. no ISBN., cropped, Public Domain, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=9590215/ "Jan Nowicki — Serca gwiazd", 2019/09/30, KAPiF

Życie Gwiazd

Nowicki zobaczył ją i powiedział: "To będzie matka mojego dziecka”, urodziła mu syna. Kim była Barbara Janiszewska-Sobotta?

Czytaj więcej >