Swiatgwiazd.pl > Newsy > Cezary Pazura z żoną w "DDTVN". Małgorzata Ohme zapytała, czy planują powiększyć rodzinę
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 16.11.2022 11:51

Cezary Pazura z żoną w "DDTVN". Małgorzata Ohme zapytała, czy planują powiększyć rodzinę

Cezary Pazura
Kadr z: "Dzień dobry TVN" (2022)

Dzisiaj w studiu "Dzień Dobry TVN" gościli Cezary Pazura z żoną Edytą. W programie opowiedzieli o swoim małżeństwie i dzieciach. W pewnym momencie prowadząca spytała, czy planują kolejne pociechy. Jak żona aktora zareagowała na to dość niedyskretne pytanie?

Cezary i Edyta obchodzili w tym roku trzynastą rocznicę ślubu. W tym czasie doczekali się trójki dzieci: Amelii, Antoniego i Rity. Sam aktor ma jeszcze córkę Anastazję z poprzedniego związku. Czy chciałby mieć jeszcze kolejnych potomków?

Cezary Pazura z żoną Edytą w "Dzień Dobry TVN"

Edyta Pazura jest trzecią żoną aktora. Para poznała się piętnaście lat temu, od trzynastu zaś jest małżeństwem. W wywiadzie, jakiego udzielili w programie "Dzień Dobry TVN", dużo czasu poświęcili swoim pociechom. W pewnym momencie między prowadzącymi a parą odbyła się zaskakująca rozmowa.

Zaczęło się od żartów. Kiedy Cezary wspomniał, że w studiu nie ma ich pociech, Krzysztof Skórzyński spytał "Komu sprzedaliście dzieci?", na co padła odpowiedź, że przebywają teraz w szkole. Na pytanie, w jakim są wieku, Pazura odrzekł "w różnym". Wyjątkowo dziś skory do figli na planie prowadzący zabronił Edycie uzupełnić wypowiedzi, ojciec jednak wybrnął wzorowo.

"Najmniejsza ma cztery, syn dziesięć i najstarsza trzynaście" odparł aktor. Oczywiście w tym, że ojciec zna wiek swoich dzieci, nie powinno być nic zaskakującego, nie jest to też powód do dumy. Jeszcze dziwniejsze pytanie zadała jednak współprowadząca śniadaniówkę Małgorzata Ohme.

Małgorzata Ohme pyta w "DDTVN", czy Cezary Pazura chce mieć więcej dzieci

Na samym początku rozmowy prowadząca Małgorzata Ohme spytała Cezarego i Edytę, odnosząc się do liczby dzieci: "Będą jeszcze jakieś?" Na co żona aktora zareagowała gwałtownym "Nie, nie!" powiedzianym jednak z uśmiechem. Z humorem zareagował też gwiazdor, wtrącając "Dlaczego wypowiadasz się za mnie?"

Edyta Pazura powiedziała już spokojniejszym, ale stanowczym głosem: "Czarek niech się wypowiada za siebie, ale ja nie, nie chcę". Kobieta nie rozwinęła tego wątku, a prowadzący na szczęście nie drążyli i nie kazali się jej tłumaczyć z tego wyboru.

Warto dodać, że obecnie dużo mówi się o tym, że pytania o ciążę lub planowanie dzieci uznaje się za niegrzeczne i niedyskretne, bez względu na intencję rozmówcy. Wynika to z faktu, że chęć lub niemożność posiadania potomstwa może wynikać z różnych przyczyn, w tym bardzo bolesnych lub nawet traumatycznych.

Zobacz zdjęcia:

Cezary Pazura
Cezary Pazura z żoną, kadr z: "Dzień dobry TVN" (2022)
Cezary Pazura
Cezary Pazura z żoną, kadr z: "Dzień dobry TVN" (2022)
Cezary Pazura
Cezary Pazura z żoną, kadr z: "Dzień dobry TVN" (2022)
Cezary Pazura
Cezary Pazura z żoną, kadr z: "Dzień dobry TVN" (2022)
Cezary Pazura
Cezary Pazura z żoną Edytą, fot. instagram.com/edyta_pazura

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Twoje dziecko ciągle choruje? Może popełniasz jeden błąd

  2. Nie jedz tego wieczorem. Jeśli się zapomnisz, możesz mieć problemy ze snem

  3. Media: Na palcu Katarzyny Cichopek pojawił się pierścionek zaręczynowy

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].