Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Jacek Rozenek zaskoczył wieściami o swojej ukochanej
Karolina Kurek
Karolina Kurek 20.05.2024 09:23

Jacek Rozenek zaskoczył wieściami o swojej ukochanej

Jacek Rozenek
fot. KAPiF

Jacek Rozenek szaleje ze szczęścia. Właśnie p[przekazał fantastyczne nowiny o sobie i ukochanej. Co się dzieje?

Jacek Rozenek: kariera

Jacek Roznek w 1995 roku ukończył PWST w Warszawie, a w tym samym roku zaczął występować na scenie Teatru Współczesnego. Popularność przyniosła mu rola Roberta Kozienia w serialu “Klan”. Od 2012 roku występuję w roli Artura Chowańskiego w produkcji “Barwy szczęścia”. 

Rozenek miał również okazję sprawdzić się jako prezenter telewizyjny i przez kilka lat był jednym z prowadzących programu “Pytanie na śniadanie'. Brał również udział w formacie ”Taniec z gwiazdami", a jego taneczną partnerką była Magdalena Soszyńska. 

Aktor występował również w takich produkcjach jak “Samo życie”, “Na krawędzi”, “Złotopolscy”, czy “Popiełuszko. Wolność jest w nas”. Rozenek spełnia się również jako aktor dubbingowy, a jego głos można usłyszeć w wielu produkcjach. 

Jacek Rozenek na salonach z młodszą o 20 lat partnerką. Jak ona na niego patrzy! Jacek Rozenek związał się z młodszą o 20 lat pięknością. Teraz przekazał radosne wieści

Małżeństwo Jacka i Małgorzaty Rozenek

Aktor pierwszy związek małżeński zawarł z Katarzyną Litwiniak, z którą doczekał się syna, Adriana. Związek jednak nie przetrwał próby czasu. W 2003 roku Jacek Rozenek poślubił Małgorzatę Kostrzewską, dziś znaną jako Małgorzata Rozenek-Majdan. Para długo starała się o potomstwo. 

Ostatecznie zdecydowali się na skorzystanie z procedury in vitro. W 2006 roku powitali na świecie Stanisława, a cztery lata później Małgosia urodziła Tadeusza. Jakiś czas później żona aktora rozpoczęła swoją karierę w mediach za sprawą programu “Perfekcyjna Pani Domu”. Rozenkowie postanowili się rozwieść po 10 latach spędzonych razem. 

Para jednak utrzymuje pozytywne relacje i wspólnie wychowuje synów. Jacek Rozenek w 2019 roku przeszedł udar mózgu, mógł wtedy liczyć na wsparcie byłej żony. Udało mu się także powrócić do pełnej sprawności. 

Jacek Rozenek bierze ślub?

Jacek Rozenek pod ponad dwóch lata spotyka się z piękną Marią. Partnerka jest od niego o ponad 20. lat młodsza, a początkowo w mediach przedstawiał ją jako swoją bratanicę, by nie wzbudzać sensacji w mediach, to dziś para nie ukrywa już swojego szczęścia i łączącego ich uczucia. 

Aktor ma poważne plany, co do tego związku. Rozenek nie ukrywał, że nie spodziewał się, że ponownie się zakocha. Artysta niedawno pojawił się wraz z ukochaną na pokazie biżuterii. Być może szukał on inspiracji, ponieważ, jak wyznał, rozgląda się za pierścionkiem dla Marii. 

Myślę już o pierścionku zaręczynowym, chociaż na pokazie akurat pierścionków nie było. Niemniej jednak pokaz był bardzo ładny - powiedział w rozmowie z portalem “SuperExpress”. 

Aktor zapytany również o stan swojego zdrowia odpowiedział:

Jest dobrze, nie mam na co narzekać. Ze zdrowiem też coraz lepiej. Cały czas się rehabilituję, ale gram już w teatrze i zajmuję się wieloma innymi rzeczami.

Wnioskując z powyższych informacji, można się spodziewać, że Jacek Rozenek już wkrótce po raz trzeci stanie na ślubnym kobiercu. 

Jacek Rozenek z partnerką, Marią, fot. KAPiF
Jacek Rozenek z partnerką, Marią, fot. KAPiF
Jacek Rozenek z partnerką, Marią, fot. KAPiF
Jacek Rozenek z partnerką, Marią, fot. KAPiF