Swiatgwiazd.pl
Agnieszka Perepeczko

Tricolors / East News

Jak Agnieszka Fitau-Perepeczko wygląda po długiej nieobecności w mediach?

22 Maja 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Udostępnij:

Agnieszka Fitkau-Perepeczko w dalszym ciągu kojarzy się wielu ludziom głównie z faktu, że była małżonką wybitnego aktora Marka Perepeczki. Jednak warto pamiętać, że sama jest doświadczoną i utalentowaną aktorką, której przypadła choćby rola Simony w serialu „M jak miłość”. Niedawno po raz pierwszy od dawna pokazała się na salonach. Mimo 79-lat w dalszym ciągu zachwyca urodą.

  • Agnieszka Fitkau-Perepeczko dziś ma już 79 lat

  • Niedawno pojawiła się na koncercie Danuty Błażejczyk

  • Aktorka dalej znajduje się w znakomitej formie

Małżonka Marka Perepeczki ma na swoim koncie nie tylko role teatralne i filmowe, ale również kilka wydanych książek, które okazały się prawdziwymi hitami. Mimo ciężkich czasów i upływającego wieku w dalszym ciągu utrzymuje stosowny poziom seksapilu.

Agnieszka Fitkau-Perepeczko dziś

Kilka dni temu odbył się koncert wybitnej polskiej piosenkarki Danuty Błażejczyk, która od 1972 roku zachwyca Polaków swoim niebywałym talentem wokalnym. Jej dobra znajoma, Agnieszka Fitkau-Perepeczko postanowiła wybrać się na występ, by posłuchać fantastycznej twórczości artystki.

Był to pierwszy raz od dawna, kiedy mogliśmy ujrzeć słynną aktorkę na salonach. Można jedynie przypuszczać, że ostatnia absencja spowodowana była pandemią koronawirusa, lecz sama nie udzielała komentarzy w tej kwestii.

Tak czy inaczej, trzeba przyznać, że małżonka zmarłego w 2005 roku aktora w dalszym ciągu trzyma doskonałą formę i dba o swój wyjątkowy wygląd. Na koncert wybrała się w czarnym kombinezonie, podkreślającym jej kobiecość.

Ewa Minge - ea (2)

Eva Minge pokazała nagrobek mamy. "Zaraz będzie afera"

CZYTAJ DALEJ

Dodatkowo, jak na prawdziwą gwiazdę przystało, nie szczędziła biżuterii, oraz wyjątkowej torebki w zielonym kolorze. Na nogach miała czarne botki. Sprawia, jakby czas stanął dla niej w miejscu. Wygląda zjawiskowo!

Kariera Agnieszki Fitkau-Perepeczko

Agnieszka Fitkau-Perepeczko jest aktywna zawodowo od 1968 roku. Dwa lata wcześniej ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną. Swoje pierwsze lata kariery spędziła w Teatrze Komedia, dla którego pracowała przez 10 lat.

Naprzemiennie dostawała angaże w Teatrach Dramatycznym oraz Rozmaitości w Warszawie. Do 2007 roku występowała we wcześniej wspomnianym serialu „M jak miłość”, gdzie wcielała się w rolę entuzjastycznej Simony, matki Stefana Mullera.

Jakiś czas temu media obiegła wiadomość, jakoby miała spotykać się z 40 lat młodszym od siebie mężczyzną. „Jastrząb Post” przytoczył odpowiedź aktorki, która miała być zapytana o to, czy jest to facet podobny do jej zmarłego w 2005 roku małżonka. Aktorka stanowczo zaprzeczyła.

- To niemożliwe. On był jedyny i niepowtarzalny. Zdarzają mi się fascynacje, nawet dużo młodszymi mężczyznami, którzy piszą dla mnie wiersze, ale i tak zawsze moje szare komórki wygrywają z namiętnością - czytamy w serwisie „Jastrząb Post”.

Oglądacie produkcje z Agnieszką Fitkau-Perepeczko?

Zobacz zdjęcie:

perepeczko screen jastrząb

Anna Fitkau-Perepeczko

Link do artykułu oryginalnego:

Simona z „M jak miłość” po latach wróciła na salony. Tak dziś wygląda 79-letnia Agnieszka Fitkau-Perepeczko

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: jastrzabpost.plJeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl
Podobne artykuły

Sara Müldner z "Na dobre i na złe"

Życie gwiazd

Jak dziś wygląda Sara Müldner? Była gwiazdą "Na dobre i na złe"

Czytaj więcej >
Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Zdzisław pokazał ukochaną

Życie gwiazd

„Sanatorium miłości”: Zdzisław pochwalił się ukochaną

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Cezary Pazura prezentuje umięśnioną klatę na Instagramie żony. Fani zaniemówili

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Cezary Pazura świętuje 12 urodziny córki. Pokazał urocze zdjęcia

Czytaj więcej >