Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Jak dziś wygląda i czym zajmuje się Magdalena Margulewicz? Po "Pierwszej miłości" nie porzuciła aktorstwa
Martyna Kucharczyk
Martyna Kucharczyk 28.05.2022 08:12

Jak dziś wygląda i czym zajmuje się Magdalena Margulewicz? Po "Pierwszej miłości" nie porzuciła aktorstwa

Stefania Konopka
fot. kadr z serialu "Pierwsza miłość", youtube.com/Pierwsza Miłość

Widzowie wciąż kojarzą Magdalenę Margulewicz z rolą Stefani Konopki w serialu "Pierwsza miłość". Gdy postać zabawnej blondynki zniknęła z ekranów, aktorka podjęła się nowych wyzwań zawodowych, a fani produkcji Polsatu kompletnie o niej zapomnieli. Zdradzamy, czym się dzisiaj zajmuje.

Porównując stare i nowe zdjęcia Magdaleny Margulewicz, można zauważyć, że gwiazda prawie w ogóle się nie zmieniła. Aktorka wciąż jest uśmiechniętą blondynką z włosami o średniej długości.

Kariera Magdaleny Margulewicz

Magdalena Margulewicz urodziła się 1978 roku w Kwidzynie. To polska aktorka teatralna i filmowa, która jest aktywna zawodowo od 2001 roku. Margulewicz ukończyła PWSFTViT w Łodzi i od tamtej pory występowała w takich produkcjach jak "Pierwsza miłość", "Zakręcone", "Hela w opałach" czy "Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny". Można ją było również oglądać w Teatrze Komedia w Warszawie w spektaklach "Biznes", "Łóżko pełne cudzoziemców", "Hotel Westminster".

Pomimo bogatej filmografii i doświadczenia na deskach teatru, polscy widzowie mogą kojarzyć Magdalenę Margulewicz przede wszystkim z rolą Stefani Konopki. Postać wesołej blondynki o perlistym uśmiechu uwielbiana była za szalone pomysły i tzw. "malutki rozumek". Mimo że nie zawsze postępowała uczciwie, to dzięki swojej odtwórczyni nigdy nie straciła sympatii widzów i serialowych przyjaciół.

Czym dziś zajmuje się Magdalena Margulewicz?

Magdalena Margulewicz z czasem postanowiła odejść z "Pierwszej miłości", gdyż nie chciały, by rola Stefani definiowała ją jako aktorkę. Wtedy wróciła na scenę, by spełniać się w bardziej ambitnym repertuarze. Obecnie Margulewicz jest częścią stałej obsady serialu "Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny". Produkcja opowiada o grupie policjantów z zajmujących się sprawami najcięższych przestępstw, a aktorka wciela w rolę starszej aspirantki Dagmary Górskiej. Paradokument na początku 2021 otrzymał Telekamerę. 

Aktorka jest również bardzo aktywna w sieci i regularnie publikuje na Instagramie. Obecnie obserwuje ją prawie 25 tys. internautów. Po przejrzeniu jej zdjęć można dojść do wniosku, że od czasów grania Stefani Konopki bardzo mało się zmieniła. Dalej utrzymuje ciepły wizerunek uśmiechniętej blondynki, jednak na jej twarzy pojawiły się okrągłe okulary. Dziś Margulewicz wydaje się być niezwykle aktywna, zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym.

Zobacz zdjęcia:

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Pilna wiadomość dla rodziców. Właśnie ruszyła ważna akcja 

  2. Używasz perfum? O jednej rzeczy możesz nie mieć pojęcia, zdumiewające informacje

  3. Kate Moss złożyła zeznania w procesie Deppa i Heard. Opowiedziała o sytuacji na schodach

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].