Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Jak Natalia Janoszek radzi sobie po filmie Krzysztofa Stanowskiego? Osoba z jej otoczenia zdobyła się na wyznanie
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 30.07.2023 09:44

Jak Natalia Janoszek radzi sobie po filmie Krzysztofa Stanowskiego? Osoba z jej otoczenia zdobyła się na wyznanie

Natalia Janoszek po reportażu Krzysztofa Stanowskiego, fot. KAPiF; PIOTR GRZYBOWSKI/AGENCJA SE/East News
Natalia Janoszek po reportażu Krzysztofa Stanowskiego, fot. KAPiF; PIOTR GRZYBOWSKI/AGENCJA SE/East News

Natalia Janoszek po raz kolejny stała się “bohaterką” reportażu Krzysztofa Stanowskiego. Materiał ponownie wstrząsnął polskimi mediami. Osoba z otoczenia celebrytki wyjawiła, jak oskarżenia popularnego dziennikarza odbiły się na samopoczuciu i karierze aktorki.

Natalia Janoszek ponownie na celowniku

Nazwisko Natalii Janoszek po raz kolejny znalazło się w nagłówkach niemal wszystkich mediów w Polsce. Po tym, jak Krzysztof Stanowski został pozwany przez celebrytkę za materiał, w którym zarzucił jej znaczące podkoloryzowanie swojej kariery, dziennikarz ponownie “prześwietlił” dokonania aktorki. Tym razem dostało się jej jeszcze bardziej.

Gospodarz “Dziennikarskiego zera” starał się udowodnić, że “bohaterka” jego prawie trzygodzinnego reportażu zręcznie manipulowała informacjami przekazywanymi przez media społecznościowe, kreując rzekomo fałszywy obraz swoich dokonań poza granicami kraju.

Doda wybuchnęła płaczem na widok zaręczyn. Nagranie właśnie trafiło do sieci. "Mój kochany się rozkleił"

Jak Natalia Janoszek zareagowała na oskarżenia Krzysztofa Stanowskiego?

Choć relacje z wypadu do Londynu, publikowane na Instagramie Natalii Janoszek wkrótce po ukazaniu się reportażu Krzysztofa Stanowskiego mogą sugerować, że celebrytka niezbyt przejęła się jego zarzutami, zdaniem informatora Pudelka, to jedynie “robienie dobrej miny do złej gry”.

Zdaniem osoby z otoczenia aktorki, na którą powołuje się portal, materiał dziennikarza bardzo “wstrząsnął” byłą uczestniczką “Tańca z gwiazdami” i “Twoja twarz brzmi znajomo”. Rodzina miała zasugerować jej, by poszukała pomocy u specjalisty.

Natalia Janoszek traci kontrakty reklamowe?

Opieka psychologiczna będzie tym cenniejsza, bo Natalia nie zamierza rezygnować z udowodnienia swoich racji i przygotowuje się do sprawy sądowej  - przekazał informator Pudelka.

Jak dodał, przez kontrowersje związane z reportażami Krzysztofa Stanowskiego, Natalia Janoszek straciła wszystkie kontrakty reklamowe, które zrealizować miała do końca roku. Wycofano się również podobno z powierzenia jej roli prowadzącej w jednym z programów telewizyjnych.

Zobacz zdjęcia:

Natalia Janoszek 1.png
Natalia Janoszek podobno bardzo przeżyła materiał Krzysztofa Stanowskiego, fot. KAPiF
Natalia Janoszek 2.png
Natalia Janoszek trafiła na świecznik po materiale Krzysztofa Stanowskiego, fot. KAPiF

Źródło: pudelek.pl