Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Natalia Janoszek tak "zareagowała" na demaskujący film Stanowskiego. Te nagrania mówią wszystko
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 29.07.2023 16:18

Natalia Janoszek tak "zareagowała" na demaskujący film Stanowskiego. Te nagrania mówią wszystko

Natalia Janoszek
Jak Natalia Janoszek zareagowała na film Krzysztofa Stanowskiego?, fot. KAPiF

Natalia Janoszek jest dziś na ustach wszystkich. Wszystko za sprawą kilkugodzinnego materiału, jaki właśnie opublikował Krzysztof Stanowski. Dziennikarz w materiale „Bollywodzkie zero” przedstawił wynik swojego śledztwa, dotyczącego międzynarodowej kariery celebrytki. Jak zareagowała ona sama? Poniżej wszystkie szczegóły.

Natalia Janoszek jednak nie jest gwiazdą Bollywood?

O Janoszek jest w Polsce głośno od dobrych kilku lat. Debiutowała nawet jako piosenkarka na koncercie sylwestrowym TVP w Zakopanem. W 2021 została laureatką konkursu Osobowości i sukcesy roku 2021, a później otworzyła się dla niej kariera w programach rozrywkowych.

Natalię zobaczyliśmy w parze z Rafałem Maserakiem w 13. edycji „Tańca z gwiazdami” na Polsacie, w tym roku nawet w 18. edycji „Twoja twarz brzmi znajomo”. Wszystko załamało się, kiedy Krzysztof Stanowski, dziennikarz „Kanału Sportowego” ogłosił, że ma dowody na zmyśloną czy też wyolbrzymioną zagraniczną karierę Janoszek. Wczoraj afera osiągnęła prawdziwe apogeum!

Natalia Janoszek.jpg
Natalia Janoszek, fot. KAPiF
Natalia Janoszek.jpg
Natalia Janoszek, fot. KAPiF
Hanna Lis przekazała druzgocące wieści. Ma połamane ręce i pęknięte żebro. W jakim jest stanie?

Krzysztof Stanowski przejechał walcem po osiągnięciach Natalii Janoszek

Dziennikarz sportowy po raz pierwszy zarzucił Janoszek zafałszowanie bollywoodzkiej kariery w maju tego roku. Krytyczny materiał zrobił wiele szumu, a sugestie, że jej dokonania w Indiach są zmyślone, wywołały wiele kontrowersji. Szybko okazało się, że sprawa będzie mieć ciąg dalszy.

W czerwcu sama Janoszek zapowiedziała, że skieruje do sądu pozew o ochronę dóbr osobistych przeciwko Stanowskiemu. 13 czerwca 2023 roku Sąd Okręgowy w Warszawie w ramach zabezpieczenia powództwa zakazał Kanałowi Sportowemu i Krzysztofowi Stanowskiemu publikacji treści z tezami, że Janoszek zmyśliła swoją karierę i oszukuje odbiorców. Nie zniechęciło to dziennikarza. Wczoraj wieczorem na jego kanale pojawił się obszerny, trzygodzinny materiał z wynikami śledztwa. Wiemy, jak zareagowała celebrytka.

Jak Natalia Janoszek zareagowała na nowy film Stanowskiego?

Ostatni post Natalii w mediach społecznościowych pochodzi sprzed kilku dni. Nowe materiały pojawiły się za to na Instastories. Widać na nich wyraźnie, że Janoszek bawi się obecnie w Londynie. Widzimy ją oddającą się rozrywkom w klubie oraz jeżdżącą po mieście.

Jakiegokolwiek komentarza na nagranie Stanowskiego brak. Póki co gwiazda postanowiła albo nie przejmować się szkalującymi ją materiałami, albo przeczekać narastającą aferę.

Natalia Janoszek.JPG
Natalia Janoszek w Londynie, fot. instagram.com/nataliajanoszek
Natalia Janoszek.JPG
Natalia Janoszek w Londynie, fot. instagram.com/nataliajanoszek
Natalia Janoszek
Natalia Janoszek w Londynie, fot. instagram.com/nataliajanoszek
Natalia Janoszek.jpg
Natalia Janoszek, fot. KAPiF
Natalia Janoszek.jpg
Natalia Janoszek, fot. KAPiF