Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Stanowski nie miał litości dla Janoszek? To zobaczcie, co powiedział tym razem. Teraz to dopiero będzie afera
Redakcja Gwiazd
Redakcja Gwiazd 27.06.2023 05:22

Stanowski nie miał litości dla Janoszek? To zobaczcie, co powiedział tym razem. Teraz to dopiero będzie afera

Krzysztof Stanowski, Natalia Janoszek, fot. KAPIF
Krzysztof Stanowski, Natalia Janoszek, fot. KAPIF

Krzysztof Stanowski wrócił do tematu Natalii Janoszek. Ujawnił kwoty, jakich domagała się od sponsorów jego kanału oraz ostrzegł ją przed tym, co wkrótce się wydarzy. Będzie afera?

Konflikt Natalii Janoszek z Krzysztofem Stanowskim

Miesiąc temu w mediach wybuchła afera po publikacji materiału “Dziennikarskie zero” Krzysztofa Stanowskiego, w którym nie szczędził poważnych oskarżeń pod adresem Natalii Janoszek

Jest taką gwiazdą w Bollywood, jak zespół Bayer Full w Chinach, czyli nikt jej nie zna – twierdził między innymi kontrowersyjny dziennikarz. 

Całą karierę Janoszek w mediach nazwał „najlepiej poprowadzonym kitem w historii polskich mediów”.

Gdybyśmy chcieli przenieść karierę Natalii z Bollywood do Polski, to Natalia byłaby babką potrąconą na pasach w piątym odcinku »W11. Wydział Śledczy« albo byłaby woźną w czternastym odcinku paradokumentu »Szkoła« – drwił Krzysztof.

Nie wierzymy w to, co Woźniak Starak napisała po zwolnieniu z DDTVN. Tak podsumowała wczorajszy dzień

Oświadczenie Natalii Janoszek ws. Krzysztofa Stanowskiego

Natalia długo nie komentowała oskarżeń Krzysztofa. Dopiero po dwóch tygodniach zdecydowała się zabrać głos w sprawie. Odpowiedziała oświadczeniem, w którym zapowiedziała walkę o swoje dobre imię w sądzie:

W imię wolności słowa nie można bezkarnie oczerniać, mówić półprawd i wyzywać drugiego człowieka, co pan Stanowski uczynił wielokrotnie w swoim materiale. Na kulturę hejtu nie powinno być niczyjej zgody. Po wnikliwym przeanalizowaniu tych materiałów przez kancelarię prawną, po ich konfrontacji z dokumentami i dowodami potwierdzającymi brak rzetelności oraz brak zgodności z faktami z mojego życia zawodowego podjęłam decyzję o złożeniu w dniu dzisiejszym pozwu przeciwko panu Krzysztofowi Stanowskiemu – napisała celebrytka.

Natalia Janoszek / Karolina Korwin Piotrowska
Natalia Janoszek, fot. KAPIF

Dziennikarz odpowiedział z ironią:

Oświadczenie: Nie jest prawdą, co napisała Natalia Janoszek w swoim oświadczeniu, że negatywnie oceniałem jej dokonania zawodowe. Ja tylko twierdziłem, że ona nie ma żadnych dokonań. Z wyrazami szacunku, Krzysztof Stanowski – ogłosił.

Krzysztof Stanowski

Teraz Stanowski powrócił do tematu Janoszek w rozmowie z reporterką Świata gwiazd, Moniką Maszkiewicz. Ujawnił, czego domagała się od sponsorów Kanału Sportowego, którego jest współwłaścicielem:

Znikła w momencie, gdy napisała do sponsorów kanału sportowego, że domaga się pieniędzy za to, że jej nazwisko było w tych samych filmikach, co lokowania produktów. Od jednego ze sponsorów domaga się 20 tys. zł, a od drugiego 40. 

Dziennikarz zdradził też przekazał kilka słów do Natalii, które mogą wywołać kolejną aferę w mediach. Jasno zasugerował, że wkrótce udostępni kolejne dowody potwierdzającego jego poprzednie ustalenia:

Powiedziałbym: “Nagraj jakiś filmik, przyznaj się do wszystkiego, bo wkrótce będzie filmik, po którym już nie będzie żadnych znaków zapytania, więc możesz uprzedzić ruch, przeprosić, że zrobiłaś sobie jaja z polskich mediów. Że wygodnie ci się żyło. Może będzie okej, to znaczy nie będzie okej, ale będzie bliżej” – powiedział Krzysztof.

Cała rozmowa z Krzysztofem Stanowskim poniżej. 

Natalia Janoszek
Natalia Janoszek, fot. KAPIF